Skins

Veľká Británia, (2007–2013), 51 h 18 min (Minutáž: 44–60 min)

Kaya Scodelario, Jack O'Connell, Hannah Murray, Nicholas Hoult, Joe Dempsie, Mike Bailey, April Pearson, Will Merrick, Freya Mavor, Mitch Hewer (viac)

andalin

První generace: 100% - kdyby seriál po dvou sezónách skončil, vůbec nic by se tím nezkazilo. Příběh "Tonyho party" byl perfektní, originální a navodil mi nedůvěru ke šťastným koncům. Miluju první generaci. Druhá generace: 20% - všichni mi neuvěřitelně lezli na nervy, málem jsem to ani nedokoukala. Třetí generace: 75% - Rich&Alo, 'nuff said. ()

DeathTheKid

Strasti a radosti dnešní mládeže, přičemž ty SRÁČstvi tady eskalují trochu do jiných výšin. První série sic ne tak dramatická, avšak herecky postavami jednotná, což v druhé sérii upadá. Nevidím tam takové ztmelení všech těch homoxeuálů, egoistů, paniců, huličů, černošek(?), muslimů, anorektiček (nebo to druhé, nevím nejsem do řiti doktor) a kundiček. Tohle se Británii povedlo i z hlediska humoru a soundtrack jak by smet. Druhá generace o úroveň horší, otravnější, méně vtipnější, oblíbenější, prostě vše o úroveň. Mimochodem, lesby jsou pěkně trapné, je to jen plýtvání kvalitním materiálem. HEJ HOVNA, TO TADY KAŽDÝ PRVNÍ HODNOTÍ JEN PRVNÍ DVĚ SÉRIE? WTF? O_o ()

Soweek

První serie je doopravdy skvělá a pohybuje se někde mezi 4-5 hvězdami. Její síla totiž stojí v budování silných vlastností jednotlivých charakterů, které se Vám líbit mohou a také nemusí. Ve druhé serii významně posiluje úroveň OST, zato významně padá celý seriál, který tentokrát již využívá sílu charakterů pro občas silně nesmyslné a příliš zamotané situace, které jsou jen těžko uvěřitelné. Seriál tak ztrácí své kouzlo a vy si přes všechny ty absurdity uvědomíte, že vlastně celá banda není nic jiného než partička rozmazlených fracků, kteří nevědí coby a veškeré dojmy z první serie se rozpadnou jak domeček z karet. ()

Houda666

Prvé dve generácie tohoto seriálu sú exkluzívne (i keď miestami pripomínajú skôr teenagerské porno ako seriózny seriál). Tretia generácia však podstatne znižuje úroveň tohto seriálu ... okrem nudného príbehu je i obsadenie hercami veľmi biedne. ()

skinny

Obraz života dnešních mladistvých, bez amerických zvráceností, doplněný o suchý britský humor, skvělé herecké výkony mladých neokoukaných sympatických tváří a perfektní soundtrack. Po shlédnutí 1 a 2 série dávám plný počet hvězd za citový i osobní vývoj hlavních postav a "dospělácky" řešený konec druhé série. Oblíbené postavy: Tony - egocentrický snob, Sid- naivní dobrák, Chris- zamilovaý vyhulenec a Cassie - sympatická šílenka. Do dalších sérií se nepouštím, nezvykla bych si na nové postavy, když jsem si oblíbila tuhle crazy skupinku a obávám se, že hodnocení by šlo dolů. ()

casioa....

omg...čo ja viem...zaujimave.......zatial som videl iba 1.časť....tam ma u mna 5*.....i think thats no more...what to say bout :D imho---ja to vidim...ako Californication....pre mladych....jeden z hlavnych hrdinov...ma totizto....myslim...dost vela spolocneho z "bozim" vykonom Davida Duchovneho co by "hank moody"....v style "odjebatsaodsud:....je to fakt dost dobre...UPGRADE:cim viac casti som videl...tym viac som ...IN ;-)).... PS:robil som nan aj titulky....na www.titulky.com :) ale..nejak..som prestal..po 2.sérii..ak by ste mali chuť so mnou spolupracovať, môžem pokračovať....len potrebujem niekoho na korektúru a časovanie, tak..sa hláste...!!!! :)) ()

DavidS.

