Skins

Veľká Británia, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Kaya Scodelario, Jack O'Connell, Hannah Murray, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Mike Bailey, April Pearson, Will Merrick, Freya Mavor, Mitch Hewer (viac)

lonewolf

1. a 2. série jednoznačně za 5*. Zbytek těžce podprůměrné vaření z vody. Obrovská škoda, že se tvůrci rozhodli ponechat dalším řadám název "Skins", když v nich nebyl téměř žádný spoiler na první generaci. Kdyby seriál rozdělili názvem například na "Skins: První generace" a dále pak "Skins: Druhá generace" atp. tak by si první generace Skins užívala Síň slávy, takhle ji pohřbili zaživa. ()

beba789

1.Generace: Nejlepší generace ze všech tří.Úžasné postavy, hudba a příběh.Nejlepší postavy pro mě jsou téměř všechny, až na Tonyho, kterého nemohu vystát.100%. 2.Generace: První série druhé generace je kvalitovně na úrovni první generace. Effy a Cook jsou asi nejlepší postavy ze Skins vůbec. Série druhá kvalitou šla trochu dolů, ale stále mě dokázala upoutat. Jediné, co se mi na ní prostě nelíbilo, bylo to, jak se z Effy stal blázen a finále bylo dobré jen díky Cookovu proslovu. 100% 3. Generace: Nejhorší generace ze všech. Po shlédnutí obouch sérií této generace mi do oka nepadla ani jedna postava, i když to původně vypadalo, že si oblíbím Franky, ale poté, co se z ní vyklubalo v druhé sérii to není ani ona. Dostávám se k tomu největšímu, co mi vadilo a to byla smrt Grace hned na začátku série, protože to totálně zkazilo atmosféru celé série. Chápu, že tvůrci nechtěli, aby jako v každé generaci nějaká postava zemřela na konci, ale udělali by mnohem lépe, kdyby nenechali žádnou zemřit. Bohužel, z toho důvodu byla na mě tahle série až moc depresivní. 80%. Finální série: '' Time changes everyone'' .... ano, změní, a hodně. Rozepíši se ke každému dílu zvlášť, ale jako celek je tohle pro mě jako rozloučení se Skins hodně špatný. Fire:Konečně máme zpět Effy, bohužel je z ní člověk úplně jiný a jediné, co mi Effy připomnělo byly ty noční útěky do Londýna. Jediné staré postavy, které zde uvidíte jsou Naomi a Emily. První část mě bavila, druhá mě naštvala. Tím, jak naložili s Naomi a ve finále i s Effy. 70%. Pure: No, tak tohle je pro mě největší zklamání z celého seriálu Skins. Myslím, že nejen já ale mnoho dalších se těšilo na to, jak to dopadlo s Cassie a Sidem. Jsou spolu nebo nejsou spolu? Tak to nikdo netuší, ale zase zjistíte úžasnou věc, jak Cassie někdo po nocích fotí. A teď vážně. Zajímalo by mě, co se tvůrcům honělo v palici, když tenhle paskvil dali dohromady, protože tohle byla fakt hrůza. Kdyby to aspoň bylo zábavný, ale ona to byla hrozná nuda. Sorry Cassie, nemohu jinak. 10% Rise: Tak, Coock to opět zachránil. Zajímavý příběh a skvěle zahraný. Finále mi dalo hodně zabrat, protože, když vidíte Cooka odcházet a objeví se tam ten velký nápis Skins, tak si uvědomíte, že tohle je konce. Konec něčeho, u čeho jste rádi trávili tolik času. Díky hroznému Pure dávám Cookovi 100%. Tento seriál si mě získal srdcem i duší. Je mi líto, že už další Skins nebudou, ale zase si musím uvědomit, že ta kvalita šla dolů. Tak snad se objeví nějaký podobný seriál takto povedený. . ()

