Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

hladass

Zase tak brutální ani krvavé, jak se různě před uvedením filmu psalo, La Horde není... Partička rádoby drsných policajtů si jde vyřídit účty do jednoho baráku s několika parchaty, kteří jim zabili kolegu... No a tím vlastně scénář končí... Pak už následují jen ničím nenápaditá jaktka, kde se zběsile střílí po všem co se hne a naprosto stupidní rozhovory, mezi vyloženě nesympatickými postavami... Neříkám, že je to vyložené zklamání, veterán s kulometem nebo jatka v garáži byly hodně dobré, ale mé očekávání byla o mnoho větší... Prostě průměr... ()

chaometic

Neříkám, že ten film byl kýč, ale žádná velká sláva to taky nebyla. Film budí celkovým dojmem velmi zmateně hodně blbých hlášek, zvlášt té ženské ( tu bych nechal sežrat hned na začátku). Mimo jiné dal bych plus navíc díky bitce na tom autáku. Zapoměl jsem zmínit jistou podobu s filmem Left for dead(pc game) Ptám se, kdy na točí zase nějaký pořádný Zombie horrory? La horde mezi ně určitě nepatří. ()

JASON_X

Film má všechno, co má správná řežebná zombiárna mít - temnou noirovou atmosféru, absenci soucitu s hlavními postavami, dostatek krvavé akce a třeba i rajcovní sexy amazonku v přiléhavém nátělníku. Ale má i vypatlaného kameramanského retarda záměrně co nejvíc třesoucího ruční kamerou, ačkoliv už tehdy profi kamery jistě musely mít slušnou stabilizaci obrazu, když jí má dneska už i každý jen trochu lepší mobil. Takže ze spokojených silných čtyř jsou znechucené slabé tři. Škoda. ()

kingik

Zombíci po francouzsku, aneb komu nestačil Resident Evil, může směle sáhnout po tomhle horůrku. Všechno to začíná, když si čtveřice policistů přichází do věžáku v obávané čtvrti vyřídit účty za smrt svého kolegy s nebezpečným a po zuby ozbrojeným gangem drogových dealerů, kteří neznají slitování a před ničím se nezastaví. Jenže za chvíli, budou-li chtít vůbec přežít, budou muset chtě nechtě obě znepřátelené strany spolupracovat, protože venku se zničehonic vyrojila slušná armáda krvelačných zombíků. Francouzi to vzali zase jednou pěkně od podlahy a nepárali se s tím. Naservírovali brutální hardcore (tohle slovo si urvalo ve filmu moc dobrou hlášku) akci, při které nešetřili krví a bylo jim jedno kdo přežije nebo nepřežije. Napětí+ hláška neohroženého černocha s tendencí pro kult ("Já jsem zkurvenej Nigérijec") + dynamická hororová jízda, která v druhé polovině strhává vše kolem sebe jako lavina. Byl jsem překvapen a s výsledkem spokojen. ()

Curlyman

Jeden z najbrutálnejších, najkrvavejších a nahnusnejších zombie filmov za poslednú dobu, čo z neho robí nadpriemer. Miestami je to fakt ultrabrutálne, platí staré známe pravidlo, zabije ich strela do hlavy alebo v tomto prípade aj jej ručné rozmlátenie o stenu. Príbeh tu vôbec nie je potrebný, dokonca sa ani nedozviete, čo nákazu spôsobilo. Je to iba samé strieľanie a mlátenie sa prakticky od začiatku do konca. Je to fakt zábava, ale nič pre slabé žalúdky. ()

• Promítáno jako závěrečný film na mezinárodním filmovém festivalu s hororovou tématikou v Leedsu "Day Of The Dead" 7. 11. 2009. (facojurka)
  • Ve filmu hraje Čech v roli gangstera. V původním znění má i svoji českou hlášku "tak zavři ty dveře, dyť to teče až sem". Tu můžeme slyšet ve 14 minutě. (zdenda0)