Scott Pilgrim (Michael Cera) nikdy nemal problém s balením dievčat. Naopak, ďaleko ťažšie bolo sa ich zbaviť. Od dievčaťa, ktoré mu zlomilo srdce - a teraz je späť v meste - po pubertálne chvenie, ktoré ním otriaslo, keď mu na kolieskových korčuliach vstúpila do života Ramona (Mary Elizabeth Winstead), to v láske nemal ľahké. Scott však čoskoro zisťuje, že jeho vysnívané dievča má veľmi neobvyklé bremeno: podlý spolok bývalých partnerov, ktorí ovládajú jej milostný život a urobia čokoľvek, aby odstránili každého nového nápadníka. Vo chvíli, keď sa začne Scott s Ramonou zbližovať, objaví sa na scéne krutá zberba z jej minulosti - neslávne známy skateboardista, vegánska rocková hviezda alebo hrôzostrašné jednovaječné dvojčatá. V snahe získať právo na svoju lásku ich Scott bude musieť všetkých zničiť, skôr, ako oni zničia jeho. (TV Dajto)

Ironhead

Ten film má rozhodně svůj unikátní a svěží styl či dokonce kouzlo a výborné obsazení. Pro hráče RETRO gamesek (8/16bit) je to doslova atmosférický nářez :_) Navíc je film napěchovaný mladými budoucími hvězdami Hollywoodu... tady rozhodně *palec nahoru* ()

Swish odpad!

Jedna z největších příšerností s nejodpornějším zjevem co jsem ve filmu kdy viděl jménem Michael Cera, a to jsem fanda emzáckejch scifi. Nezvládl jsem to, nedokoukal jsem to do konce, protože mě přítomnost tohohle individua odpuzuje o fous víc jak Garfield ve Spidermanovi! Tfuj ()

Kozlowski8

Scott Pilgrim je dvaadvacetiletý mladík, jehož hlavními životními vášněmi jsou rocková kapela, v níž hraje na baskytaru a balení holek. Nyní se ale skutečně zamiloval. Pokud si však chce udržet svoji lásku Ramonu, musí přemoci v boji sedm jejích bývalých. Vzhledem k tomu, o jaké týpky se jedná, bude to těžký boj... Velice originální, plná nápadů, jako tornádo se valící teenagerská - videoherně - komiksová záležitost. Skvěle natočené, sestříhané a neskutečně vtipné dílo. K tomu výtečně vybraní představitelé v hlavních i vedlejších rolích. Přestože v teenagerském věku nejsem už několik desítek let, film mi velice sedl a náramně jsem se bavil. 80%. ()

wahaj

Scott Pilgrim je moderní, nekonvenční a osvěžující filmík, který rozhodně není pro všechny, nicméně i hlupák nemůže popírat její genialitu. ()

Wourly

Originální film pro druh zoufalců, ke kterým alespoň jednou hemisférou patřím. Určitě bych nadnesl schopnost vyhýbat se veškerým logickým vysvětlením jakýchkoliv zákonitostí a vtipnou nápaditost. Na druhou stranu je ale Scott trochu moc "hovado" a hlavně jsem nemohl překousnout, že Ramona, která měla působit asi přitažlivě, mi svým chováním, účesem, barvou vlasů i očí, obličejem a postavou připomínala sestru - to mi leželo celý film v žaludku. Jinak nejlepší byl třetí boss Todd. PS: Ptal jsem se sestry, jestli jí něco neříká Ramona ze Scotta Pilgrima, že mi příjdou trochu podobný - odpověděla, že jí inspirovala - vysvětleno :D ()

Amalberga odpad!

Sračka všech sraček. Uráží koho může. Číňany, ženy, vegany, homosexuály a lidi s mozkem. Hlavní hrdina je sebestředný zmetek, který jenom touží, aby kolem něho holky skákaly a obdivovaly ho. Přitom je tupý ignorant. A ke všemu stupidní zápletka se Sedmi expříteli Ramony. Bože.Takovou blbost jsem už dlouho neviděla. P. S. Dokoukáno do půlky a obdivuju se za to. ()