Karolcaa

První 2 série (1. generace) jsou úžasná podívaná, člověk si zamiluje snad všechny hlavní postavy. Rozhodně 5 hvězdiček, není divu, že z tohoto seriálu vzešla nejedna herecká hvězda. Bohužel, ach ta druhá generace... velkej průser. Jak zde bylo již řečeno (Kajda23), všechny bych je nechala shořet v pekle až na JJ, jehož jediný příběh byl dojemný, zábavný a zajímavý. Následující komentář obsahuje SPOILERY na 2 generaci: Postava Effy, kterou jsem měla první řadě společně s Cassie a Chrisem nejraději, prošla nepochopitelnou změnou charakteru mezi dvěma generacemi, přičemž se z ní stala nehorázná p***, odpad generace, fetka s nepochopitelným chováním. Jediná zajímavá část byly její deprese na konci 4. řady, které ale vyléčil PAN DOKTOR HYPNOTIZÉR? WTF?? A co Freddie?? Jedna z mála racionálně uvažujících postav 2. generace, který se snaží nezopakovat chyby svého otce a zachránit Effy z depresí.. a když už je TÉMĚŘ v cíli, tak ho umlátí týpek baseballovou pálkou a to je všechno? :DD Co to jako mělo být, kde je vývoj postavy, a hlavně zakončení na které divák čeká celý poslední díl? To by mě zajímalo, proč tvůrci zahodili osud takhle zajímavé postavy. Celé dvě série sledujeme milostný trojúhelník, který končí brutální nepochopitelnou a zbytečnou vraždou Freddiho. Aha. A poslední velké COŽE patří postavě Cooka, který je největším odpadem všech 4 řad, ale přesto se nám ho tvůrci snaží vnutit jako postavu, kterou bychom měli mít rádi... Ne. Toho debila sem nesnášela už od prvního dílu. A co to jako mělo být, že mimochodem utekl z vězení? :D Takže co se týče hodnocení, budu dělat, že sem druhou generaci neviděla... je nesmyslná, neukončená a nepromyšlená. ()

Here

Už několik let čekám na "svou" generační výpověd - ať už ve filmu nebo v seriálu. A teď jsem se z velké části dočkal, tenhle seriál prostě šlape. Perfektně vybraná a užitá hudba, neznám v tomhle ohledu lepší seriál (a že je tu pořádná konkurence). (po první sérii). Edit: Druhá série opět za jasných 5*, víc dát nejde :(. Uvidíme, co bude dál, ale s postavama z prvních 2 sérií se budu loučit asi velmi těžko. Edit: Třetí série je opět bez chyby, ať si říká kdo chce, co chce. Už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. Edit: Čtvrtá série je oproti předchozím mírně pozadu, jedna nebo dvě epizody jsou tu slabší, než zbytek, a jednotlivé díly jsou méně propojeny mezi sebou (oproti předchozím sériím tu skoro nejsou story arcy, a to považuju za ten hlavní důvod, proč mi tahle série přišla slabší). Taky mi přijde, že autoři se víc a víc vzdalují od britského pojetí a snaží se víc přiblížit západnějšímu stylu, bohužel. Takže tahle sezóna je za 4.5*, pořád je to jeden z mála seriálů, který dokáže tahat pravé emoce. ()

Ixbalanke

První přibližně tři díly se mi hrozně líbily - vtipné, neotřelé, surové, nikdo si na nic nehraje... Ale náhle se to změnilo v emoční puberťácký blábol posazený do trošku sprostějšího prostředí ale vše už jen založené na divákově vybudovaném vztahu k jednotlivým postavám (taková britská Dynastie:)). Škoda...mohlo to být dobrý... ()

Janie1K

Za 1. a 2. sérii dávám rozhodně 5 hvězdiček a zaslouženě. A promyslím si, jestli se vrhnu na další generaci. Ale upřímně mám z dalších sérií trochu strach. // Po shlédnutí druhé generace, nechávám hodnocení stejné. S tím, že druhá je určitě slabší než první, ale nebyla to žádná hrůza. Kdybych měla hodnotit zvlášť, tak za první generaci 5 hvězdiček, za druhou 4. Na další se dívat neplánuju. ()

