Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti. (oficiálny text distribútora)

Knor

Vynikající duchařina, příběh sice není nějak originální, ale je tu pár lekaček a hlavně Kevin Bacon, kterej tomu dává šťávu. ()

papadoce

Zaujímavá ducharinka z pred dvadsiatich rokov. Pre Kevina Slaninku nie neznáme vody, veď hral sa už so smrťou. Toto bolo menej hororové, ale občas zamrazilo. Obzvlášť za pozitívum považujem fakt, že sme sa tu nehrali na nejaký úvod, ale vlietli sme na to strmhlav a bez okolkov. Veď asi by ste nechceli, aby sa váš osemročný syn díval na prázdnu posteľ s vetou “Bolí to keď si mŕtva ?” Top scéna je pre mňa kopanie. To bola ozaj šupa, tú si zrejme zapamätám na dlhšie. Škoda len, že som bol rozbitý jak mexický baník o hlade po dvoch šichtách za sebou, lebo som to musel pozerať na dvakrát. Ale ak ste nevideli, pozrite si. Tak do skakania. ()

Katka232

Tak tohle se vážně povedlo. Sice to není na celých 5 hvězdiček, ale super lekavé scény a skvěle vyvážené. Prostě paráda. Jen manželku Kevina Bacona jsem jaksi neschroupla. Já na jejím místě bych se asi zbláznila. Pro mě za 75%. Takže super. ()

Blenny

Výtečná věc. Skoro bych dal i pětku, ale ve stejném roce jsme tu měli o něco silnějšího bratříčka. Šestý smysl je lepší. S tím nic nenaděláme :-), ale tohle byla velmi podařená věcička bez větší slabiny. Líbilo. ()

Nathaniell

Arnošt Prdelhrab je průměrný muž, který má zajímavého syna, nechápavou ženu a obdivuhodně vylízanou kamarádku, kterou udeřil blesk do prdele, kousla kobra a poslintala kobyla. Díky tomu Julča dovedla hypnotyzovat lidi. A to bylo vše. Dál tomu nevěděla ani kokos. Arnošt se vytunil a viděl podobný úchylárny jako jeho syn. Jeho žena tak chápala ještě větší hovno (a neměla opravdu ŽÁDNÉ pochopení), dokonce ani neměla v plánu svému muži pomoct. Ano jistě, jak uvidím, že se někdo mně blízkej chová divně a dostanu vizitku od někoho, kdo mu může pomoct, stopro se na všechno vyseru... prostě... jen tak. Julča mu sice vysvětlila, co že se to tak jakože zhruba děje, ale rozuměla tomu asi tolik jako křesťané rozumí démonům. Tuny tupých sraček, nějaká vize (lživá) a (už???) tu bylo finále. Hádám že po zabití druhýho syna a majitele vyvraždil Arnošt i polovinu sousedů, protože do toho byli URČO zapletlý taky. Za menší část první poloviny dávám 2* ()

wendus92

Překvapivě velmi překvapivé, ač jsem zpočátku od tohoto filmu nic neočekávala. Je to ale jeden z nejlepších snímků tohoto žánru, co jsem za posledních pár měsíců, možná let, viděla. Konečně něco, u čeho se člověk nenudí, protože se zde neustále děje něco zajímavého. Skvělý příběh, ve kterém vše tak dokonale do sebe zapadá a úžasně nadupaná atmosféra spolu se skvělými herci vám zajistí dostatek zábavy i napětí. ()

ali-n

Potešenie na mojej strane. Ducharina ako sa patrí, veľa toho "nevidieť", ale nepríjemné pocity číhajú na každom rohu. Kevin Bacon famózny, práce okolo domu mu idú skutočne od ruky, ešte aj vedro dokáže nakopnúť veľmi profesionálne. Výborný bol aj chlapec, ktorý hral jeho syna. Brilantná kamera: často vídané "kde to nečakám, tam sa to objaví" je tu miestami nahradené "tak tu to zaručene bude, a ono nič!". Skvelá je snová sekvencia uvedenia hlavného hrdinu do hypnózy, obrazovo dokonalé. Na konci do seba všetko krásne zapadne. MOJE NAJ - Najviac ma ale vzalo, keď došlo na vysvetlenie tajomnej vety MÁM STRACH Z PEŘÍ!!! ()