Grendysa

Chápu proč by se to někomu nemuselo líbit, ale mne se to líbí. Líbí se styl jakým to bylo natočeno nejen ty komiksové vsuvky ale i střih,kamera,barvy a přechody ze scény do scény. Zamiloval jsem se do vizuáního stylu Edgara Wrighta! Tady je využitý jeho plný potenciál! Humor! Soundtrack! Pro mne vše! Nejspíš 100% fakt nevím(95%?) ()

werxix

GET READY! HERE WE GO! Jeden z nejlepších "komiksů" co jsem kdy viděl. A to komiksy v poslední době moc nemusím. Hlavně ty Marvelovky co jdou jak přes kopírák. Hlášek a dalších blbůstek je zde tolik, že z filmu úplně přetékají. Propojení herního prostředí s realitou je skvěle provedené plus byl dodán slušnej záporák. Co víc si přát. 5* ;) ()

notozjano

Taková docela ujeťárna s komiksovými a herními pvrky alá Pixely. Místy i docela vtipná a souboje nejsou choreograficky nejhorší. Navíc Mary Elizabeth Winstead má nádherný oči, je na scéně docela často a Scottův spolubydlící se postará taky o dobrou porci zábavy. Všichni docela hláškují, stopáž je naprosto ideální a já dávám 4, protože mi tento film docela zpříjemnil jedno nudný odpoledne. ()

Franki69

Už jenom vidět, jak veganská policie odveganizuje vegana po bassguitar battle stál tenhle naprosto švihlej biják za to. No, ale jestli vás to neláká, tak radši nekoukejte. No a jak moc nemusím americkej středoškolskej grunge rock, tak z něj je v tomhle filmu dost slušnej soundtrack. A to i v písničkách, který hraje kapela Sex Bomb Omb. Tak teda takhle. Středoškolská romance, ulítlá víc než Pixely a s videoherníma bojovejma efektama buď pohltí, nebo ji vypnete po 10 minutách. Já si ji užil naplno a je tam jasná 90%. A brácha „Sám doma“ Kieran Culkin jako gay…to je jen jeden z „bonbonků“ téhle švihlé vztahovky o boji Scotta Pilgrima proti Lize Sedmi Zlých Bejvalých. ()

Lukrat

A můžete tvrdit, že komiks je lepší, že předloha má několik dílu a bla bla bla... Dle mého názoru tomu tak není. Film je úderný, vtipný, akční. Komiksové prvky krásně tvoří atmosféru, většinou za doprovodu parádní hudby. Herecké obsazení je moc fajn ať už se jedná o hlavní postavy, či ty vedlejší... Film jsem viděl již několikrát a rád si jej pustím znovu, což se o předloze říci nedá. Závěr - povinnost všech komiksáků, skvělá jednohubka pro milovníky komedií. ()

Rian_witcher

Romanticko-hudební-bojová počítačová hra na filmové plátně :-) Přistoupíte-li na hru scénáristů a snímek hned v úvodu neodsoudíte, dočkáte se prima zábavné blázniviny. ()

Karbos

Jak je sakra možný, že mě tohle dílo 10 let míjelo ?!? Vůbec se nedivím, že to má své místo v top oblíbených. Rozhodně jeden z nejoriginálnějších počinu za pěkných pár let. A právě možná proto, to má nižší hodnocení než by mohlo, všechno co je nové nemusí být pro všechny dobré a vzhledem k povaze filmu, je mi jasné, že to nebude zrovna žádoucí podívaná pro starší ročníky, ovšem za mne, opravdu skvělá jízda a velké překvapení. Jak námětem zpracováním, tak hereckými výkony. Podobný projev filmu: důraz na detaily, nápadité zpracování, druh humoru, animace jsem v tehle kombinaci ještě neviděl a naprosto mi to sedlo. A protože jsem se k tomu dostal naprostou náhodou, wow efekt se ještě umocnil. Btw používáte 10 % své kapacity mozku proto, že zbytek máte zaprasenej od mlíka! Kdyby jste byli vegani, můžete pro svoji holku udělat díru do měsíce nebo z lidí dělat prach a pokud jste vegan a k tomu i rocker, můžete mlátit i asiatky! Sice by vám hlavní hrdina řekl, že jste hrouda hnusu ale to vám může bejt fuck, teda, pokud si omylem nedopřejete doušek kafe s kravským mlíkem místo sojového . Tak....doufám že teď už je vám všechno jasný vy hroudy hnusu a všechny vás lesbuju ! ***** ()

v.indruchova

* je to velice zvláštní a zároveň místy velice neotřelým způsobem zábavné. * naráží na spoustu témat§ ať hry, debilní moda, podivné stereotypy. je to sice vlastně blbina ale dosti narážející hřebíček na hlavičku. I když je hlavní týpek vlasně ne moc zajímavý zjistíte, že js vám to vlastně jedno... tady jde o něco nového. Nejspíše lidi starší 50+ a ti co v životě nejhráli žádnou video PC, hru na to musí koukat XD. Spousta narážek! / i když film je na světě 10 let stále je v hodně věcech aktuální. ()

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (viac)