Yarushka

Hodnotím jako kompletní dílo 4 hvězdičky. 1. a 2. druhá série byla pro mě pecka. 3. horší 4. série mnohem lepší než 3. 5.série už nuda. Oblíbení herci: Sid, Effy ()

vander19

Skins 1. generácia ma fakt dostala. Zoskupenie mladých hercov, z ktorých fakt väčšina prerazila aj do filmov či veľmi známych seriálov. Za zmienku určite stojí Nicolas Hoult. Seriál plný trávy, chlastu, flámovania, chodenia poza školu, sexu a pritom sa snažil len ukázať klasické problémy mladých ľudí. Nedávno sme aj my s kamošmi spomínali na podobné časi, keď aj naša dni vypadali ako jedna párty. Podobne je to aj s týmto seriálom. Hlavne koniec 1. generácia ma dostal svojim songom Its a WILD WORL. Presne ako slová môjho strýka, ktorý mi v mladosti hovoril - život je boj. ()

fastum

Seriál začíná velmi zlehka, ukazuje britské teeneagery jak se flákají, kalí prostě zabíjejí nudu. A je to velmi vtipné, jak už to britové umějí. Po pár dílech, z nichž se každá epizoda věnuje vždy jednomu členu party, ale začíná přituhovat a první série končí velmi rozporuplně, avšak v celku dobře. (mimochodem skvělým tributem Catu Stevensovi a jeho písni Wild World). To druhá série už plně hraje na vážnou notu a přesto si snaží udržet i nadhled. A daří se. Závěr je pak emocionálně naprosto vyčerpávající. Seriál plně doporučuji a za první dvě řady dávám plný počet. Výběr postav v "Papírcích" je totiž tak rozmanitý, že si vybere každý. (Mí oblíbenci: Cassidy a Chris) Na další řadu s novými hrdiny zatím nemám sílu ani chuť. ()

Martin_W

Nemám rád "Teen" věci.. Pokud se jedná o seriály nebo filmy. Většinou se jedná pouze o šukání a úděsný humor. Skins je však jedna z mála vyjímek, na kterou se dá dívat a zároveň se jedná o jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy měl možnost vidět. Seriál ukazuje krutou realitu a to, jak se mladí baví a chovají. Kolikrát by jste je chtěli minimálně zfackovat, jindy se zase člověk rozplývá nad tím, jak dobrá parta ty děcka jsou. Jasně, taky je zde šukání, úděsný humor a podobně, rozdíl je však v tom, jak to dokáže Skins podat. Stejně jako první, tak i druhá generace začíná hodně podprůměrně, ale po chvíli ty zhulené "tínejdržry" začnete mít rádi. 3. generace je obrovský skok dolů, naprosto nesympatické děcka, příběhy jednotlivých postav a postavy samotné jak postavené na hlavu. Rozhodl jsem se dát si chvíli od skins pauzu a ve sledování jsem začal pokračovat nedávno.. Nelituju toho. 6. série je mnohem lepší, dokonce jsem si oblíbil i pár postav. A ke konci mi bylo jako u předchozích generací líto, že už je konec. V žádném seriálu jsem si nedokázal oblíbit tolik postav jako v tomhle a taky mi žádné nepřirostly k srdci jako tihle parchanti. V tomhle je největší kouzlo Skins. Těším se na poslední, sedmou, mash-upovou sérii. Nejoblíbenější postavy: Cassie, Chris, Effy, Pandora, Emily, Mini, Nick, Liv. 1. série - 96%, 2. série - 100%, 3. série - 98%, 4. série - 97%, 5. série - 74%, 6. série - 84% Celkově - 99% ()

Mikeel

Skins... Příznačný název, zarývá se totiž neuvěřitelně hluboko pod kůži. Na začátku jsem to nazval malými příběhy velkých životních ztroskotanců, ale to byl opravdu omyl. Tohle jsou totiž velké příběhy velkých životních ztroskotanců. Příběhy, které jsou nasáklé chlastem, smrdí po trávě a jsou okořeněné sexem. Takhle by se mohlo zdát, že je to jen vulgární seriál o zhýralé mládeži dnešní doby, ale to opravdu ani z daleka. Skins překračuje tyto hranice a dostává se dál. Dostává se tam, kde si zamilujete postavy, budete je litovat, budete s nimi cítit, budete se s nimi smát, mít je rádi nebo je nenávidět. Po každých dvouch sériích se mění obsazení v rámci "omlazení" generace, což mě osobně přijde jako skvělá myšlenka. První je samozřejmě nejlepší a nejrealističtější, ale její kouzlo spočívá hlavně v tom slově "první". Ne, že bych jí tedy chtěl nějak shazovat, to vůbec, opravdu byla nejlepší, protože přinesla něco nového, proto se může zdát, že ty další generace už jen čerpají z prvních dvou sérií. Ale přiznejme si, je těžké vymýšlet stále něco nového a o to tady ani vlastně nejde. Skins je seriál o mládeži a v reálu má spousta lidí příběh podobný někomu jinému, stejně jako je tomu v seriálu. Jako těžký propad vnímám pátou sérii, která pro mně zůstává scénaristicky nepochopená, ovšem v šesté jsem opět našel to, co se mi tak líbilo na těch předchozích. A přiznám se, při závěrečném dílu šesté série nezůstalo ani jedno oko suché. Celé bych to rád ukončil zmíňkou o finální sedmé sérii, kdy naši hrdinové vyrostli a zažili krutou, melancholicky chladnou realitu dospělosti a osamělosti. Bylo to sice jiné, než přechozí série Skins, ale pořád to byly ty milované postavy, se kterými jsme toho tolik prožili. A já přiznávám, že mi budou neuvěřitelně moc chybět, protože Skins se mi dostalo pod kůži a ještě hloubějc! Skins, to je absolutní TOPka, nejen teen seriálů. Britové, miluju Vás, v seriálové tvorbě Vám absolutně nikdo nesahá ani po kotníky! ♥ ()