benyy

Námet je veľmi podobný Blízkym stretnutiam tretieho druhu v kombinácii so Šiestym zmyslom, takže by sa dalo očakávať, že Ozveny mŕtvych neprinesú nič nové. Opak je však pravdou. Filmu dominuje skvelý herecký výkon Kevina Bacona, film sa nepohráva s tradičnými horrorovými ľakačkami, stvárnenie je miestami až Kubrickovské (scéna s hypnózou). Treba vidieť. ()

chrustie

Nestává se mi často, že mě u filmu zamrazí.. Bohužel, mrazení brzy došel dech a zůstal pouze napínavý příběh c celkem fádním koncem. To ale nic nemění na tom, že se jedná o skvělý film, jen bych si dokázal představit větší využití lekaček, které jsou mimochodem ze začátku perfektní.. ()

Cechyno4

Film dobrý v hodně místech napínavý. Jenže jestli tohle mám hodnotit jako horor musím dát průměrné dvě hvězdy. Je tu pár lekaček a pár hororových scén. Ale vyskytují se tu velmi zřídka. ()

waltosin

Duch mrtvé dívky potřebuje pomoc a Kevin Bacon jí pomůže a u toho zahraje perfektní roli. Já byl napětím na umření a to finální odhalení že v tom jedou čtyři lidi které moc dobře znáte bylo dost šokující, až jsem z toho skoro nedýchal. Velmi dobře udělaná mrtvá dívka. :) ()

Aywes

Atmosférická vyžíračka Šestého smyslu se skvělým Baconem.Nic nového pod sluncem pouze je to thriller s nádechem tajemna.Bohužel jsem čekal víc, ale ta atmosféra byla velmi dobře navozena.Docela to uteklo a scény nebyli zbytečné.Pokud nečekáte nic výjimečného budete příjemně překvapeni.Nebrat jako duchařinu, ale thriller.Pak bude vaše spokojenost naplněna. ()

J.Mayen

Pardon ale tady se musím opravdu smát, těch 74% jako vážně? Tohle snad nemůže být ani pravda. Kevina Bacona mám narozdíl od ostatních velmi rád, dalo by se říct že je to jeden z mých oblíbenějších herců a po pro čtení komentářů jsem narazil na jeden (autora nebudu jmenovat), kde komentující tvrdí že kevin bacon neumí hrát. Rád bych věděl jak si ten dotyčný hrajícího Herce představuje. Nicméně krátce k filmu. Přišlo mi že je to taková opravdu velmi pokažená kopie 6. smyslu s brucem Willisem a celkově všechno je zde o 3 levely níž. O nějaké hororové atmosféře tu nemůže být ani řeč a navíc ta uječená manželka mě málem přivedla do blázince. Já mít takovou ženu, hysterickou, protivnou, uřvanou, která neslyší na žádný povel, ta by asi skončila stejně jako ta zavražděna za zdí. ()

Nerajohn

Příjemně mrazivý horor s vynikajícím K. Baconem a jeho průměrným balíkem z předměstí. Gradované napětí směřuje k sice předpokládanému cílu, ale přesto si udrží napětí. ()

MEGAJOHN

Vy ste někteří opravdu imbecilové, podívejte se na rok vydání a zjistíte že je stejný jako u Šestého smyslu, tak jak asi mohl některé rysy od něj okoukat? Film se netočí měsíc! A mimo toto srovnávání si uvědomte, že to co nazýváte "že bylo již k vidění nesčetněkrát", se objevovalo právě až po roce 99. ()