Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

Nerajohn

Příjemně mrazivý horor s vynikajícím K. Baconem a jeho průměrným balíkem z předměstí. Gradované napětí směřuje k sice předpokládanému cílu, ale přesto si udrží napětí. ()

MEGAJOHN

Vy ste někteří opravdu imbecilové, podívejte se na rok vydání a zjistíte že je stejný jako u Šestého smyslu, tak jak asi mohl některé rysy od něj okoukat? Film se netočí měsíc! A mimo toto srovnávání si uvědomte, že to co nazýváte "že bylo již k vidění nesčetněkrát", se objevovalo právě až po roce 99. ()

Ondrew

Staby horor na mna film velmi neucinkoval, to vsak nic nemeni na fakte, ze si cely cas drzi skvelu atmosferu mysteriozneho thrilleru. Kevin Bacon hra vyborne, pointa nie je zbytocne prekombinovana, skratka toto dielo sa vydarilo. U mna 80%. ()

Keytt

Lehce nadprůměrný thriller. Ano, Bacon je skvělý a dělá co může, nicméně na Šestý smysl tento film zdaleka nemá. 70% ()

Santiago.

Co to proboha bylo? Podotýkám, že nejsem příznivcem hororů, ale toto? Vyšinutej maník najde únik z denního stereotypu překopáním zahrádky, když se rozhodne nasadit těžší kalibr v podobě sbíječky, vzbudí to ve mně záchvat smíchu. Paradoxně jediná část, kdy mě film bavil. Dost často jsem měl pocit, že sleduji nějaký béčkový videofilm z osmdesátých let, otřesné dialogy kdy máte pocit, že postavy mluví jen aby nebylo ticho a vlastně nemají co říct, ta protivná doslovnost a užvaněnost splétající se s psychotickým řáděním hlavního hrdiny... ()

kamals

Me proste pan Slanina nesedi, nesedi, nesedi, protoze prehrava, prehrava, prehrava, jedna * za trefeni polstare a ze natocit film da opravdu hodne prace. Nejvic me vzdy na takovych filmech dojmou domaci prace, zde konkretne prace s krumpacem, je to tak realisticky, jako kdyz pan Kemr sece travu v Na samote u lesa, ale tam oko primhourim, protoze jinak je to majstrstyk, nebo pan Huba stipe drivi v Kawasakiho ruzi, to sice neni majstrstyk, ale je z jinyho soudku, nez mnohe predchozi sentimentalni kravovinky. ()

brasek

Podpriemerný duchársky snímok. Bez atmosféry, plný nudných a nič nehovoriacich sekvencií. Vyvrcholenie príbehu je fraška. ()

dbt

Zajímavě promyšlený film, bohužel působí velice televizně a tak nějak nedotaženě a kterému neprospívá ani Koeppova režie. ()

Švédy

Souhlasím s názory ostatních. Toto je můj oblíbený žánr a filmy jako 6. smysl či Proroctví z temnot jsou moje oblíbené. Z Kevina Bacona jde chvílemi opravdu strach a do tohoto filmu skvšle zapadl a celková atmosféra je tak opravdu skvělá. ()

Lukkyn

No klobouk dolů!!!!Tohle se jednoznačně povedlo. Navenek se to zpočátku trochu tváří jako duchářské béčko, ale po pár minutách je jasné , že tu půjde o mnohem větší zážitek!Hodně k tomu příspívá vynikající Kevin Bacon, který roli opravdu prožívá na 110%.Téma sice již mnohokrát použité přesto v tomhle snímku působí nově a neokoukaně. Děj plyne svižně a člověk se ani chvilku nenudí. Ke konci se napětí skvěle stupňuje a finále jen podtrhuje, že tohle se prostě a jednoduše povedlo!Vzhledem k tomu, že to stálo pár kaček velice dobrý počin! ()

montel

Tom Witzky (Kevin Bacon) žije spokojeně se svou rodinou v pronajatém domě v poklidném maloměstě až do chvíle, kdy jej na jednom večírku zhypnotizuje jeho švagrová. Od té chvíle začíná vidět v domě ducha mladé dívky...Velmi stručně popsaný duchařský horor. Ovšem nenechte se zvyklat. Ozvěny mrtvých jsou opravdu takový lehce podceňovaný horůrek. V mém žebříčku duchařský hororů ho řadím hned na druhé místo rovnou za americký Kruh. Pro fanoušky lekaček je toto povinnost. 85% ()