GreatestFan

Tak skvělý a originální teenage seriál a bez cenzury jsem ještě neviděl a snad jedinný svého druhu. Stačilo mi shlédnout jenom prvních 5 epizod a dal jsem tomu 5 hvězdiček a zařadil do oblíbených, prostě mě to svou originalitou, příběhem a výkony tak sebralo. První den sledování jsem shlédnul do dne celou první sérii, druhý všechny díly druhé série až na poslední. To byla první generace, která se mi líbila nejvíc, byla nejzábavnější, nejnormálnější atd. nejradši z ní mám asi Chrise. Se shlédnutím druhé generace jsem to měl stejně rychle, byla však trochu už slabší, kvůli té změně obsazení, bylo to asi takové kopírování něco jako ''opakovaný vtip není vtipem'', ale pořád dost chytlavý děj, škoda konce. U třetí generace to bylo nejhorší, shlédnul jsem jednu epizodu, a pak jen pár za den, byla nejnudnější a až moc otřepaná, ale pořád to stačilo aby to ve mně probudilo nějako líbost, když se mi líbit začala, zapomněl jsem trochu na první a její finále bylo úžasné. Sedmá série byla taky skvělá, pro svou dramatičnost a herectví, nostalgii... . Celkově na tom skvěle hodnotím skvělý výběr hudby, témata, postavy, dramatičnost, již dříve zmíněnou originalitu nebo výběry nových talentů, a drsnost, drog a ty změny obsazení měly i tu výhodu, že to vypadalo, jakoby ten seriál byl mnohem delší než je, což tomu dělá dobrý efekt. Prostě dokonalý seriál z per Bryana Elseyho a syna a perfektní důkaz jaké seriály briti dělají. Nej postavy obecně: Chris Miles, Cassie Ainsworth, Emily Fitch, Effy Stonem, Freddie McClair, Rich Hardbeck, Mini McGuiness, Franky Fitzgerald, a mmojiné a na té třetí partě se mi moc líbily vlastně ty postavy, které mi byly asi více sympatické než ve druhé, ale i tak méně než v první. 1. série 5*; 2. série 5*; 3. série 4*; 4. série 4,5*; 5. série 3,5*; 6. série 4*; 7.série 4*. // ZAJÍMAVOSTI: // Jedná se o první seriál vytvořený pro kanál E4. // Postava, která se objevila v nejvíce je postava, Effy. Zahrála si v 26 epizodách v prvních čtyřech sériích. // Spoiler: Z hlavních postav v každé generaci zemře jedna. V 1. je to Chris Miles (Joe Dempsie), ve 2. Freddie Mclair (Luke Pasqualino) a ve 3. Grace Blood. // Postava Effy (Kaya Scodelario) má v seriálu ze všech postav nejvíce ''svých'' epizod. Má jich 5 a jeden dvojdíl v poslední sérii. // Postava Mattyho (Sebastian de Souza) je shodou okolností jediná hlavní postava, která nemá "vlastní" epizodu. // Herci Mike Bailey a Hannah Murray tvrdí, že role Anwara (Dev Patel) je částečně založena na Patelovi samotném, protože prý byla napsaná speciálně pro něj po konkurzu. // Tým scenáristů měl při práci na seriálu okolo 21 let věku. // Na konkurz obsazení na druhou generaci přišlo okolo 1 500 uchazečů. // Scény Roundview college se natáčely na čtyřech různých bristolských školách. // V roce 2008 získal seriál švýcarskou televizní cenu Rose d'Or za nejlepší drama. // Postavy Emily (Kathryn Prescott) a Naomi (Lily Loveless) zařadil internetový magazín AfterEllen na první dvě místa oblíbených lesbických a bisexuálních postav. // Ohledně Kathryn Prescott se šířila pověst, že je lesbička stejně jako její postava