Kombinace Fish Tank s Trainspottingem a poměrně nelichotivý portrét britské středoškolské mládeže...Zapomeňte na všechny jiné seriály o puberťácích, protože tohle je realita nebo to má aspoň zdání opravdovosti a dramatu ze života vyvolávat...Tuto snahu však malinko podrývá absence světa pravidel či dospělých, který je nefunkční, postrádá jakoukoliv autoritu nebo je prostě mimo...Tím pádem se příběh stává hlavně teen Eldorádem, kde jde jen o drogy, chlast a sex...Vše v té obnaženější, drsnější a neromantické rovině...Pokud to takhle opravdu funguje, tak jsem rád, že už jsou tato léta dávno za mnou...To ale Skins neubírá na síle...Mladí herci jsou do jednoho zcela autentičtí...Bohužel s dalšími sériemi kvalita klesá... ()

lOPATKA

skvele prve dve serie, ale na tie dalsie sa uz nejako necitim. vymenit 99 % hercov a nahradit ich "novou generaciou" je ako keby vytvorit novy serial....its not the same anymore ()

Jane18CZ

Po dvou sériích, musím říct, že je to skvělý seriál. Příběh plyne s lehkostí a přirozeně. V určitých chvílích jsem se v těch lidech viděla já sama. Začátek 3 série mě schladil, ale po pár dílech mi pětihvězdičkové hodnocení nestačí!! :-) Nikdy bych nevěřila, že když se v seriálu obmění všechny hlavní postavy, že se mi bude pořád stejně líbit, ale Skins tohle umí. Po první generaci jsem si říkala, že tim to končí, že ta další už bude nudná, nebude to ono, ale právě naopak - druhou generaci jsem si oblíbila ještě víc než první. 1 a 2 série 5*, 3 a 4 série 5* a 6 série 3-4* ()

RockChick

1. GENERACE: Pilotní epizoda Skins dost klame tělem. Na vědomí nám dává, že právě máme čest být svědky toho, jak moc velkým stylem děcka v UK kalí, a jak moc "vážně" se tam bere škola. Jinými slovy, máme prostě strašně závidět! Ale už ve druhém díle nastává změna a seriál nabírá tempo, kterým si jede až do konce. Všechno výše popisované je samozřejmě jen ta pěkná slupka na povrchu a protagonisté seriálu jsou v podstatě většinou nešťastní mladí lidé, totálně zklamaní lidmi kolem sebe a svými životy. Máme tu neobratného moulu, kterého všichni jen využívají. Feťáckého freaka trpícího celý svůj život na absolutní nezájem svých rodičů. Citlivou anorektičku, kterou nikdy nebere vážně. Sebevědomou dívku, po které jedou všichni, jen její kluk ne,.... a tak bych mohla pokračovat dál. Hercům byl dán dostatek prostor, aby ukázaly veškeré potencionály svých postav, a tudíž bude abolutně normální, když budete v jednu chvíli danou postavu nenávidět, a pak milovat. A pak zase někoho jiného. Vlastně ani teď, po shlédnutí celých dvou sérií nemůžu s jistotou říct, kdo získal mé největší sympatie... Všichni! Seriál ještě více zvážní ve druhé série, kdy jde ještě více do hloubky a postavám až na dřeň. Poslední díl jsem cítila stejnou nostalgii a smutek, jako hrdinové opouštějící střední, a když Tony v autě říkal Michelle, "ale byli jsme fakt dobří", tak jsem v duchu musela přisvědčit, "byli jste kurevsky dobří!" Co se týče druhé generace, ještě váhám, zda se mám pustit i do ní. Nejspíš neodolám, ale lepší než první snad už ani být nemůže :) // 2. GENERACE: Jelikož jsem se do ní pustila po dvou letech, díky dlouhému odstupu jsem s novými hrdiny celkem lehce sžila. Né, to kecám; vlastně mám dojem, že jsou ještě lepší než první!! Jasně Tony a tak jsou nenahraditelní bla bla bla, ale, sakra, co, já je mám ráda! (Dobrá až na Pandu, no...) Jednoznačně největší vývoj tu prodělá Effy. Ze čtrnáctileté nemluvicí femme fatale se nám postupně rozmluví, aby nakonec skončila jako největší psycho seriálu. Silný! Myslím, že každý spravný skinofil musí uznat, že její díl ve třetí sérii patřil k těm nejlepším (pro mě vůbec ever!) Druhá generace nám pak dala především Cooka. Co s tímhle klukem tvůrci po čas děje provedli, to kloubouk dolů. Respektive klobouk dolů Jacku O'Connellovi, který mě svým charismem už straší i ve snech (Ale to mi nevadí :)) A víte co, já si hodně oblíbila i JJ. Palec dolů jen za milostný trojúhelník Cook-Effy-Fred. Což o to, pletek není nikdy dost, ale tyhle nekonečná "škatulata, hejbejte se" musely srát i samotné protagonisty. Beztak měla zůstat s Cookem! A ještě jedna připomínka: Nechci spoilerovat, ale zkrátka TO na konci s Fredem, bylo to nejhorší TO, co si vůbec pamatuju. WTF! Ani ty slzy netekli, jenom huba zůstala otevřená nad demencí tvůrců. No co, i oni někdy mají svůj den... ()

