Matematický génius Han Tae-woong (Bin Hyeon) stretol ešte ako študent zvláštne dievča a hneď sa skamarátili. Tragická udalosť však ich priateľstvo predčasne ukončila. Stretli sa náhodou o veľa rokov neskôr ako druhotriedny boxer Han Duk-guk a namyslená mladá dáma z high society Kim Bo-ra (Yu-ri Seong), no už sa nepoznali. (aboj)

Krysap

Ach jo, další seriál, kterej jsem nemohla dokoukat. A to jsem se opravdu těšila, protože hodně lidí různě píše, že právě Snow Queen je jejich nejoblíbenější k-drama. No asi takhle - pokud má někdo rád čistou "tragickou" romantiku, pak chápu vysoký hodnocení. Ale pro mě je prostě takhle dlouhý příběh, kde se řeší jenom jestli on jí má rád, jestli ona jeho má ráda, pak že on jí má rád, ale nemůže a naopak.. a pořád dokola.. to je pro mě 100% NUDA!!! První díly ze školy byly to nejsilnější z celého seriálu, pak už to byly jenom samý dlouhý pohledy, slzičky, omlouvání a spousta romantických klišé. Scéna z turnaje v boxu byla tak předvídatelná, že byla trapná až k smíchu. No.. dobře, uznávám, já prostě nejsem romantik. Romantický seriály zvládám pouze tehdy, pokud je tam nějaký děj navíc. A to tady bohužel nebyl. Přesto budu k seriálu při hodnocení milosrdná, protože chápu, že ta nuda je zřejmě subjektivní pocit. ()

MeGab

Do 14. dílu celkem ucházející, poslední dva díly ale u mne ten seriál dokonale zabily. SPOILER: Mrtvol mám dost v knihách, které obyčejně čtu. U filmu hledám pouhé rozptýlení. Nevyléčitelné nemoci mi pokaždé spolehlivě otráví náladu. :-/ ()

Georgeus

Zrovna mám čerstvě dokoukáno, seriál jsem shlídl během týdne a mám na něho dva odlišné názory. Nejprv chci říci, že je to opravdu smutné a také velice zamilované, to jsou určitě největší klady tohoto seriálu, čistá láska sršící z každé uběhlé minutky je opravdu skvostná. Ale každá mince má dvě strany, opět jsem měl chvílema pocit že hledím na mexickou telenovelu (první takový pocit jsem měl u seriálu IRIS). Herecké výkony nejsou špatné, ale žádná pecka. Obsah seriálu je až příliš jednoduchý a zbytečně natahovaný, vše by mohlo býti zaznamenáno v poloviční délce, seríálu by to určitě prospělo. Dále si musím postěžovat na klasické seriálové flashbacky a stále dokola odrhující stejnou písničku. Jsem skoro rozčílen, že ty chyby jsou až tak veliké a jsem z toho zklamán. Dávám jasný tři hvězdy a s korejskými seriáli nadobro končím. ()

LilySever

Sentiment a kýč mi obvykle nevadí, ale v této podobě mě postupně začal nudit (leitmotiv velmi zajímavý, ale vše ostatní pro mě lehce zapomenutelné). Nicméně seriál obsahuje velmi příjemný soundtrack. ()

lusota

Zatím po čtvrtém dílu - korejská telenovela s otravnou hudbou mě nějak extra nechytla. Doufám, že se to zlepší a svůj názor přehodnotím. Zatím bych dala maximálně dvě hvězdy. Ráda se nechávám dojímat, u smutných filmů i knížek brečím jako želva, ale tohle mě nedostalo. No, snad je to jenom slabší rozjezd. Podle hodnocení ostatních čekám zázrak... Hotovo. Netvrdím, že by mě to nějak extrémně nebavilo, ale superlativy plýtvat nemíním. Bylo to prostě ... hezké. Některé postavy mě spíš štvaly, děj byl chvílema až nudný, samozřejmě předvídatelný. Nejlepší byl díl první a dva poslední. Mezi tím spoustu omáčky, nadávek, slz, milionkrát opakovaných scén a lehce nevkusné hudby. Na druhou stranu dvě hlavní postavy byly koukatelné (hlavně ona a její hadříky) a své role herci ztvárnili přesvědčivě. Můj první korejský seriál byl příjemný průměr, vracet se k němu nemíním a určitě to nebyla ta nejúžasnější věc, kterou jsem kdy viděla. ()

EsterH

Začiatok sa mi veľmi páčil, malá Bo-Ra bola perfektná... asi v 3.dieli, keď som si uvedomila, kto bol Bo-Rin brat, prešiel mi mráz po chrbte... ale ku koncu už dej strácal dych a posledné dva diely, keď už bol koniec viac ako istý už to stratilo šmrnc a piatu hviezdičku.. ()

hateu

Tak nevím, babičce vyčítám jak může koukat na serialy na Nově. A sám si sleduji korejskou telenovelu. Jenže ona je tak dobře natočená (hlavně úvodní film), kde nechybí emoce a zvraty jako v pěkným asijským filmu a ikdyž už od začátku víte jak to bude smutně bude končit, chcete znát obrácený příběh jak nakonec Káje našel Gerdu. A je skvěle obsazená s nádhernou hudbou. ()

aboj

Môj prvý kórejský seriál a musím povedať, že lepšie som si ani nemohol vybrať. Stal sa meradlom, podľa ktorého posudzujem aj ostatné seriály tohto typu. ()

vett

A já se tak těšila! Podle místního hodnocení ještě víc ( že by bylo tak vysoké, protože spousta komentů tady obsahuje "moje první dorama", ano chápu, taky chovám své první dorama v srdci jako klenot, ale to neznamená, že si to zaslouží pět hvězd). Takže, kdyby to mělo tak o polovinu dílů méně, tak budiž, ale takhle to je většinu času jedna velká NUDA. Zápletka je nelogická - jak mohla být sebevražda jejího bratra jeho vina?? Mezi hlavními postavami to funguje jenom když běží ruku v ruce po runwayi a zase je hlavní hrdinka na smrt nemocná, jak jinak... a ještě je to mimochodem zase pěkná hovadina. Od prvního dílu mi to připomínalo A love to kill, které je ale o třídu někde jinde a ani k tomu nepotřebovali nevyléčitelnou nemoc. Je to čistý nudný průměr. Takže tak. ()

yuuko

Tento seriál si u mňa získal dva prvenstvá. 1. - NAJurevanejší hlavný hrdina - Bin Hyeon je naozaj mojim obľúbencom, ale po tomto seriály, keď zavriem oči, vidím len jeho sklenený pohľad uprený do hlúpa a vlasy do čela. PREČO mi to urobili?! Nemôžem si pomôcť ale tento štýl drámy mi nesedí, je mi trápne, keď sa na to pozerám a kazí mi to všetku romantiku, o ktorú sa snažia. 2. - NAJviac opakujúcich sa scén (snaha o väčšiu dramatiku???) - ono nestačil skončiť nejaký dialóg, a oni ho o minútku znova zopakovali a to asi 50x!!!. Takto mohol byť seriál o polovicu kratší. Strašne rada by som tomuto seriálu dala aspoň 4* ALE nemôžem. Hoci som od začiatku vedela ako to skončí a hneď na začiatku som sa s tým zmierila, hoci herecky ma seriál uspokojil a dejovo zaujal, a hoci filmovo bol veľmi dobre spracovaný (na úrovni kórejského seriálu samozrejme). Mrzí ma to, lebo oproti iným mnou 3* ohodnotenými seriálmi je kvalitou na úplne inej úrovni...ale už skôr spomínané fakty ho dosť v mojich očiach znehodnocujú. ()