Emily. Když se jí jeden fanoušek prostřednictvím její oficiální webové stránky zeptal, jestli je to skutečně tak, odpověděla, že se nehodlá nějak označovat sexualitou, protože podle ní jsou "škatulky na hlavu". // Scéna sexu Emily (Kathryn Prescott) a JJe (Ollie Barbieri) se setkal s ostrou kritikou od lesbické komunity. // Název pochází z balícího papírku na cigarety, kterému se anglicky říká ''Skin''. // Effy (Kaya Scodelario) a Pandora (Lisa Backwell) jsou jediné postavy 1. generace které se objevily i v další. // Postava Anwara (Dev Patel) je jediná 9. hlavní postava ve své generaci. // JJ (Ollie Barbieri) je jedinná postava druhé generace, která se objevila ve všech epizodách 2. generace. // V 1. epizodě 1. série s názvem "Tony" nemá Effy (Kaya Scodelario) žádné hlášky. // V průběhu 1. generace je vidět v brýlích Sida (Mike Bailey) několikrát odraz kamery nebo štáb. // Chyba v seriálu: V 1. epizodě 1. série s názvem ''Tony'' parta v autě sjede do vody. V dalším záběru jsou poté všichni mokří, avšak včetně Anwara (Dev Patel), který v autě nebyl. // Chyba v seriálu: V 1. epoizodě 1. série s názvem ''Tony'' má Sid (Mike Bailey) v bistru na bradě omáčku, která po chvílív mizí. // Chyba v seriálu: V 1. epizodě 1. série s názvem ''Tony'' má Tony (Nicholas Hoult) na párty bílé ponožky. Když jde ale mokrý po silnici, má je najednou černé. // Chyba v seriálu: V 1. epizodě 1. série má Cassie (Hannah Murray) na párty zelené oční stíny, na trampolíně se však změní na fialové a při návratu zase na zelené. // Chyba v seriálu: V 3. epizodě 1. série s návzem ''Jal'' se Jalin (Larissa Wilson) otec hláskoval ''Ronnie'', ale na plakátu v domě je napsané ''Ronny''. // Chyba v seriálu: V 5. epizodě 1. série s názvem ''Sid'' má Sid (Mike Bailey) na v závěru dílu modřiny, které však vzápětí mizí. // Chyba v seriálu: V 6. epizodě 1. série s názvem ''Maxxie and Anwar'' jel Sid (Mike Bailey) do Ruska na dějěpisný výlet, přestože v předchozí epizodě se mu dějepis nepodařilo absolvovat. // Chyba v seriálu: V 9. epizodě 1. série s názvem ''Finále'' je v okénku Cassiina (Hannah Murray) taxi u nemocnice odraz člena štábu. // Chyba v seriálu: Na konci 1. epizody 2. série ''Tony and Maxxie'' Maxxie (Mitch Hewer) pomáhá Tonymu (Nicholas Hoult) podepsat se, rukopis se ale mezi snímky mění. // Chyba v seriálu: Ve 2. epizodě 1. série s názvem ''Tony and Maxxie'' má Sid (Mike Bailey) v mobilu u režimu zpráv chybně napsáno Effyino (Kaya Scodelario) jméno ''Effie'', poté nejednou ale správně ''Effy''. // Chyba v seriálu: V 7. epizodě 2. série s názvem ''Effy'' je v učebně výtvarné výchovy obraz koně, který je černobílý. Později v detailním záběru je ale barevný. // Chyba v seriálu: V 8. epizodě 2. série s názvem ''Jal'' má Jal (Larissa Wilson) po svém návratu k bytu Chrise (Joe Dempsie)na zádech tašku. Ta ale pak zmizí a při záběru zevnitř se opět objevuje. // Chyba v seriálu: V 8. epizodě 2. série s názvem ''Jal'' Jalandra (Larissa Wilson) říká španělsky: ''Dentro de ocho meses Tendre un bebé.'' V titulkách je napsané: ''Za šest měsíců budu mít dítě,'' má tam ale být 8 měsíců. // V 9. epizodě 2. série s názvem ''Cassie'' si Cassie (Hannah Murray) čte příznačně knihu 'The Edible Woman" od Margaret Atwood, román o anorexii a o tom, jak často vzniká, když si žená připadá neatraktivní. // Chyba v seriálu: Ve 2. epizodě 3. série s názvem ''Cook'' má Cook (Jack O' Connell) v jedné scéně náramek, který však poté najednou zmizí. // Ve 3. epizodě 3. série s názvem''Thomas'' se v roli DJe objeví Daniel Kaluuya, který hrál v první generaci Poshe Kennetha. // Chyba v seriálu: Ve 3. epizodě 3. série pojmenované ''Thomas'' si na zastávce Pandora (Lisa Backwell) od Thomase (Marveille Lukeba) bere koblihu, která je najednou v dalším záběru napůl snězená a která v dalším záběru změní tvar polevy ze žluté na růžovou. // V 5. epizodě 3. série s názvem ''Freddie'' mluví Cook (Jack O' Connell) poté, co vchází do kůlny, o chlapci. Předmětem konverzace je Anwar (Dev Patel) z první generace. // Chyba v seriálu: V 9. epizodě 3. série s názvem ''Katie and Emily'' má Emily (Kathryn Prescott) ve chvíli, kdy jí zazvoní telefon, přístroj v tichém režimu. // Chyba v seriálu: V 9. epizodě 3. série pojmenované ''Katie and Emily'' se bál koná podle plakátu 30. června. V den bálu je ale v mobilu Emily (Kathryn Prescott) při čtení zpráv je vidět 10. červenec. // Postavy Maxxieho (Mitch Hewer) a Anwara (Dev Patel) nemají ''svou'' vlastní solo epizodu, ve ''svých'' epizodách mají pouze partnera, v 1. sérii jsou spolu a ve druhé má Maxxie Tonyho (Nicholas Hoult). // Celé hlavní obsazení 1. série kromě Deva Patela bylo nominováno na cenu Zlatá Nymfa za nejlepší/ho drama herce/herečku na mezinárodním televizním festivalu v Monte Carlu. // Role Anwara umožnila svému představiteli Devovi Patelovi dostat hlavní roli ve filmu Milionář z Chatrče (2008). // V roce 2011 udělali američani remake v produkci MTV, seriál byl však kvůli nízkým hodnocením a zobrazení sexuality dospívajících po první sérii zrušen. // Postavy Tonyho (Nicholas Hoult), Sida (Mike Bailey) a Michelle (April Pearson) jsou jedinné, které se objevily ve všech epizodách 1. generace. // poprvé viděn poslední díl 2. Listopadu. 2013 viděno 1X () (menej) (viac)

eromar

První generace (1. a 2. série) - 90%; Druhá generace (2. a 3. série) - 50%; Třetí generaci jsem už raději ani nesledoval a nakonec 7. řada, ve které jsme se vrátili ke třem postavám - 60% ()

dosig

Naprosto originální seriál o dojebané britské mládeži. Ve třetí sérii nastupuje "nová generace", když ta první dokončí střední školu. V každé generaci mám oblíbenou postavu (Cassie a Emily), i když jsou ty díly celkem rozdílné. První generace mi přijde víc surovější a realističtější, postavy jsou víc rozdílné, každý má svou roli (gay, slušňačka, playboy a jeho sexy holka, cáklá anorektička, prase panic a věčně sjetý magor). Postavy druhé generace nejsou tak výrazné,kromě lesbičky Emily mě v podstatě nikdo tak nebaví, zato jsou díly občas vtipnější a zajímavější. Je to tak půl na půl. Trošku mi vadí, že o postavách z první generace není ani vidu ani slechu, přitom jeden z nich je sourozenec. O to víc se těším na film Skins, který bude o tom,co se dělo po skončení střední školy u obou generací. ()