Ant-Man

• Česko Ant-Man (viac)

Najnovší prírastok medzi filmovými spracovaniami komixov spoločnosti Marvel, prináša na strieborné plátno príbeh Ant-Mana. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosťou zmenšovania svojich fyzických rozmerov a súčasne znásobovaním svojej sily, sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť svojmu mentorovi, doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochrániť tajomstvo skrývajúce sa v jeho úžasnom obleku Ant-Mana, pred úplne novými nástrahami, ktoré ho ohrozujú. Pym a Lang stojaci tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam sú nútení naplánovať a uskutočniť rafinovanú lúpež, ktorá zachráni svet. (Saturn)

JenYu

Velmi příjemné překvapení!! Osvěžující (absence monstra z vesmíru, které chce vyhladit život na planetě, zobrazení reálného světa očima zmenšeného hrdiny). Zábavné (např. poslední souboj hlavních postav mezi dětskými hračkami - napínavé proplétání se v chlupech koberce, mašinka Tomáš atd., mravenci tlačící kostky cukru, Ant-Manovi kámoši). Hodnotím pozitivně, že ačkoliv se jednalo o film s hmyzí tématikou, neviděla jsem jediného pavouka (za to velký palec nahoru). Sympatický hl. hrdina, Douglas (méně jeho dcera) a dokonce i jeden z mravenců :) Celkově velmi velmi dobré. ()

megajalec

Marvelovka s trochu netradičným hlavným hrdinom. Antman nenudí, prináše inovatívne efekty a súboje (ktoré už boli trochu obohraté pri ostatných Avengeroch). Antman je film pre celú rodinu, vrátane detí. ()

montelie

Nebylo to špatné, ale trochu moc komedie. Byl jsem bohužel na dabované verzi, a obzvláště Michael Peña měl tak teenagerský hlas, až to bylo k zblití. ()

Aiwcz

Film, u kterého se prostě nezastavíte. Trochu svižnější tempo, plno hlášek, prostě Marvel jak se patří. A vydržte titulky až do konce :))) ()

kreion

Vtipné, robiace si srandu samo zo seba. Hlavný hrdina je skoro tak zábavný, ako Chris Pratt v Stŕažcoch galaxie, akurát mu chýba taká silná Indie Jones charizma. Teším sa na pokračovanie! 4/5 (videl 3D s ST v Ster Century). ()

Sever

Pro mě pecka. Nevěděl jsem co si z toho vzít po traileru, ale splnilo to potřebné. Bavil jsem se celou dobu a delka je super nastavena. Takhle si marvelovky predstavuju. Proti ostatnim je ve spouste vecech zajimavejsi a zabavnejsi. Hlavne tim, ze ostatni postavy vydaneho marvelu jsou uz "okoukane". Takze vzhuru do kina :-) ()

Tomy_Reardon

Ja to necekal, jakoby podle traileru to vypadalo supr, ale nejak mi tam nesedel Paul Rudd, je to komedionalni herec prevazne, ale sedlo mu to, byla to sranda, prekvapeni, napeti a to magicky propojeni s Avengers a rodiny Starkovy bylo skvely.. Bylo tam par hluchich mist, ale to cloveku nevadi pac jinak me ten film bavil celej, a hlavne extra vtipnej.. Takze ja jsem spokojeny a jsem zvedavy co Rudd neboli Antman predvede v Obcansky Valce.. ()

Clowers

Marvel! Co dodat, do pětihvězdy tomu ale něco chybí. Ale co to nevím. Bylo to vtipný, akce tam byla, skvělí herci - vlastně úžasný. Už vím 5* je ve srovnání s ostatními filmy z Marvel universe. Ale skvělá zábava doporučuji všem. Kladně hodnotím, že se objevil Falcon. ()

smetak30

Ant-man nemá nejak originálnu dejovú líniu, s porovnaní s inými marvelovkami v ňom nájdeme možno pomenej akčných scén a čo sa týka záporáka, tiež žiadna sláva. Čo z neho potom robí film ktorý si zaslúži 5*? Musíme si uvedomiť že Ant-man je v prvom rade sci-fi KOMÉDIA. Humor je hlavná a stavebná zložka filmu, a funguje to dokonale. Takmer v každej scéne nastane chvíľka kedy sa musíte minimálne uchechtnúť a keď na rad prišiel Michael Peña ala "mexikánsky kamarát Luis" , chytal som naozaj záchvaty. Taktiež my prišlo zaujímavé že typické marvelovské megalomanské súboje poväčšine nahradili bitky v zmenšenom prostredí a finálny fight v detskej izbe sa pre mňa zaradí medzi naj momenty Marvel universa, holt na dobré akčné finálne nemusíte zbúrať polku New Yorku (viď Avengers). - Scott, I need you to be the Ant-Man. - One question... Is it too late to change the name? ()

Optical

Klasická zábava od Marvelu pro rodinu, viděna po padesáté mi už nemá co nabídnout a začíná převážně nudit. Ant-Man je rozhodně lepší než nedávní druzí Avengers a nespadá do příběhového klišé. Ze záhrobí se vracející M. Dougles je na plátně přesvědčivý a Paul Rudd svoji roli ustál. Kde mi v Avengers vadily ty rádoby vtipné hlášky, tady jsou ku prospěchu věci. Kde jinde by je člověk hledal, než-li ve filmu kde hrdina létá na mravencích. Je tak trochu pravidlem, že Marvel nemá dobré záporáky a tento film to opět potvrdil. Yellowjacket je vyloženě slabý a nevýrazný padouch, který může zatopit tak akorát Ant-Manovi. ()