Ragdoll

Kolísá, místy slabé, místy velice podařené, i samotné postavy se hodně mění, nejdříve se zdají být zábavné a oblíbíte si je, po pár dílech vás neskutečně iritují. Nyní jsem na sklonku druhé série, která je o úroveň lepší, než první, a samozřejmě se do dalších, po přečtení několika zdejších názorů a verbálních vyjádřeních mých přátel, nechystám. Nástup nové party kvalitu hodně snížil a seriál jako takový neskutečně potopil. Ještě že si to lidé uvědomují, a tudíž hodnotí jen kvality první party, jinak by se objevil v příšerných sračkách. Pro mě je největší favorit Tony, sice trochu šampon, někdy neuvěřitelný debil, ale jinak cool a s chladnou hlavou. Co mě hrozně zamrzelo, je fakt, že ani jedna z holek z úvodního tria není vzhledově hezká, protože jestli je Michelle prototyp krásy, tak to sežeru talíř hoven. Nicméně, vydařená práce ze všech stran, herecky, hudebně, i scénář je přijatelný, trochu víc přisprostlý a britsky originální a nápaditý. That's the guy's name? Mad Twatter?. 90%. ()

-Dawe-

1.série 100% - Nejlepší Teenagerskej seriál všech dob! 2.série 100% - Možná i nejlepší seriál v tomto žánru! 3.série 85% - chybí mi stará parta 4.série 92% - To by šlo! S hodnocením bych šel i výš ale přišlo mi to trochu nedotažené ... Škoda. 5.série 70% - poslední 3 díly byly naprosto parádní. Škoda toho zpackaného soundtracku. 6.série 80% - Docela milé překvapení. Celá série zkouknuta za den. 7.série FIRE part 1 - 65%, part 2 - 80% PURE part 1 - 35%, part 2 - 20% RISE part 1 - 90%, part 2 - 95%. Its Wild World ()

Seti

Britská odpověď na Beverly Hills a jim podobné teen seriály, která to bere pěkně od podlahy a s ničím se moc nesere. Několikagenerační mozaika postav, vztahů a příběhů má sice po stránce scénáře kolísavou kvalitativní křivku, ovšem každá generace mě dokázala něčím pobavit, zaujmout či dojmout, takže já osobně jsem si užil všech 6 sérií. Co se týče apendixu v podobě kontroverzní 7. série, tak krom dvoudílu Fire, který byl ještě přijatelný, se jednalo o zcela zbytečný a nudný přívěšek, jehož vznik v prezentované podobě nemá příliš velké opodstatnění. ()

MareT.

Po první serii celkem fajn. Sice mě tam vadily ty nesrovnalosti, které shazovali děj trošku níž v mých očích (v jednom dílu ztratí jeden hrdina svůj dům, nastěhuje se do nového, ale v dalším díle už má ten původní). Jinak fajn herci, uvěžitelný děj, zajimavé to je, ale děr v ději je fakt celkem dost. Škoda!__Trochu upravuju hodnoceni a dávám více, protože jsem se dostal ke třetí serii a celkem mě to bere... ()

Frakira

První série se mi líbila hodně a ze závěru posledního dílu jsem si vážně sedla na zadek...."wooow" Druhá série už mě tak nenadchla jako ta první (až na Maxxieho tanec :o), každopádně je to docela depka a musím uznat, že i přes to, že to je vlastně teen seriál, tak mi z toho moc do smíchu nebylo.... Za první 4* za druhou 3* ()

noby

Výborný seriál o teenagerech, který řeší jak jejich typické problémy, tak problémy ač ne tak typické, tak v dnešní době relativně časté, a obojí dokáže zobrazit tak akorát, aby problém neredukoval, ale ani zbytečně netlačil na pilu. Což se cení obzvlášť proto, že prakticky neobsahuje nevýrazné postavy. Plus je typicky britsky civilní a kvalitní (no fajn, možná je to trochu subjektivní :)). || (komentář v průběhu první série) ()