Silent City, The

• USA Silent City, The
všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi
Írsko, 2006, 7 min

Příběh nás zavede do jakéhosi města budoucnosti zpustošeného válkou. Sledujeme drama tří vojáků, kteří se potřebují dostat přes nebezpečnou zónu plnou sniperů a pastí. (J.Connor)

merigieren

Jako intro k nějaké hře ucházející, ale jinak nic moc. Vlastně jde jen o takový průlet kamery nad zpustošenou krajinou, celkem chytrou zápletku s mrtvým ostřelovačem, jen když otevřeli herci ústa, tak šel film do kytek. ()

PEZ

Wow, tak Ruairi Robinson si skusil natocit po animovanych filmoch kratky film a je to nastrel niecoho velkeho. Vobec by mi nevadilo, keby to malo aj 3x viac ako 7 minut. Atmosfera husta tak, ze som nedychal, kamera, strih, vsetko na vybornu. Nechapem ako sa podarilo ukecat Cilliana Murphyho do toho maleho kusku, ale ma za to u mna bod. A teraz chcem od rezisera nejaky celovecerak. Zeby Last Days On Mars? ()

soldiersn

Klasické post-apokalyptické téma… Je to velice krátké a takřka o ničem. Ale pokud by se stopáž ztrojnásobila (minimálně), tak věřím, že by se snímek v rukou Robinsona zlepšil (čímž myslím rozvést příběh, protože žádné jiné výhrady nemám). Takhle to na mě působí za 3*. ()

MaxForValue

Dosť dobre vykreslená mrazivá atmosféra post-apokalyptického sveta zpustošeného vojnou, v ktorej sa traja vojaci snažia dostať cez územie "nikoho". Škoda len, že nevieme čo, kto, ako kde a sme odkázaní len na naše subjektívne pocity. Každopádne, počas siedmich minút skutočne dobre rozhohraná šachová partia. ()