Matrix007

Film byl dobrý a rozhodoval jsem mezi 4* a 5*. Když vezmu v potaz ultra trapného záporáka, dám velice silné 4*. Film se dosti povedl efekty, nápadem, hereckým obsazením a legrací. Nudit se člověk rozhodně nebude ;) ()

MadyDollar

Na poslední chvíli jsem ještě stihl premiéru a budu si toho vážit ještě dlouhou dobu. Excelentní! Nazval bych to takovou "oddechovou marvelovkou". :) Nebyl to jeden boj za druhým, ale Reed se spíše zaměřil na představení postavy jako takové. Paulovi role Scotta neuvěřitelně sedla a poradil si s ní víc než na výbornou. O prvky humoru samozřejmě opět není žádná nouze ba naopak. :D Co víc, než že to byla neuvěřitelná podívaná, k tomu dodat? Snad jen, že každému doporučuji! :) ()

halberdier

Marvel opět nešlápl vedle a navíc po Strážcích galaxie šel do dalšího (i když ne zas tak velkého) rizika a představil zcela nového hrdinu v marvelackém univerzu. Jelikož samotný nápad je v porovnání s ostatními marvelovkami poněkud úsměvný a hrozilo, že by mohl Ant-Man sklouznout do nechtěné parodie, obdařili tvůrci film dostatečným množstvím vtípků a hůmoru a vytvořili tak společně se Strážci nejvtipnější marvelovku. Hůmor a scény se zmenšováním patří vůbec k tomu nejlepšímu (a především pak finále v dětském pokoji je opravdu povedené) ve filmu, Pau Rudd nebyl špatný, ale svoji roli ustal hlavně díky tomu, že jeho postava je vtipná a mohl tak uplatnit svůj komediální talent. Záporák je opět (jako ve většině) marvelovek slabý, naopak potěšil Michael Douglas. Ant-Man se povedl, ale mezi nejlepší marvelovky bych ho nezařadil. Je zábavný, ale ne zas tolik, abych si ho pustil v blízké době podruhé. (7/10) ()

Tribe

Tohle se prostě povedlo, Ant-Man drtí poslední Avengers na všech frontách. Konečně jsem měl pocit, že vidím zase něco nového, neokoukaného, vtipného a nápaditého. Paráda! Jo a mimochodem - dabing na výbornou! ()

albiebennett

Nejsem fanoušek komiksů takže nemůžu posoudit, jak se film liší od své předlohy, ale řekl bych, že už je hrdinů tolik, že být superhrdinou je docela průměrná záležitost. Nicméně tenhle hrdina si mě opravdu získal je to nejkomičtější film od Marvelu, který jsem kdy viděl, tolik jsem se u žádného nezasmál. Film dále nabízí mnoho akčních scén, například finální souboj u Mašinky Tomáše byl velmi vydařený. Herci jsou dobří a příběh také. Příjemná zábava se stádem mravenců. ()

Rewisheed

A to bylo jako co !? Už jenom kvůli těm sedačkám, ze kterých mě ještě 3 dny bolela prdel, chci zpět svých 175 korun. Nevím na čem scénáristi zrovna jeli, ale takovouhle předvídatelnou nudu jsem už dlouho nezažil. Opravdu. Málokdy se mi stává, že bych se během filmu díval na hodinky a nejvíc mě to překvapuje právě u Marvelu. Jediné plus tohoto filmu byly proměny Ant-Mana ( těch bylo poskrovnu) a špičkové 3D, jinak suchá fraška bez špetky důvtipu či originality, subatomy to opravdu nezachrání. Je mi líto Douglase. After-credits scene opět nuda. Nedokážu si představit, že bude druhý díl. ()

gipper

Tak tohle už je zase Marvel v plný síle, jak ho známe. Originální, nápaditej, s fešným hlavním hrdinou :) Za mě plnej počet, protože tomu nechybělo snad nic. Bylo to napínavý, byla sranda, šlo o život a dobře to dopadlo.. jůůů!! Opravdu velká mašinka Thomas (pokaždý když teď uvidím tuhle hračku, vzpomenu si na Ant-mana). Prostě paráda! Tohle je takovej ten film, na kterej bych šla do kina klidně ještě jednou :) ()

Hellscuboy

Zábavné,svižné,vtipné...přesně jak jsem si to představoval...né tak velkolepé jako Evendžrs,ale co by jsme chtěli,že jo...líbí se mi to propojení a zároveň mi vadí,maličko,že si filmaři vymýšlejí a není to jako v homixu...třeba s Vižnem,kterého ve skutečnosti stvořil profesor Pym...mno,jen tak dál,jsem zvědav jak budou Marvelovky pokračovat. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě

02.05.2020

Společnost Hasbro a studio Paramount najali režiséra a scenáristu Joshe Cooleyho (V hlavě, Toy Story 4) aby natočil animovaný prequel robotí série Transformers. Film by měl mít gigantické měřítko,… (viac)

Captain Marvel si našla režisérské duo

Captain Marvel si našla režisérské duo

20.04.2017

Přestože existují sólové filmy Supergirl, Catwoman nebo Elektry, půlka internetu na ně dávno zapomněla a pravidelně se řeší, kdy už se dočkáme superhrdinského celovečeráku s ženskou hlavní hrdinkou.… (viac)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz