Metalocalypse

Animovaný / Komédia / Hudobný
USA, (2006–2012), 13 h 22 min (Minutáž: 11–23 min)

Deathmetalová kapela Dethklok má hluboký vliv na své fanoušky, kteří berou její texty vážně a dělají vše, o čem zpívají. Úřady se obávají vlivu skupiny a snaží se ji zničit pochybnými prostředky. (HBO Max)

TetherSaw

Naprosto ojedinělý kousek, celý seriál mne dostává svým PARÁDNÍM soundtrackem vytvořeným specielně pro něj, texty taktéž luxusní, humor to samé...... PS: Jen pro lidi zabívající se ALESPOŇ rockovou hudbou.... ()

himor

Každý metalový fanda musí vedieť čo je Metalocalypse!!! Áno priznávam že niektoré diely sa nedali pozerať a už vôbec nie pochopiť, ale zas na druhej strane toľko vecí mi stále lozí v hlave, že zjavne to malo svoj účinok. Duncan Hill´s Coffee Jingle je asi pre mňa najpamätnejšia vec vôbec. Za nápad, hudbu, animáciu a joke-y dávam plných 100% a nech si vraví kto chce čo chce. A tiež kapela Dethklok je pecka!!! To len tak mimochodom! \m/ ()

wraith

No, nejdřív jsem čekal něco horšího, ale už po pár dílech jsem zjistil, jak zatraceně jsem se mýlil. Brutální smršť od začátku až do hořkého konce, sice nic pro slabší povahy, ale pro nás ostatní nemůžu jinak, než doporučit... a to obzvláště těm, co mají blíže ke "kovové" muzice :) Běžný divák totiž nejspíš nepobere některé narážky a odkazy, namířené skrze scénaristickou mušku na onu unikátní metalovou kulturu. To vše ještě podtrhuje perfektní dabing, na kterém se okrajově podíleli i např. Mark Hamill, Metallica, Nevermore, Arch Enemy, Cannibal Corpse nebo King Diamond. ***** Pickles: [v ruce držící humra] Hold on, now, so yer telling me that you put these little guys in boiling water and they shreik and they turn red and they die? Prodavač: Yes, sir... Pickles: ... That is the most metal thing I ever heard in my whole life. High five! ()

Elkesar

Pět hvězdiček dát nemohu, protože kvalita některých dílů je hodně nízká. Ale ty díly, které stojí za to, jsou legendární, brutální a myslím, že vystihly podstatu metalu :D ()

The_Peach

Dlho som váhal, či si pozriem neakú tu epizódu tohto seriálu. Nakoniec som sa dal presvedčiť a musím povedať, že som urobil fest dobre. Namakaný seriál, nakoľko somfanatik do metalu tak som ocenil výbornu hudbu :-D. Členovia kapely DETHKLOK sú poprdeli, keď som počul suslavého Murderface tak som nemohol :-D. Výborná vec, ktorá sa musí páčiť. Možno je v niektorých epizódach až moc krvi, ale to neuberá na kvalite. ()

Levak.Bob

Metalocalypsa poskytuje výborný náhled do metalového světa, slovy frontmana Nathana Explosiona "Jsme tu abychom dělali metalovou kávu, všechno udělali víc metalové i metal víc metalový a černější než nejčernější nicotnost víru času" :D ()

Zaraka

Naprostá jedenáctiminutová metalová masturbace. Všechny "nekorektní" animované seriály se můžou jít zahrabat. Možná díky tak kratičké stopáži se podařilo tvůrcum vyvarovat hluchých míst. Perfektní soundtrack, který v posledních dvou sezonách hraje po 99% stopáže. Nechť tato krása nikdy neskončí. ()

Wooke

Tak toto bola totálna hlúposť s absurdnými výmyslami...a predsa som sa smial ako blázon. Metal už síce nie je nič pre mňa, ale Dethklok Dethklok!!! ()

MartinTerran

Nejbrutálnější metalový seriál o nejbrutálnější death metalové kapele. That's a brutal. Hodnocení: 1.řada: 99/100, 2.řada: 96/100, 3.řada: 95/100, 4.řada: 97/100, Celkem: 97/100. ()

rionka

Ono už to tu všecko několikrát zaznělo. Brutální, hovadský, šílený, černý... metal pro ryby :) Absolutní většině běžného diváckého publika s jemným smyslem pro humor a fixací na realitu tenhle seriál nelze doporučit, protože je strašlivě úchylný. Ale přesto to udělám! Mimochodem, k seriálu se vážou dvě desky s metalovým soundtrackem. Je to rozhodně poslouchatelné a velice dobré. ()

cajda

Povinnost pro všechny metalové fanoušky! Sice je možné, že seriál (hlavně díky všem těm šíleně brutálním scénám) oceníte i bez jakékoliv znalosti o metalové scéně, ale budete připraveni o dobrých pět metalových narážek v každém díle. Členové Dethkloku jsou překvapivě vykresleni velmi sympaticky, takže není nepříjemné se na ně pořád dívat. I přesto, že se seriál může zdát na první pohled prvoplánový, ve skutečnosti jsou vtipy velmi důvtipné a scénář některých dílů převyšuje většinu současné seriálové produkce. Také vedlejší postavy, kuchař třeba, přidávají do tohoto šíleného divadla další humor a další brutální prvky. Rozhodně stojí za to se podívat alespoň na jeden díl, třeba vás to chytne jako tolik ostatních! ()

morwen

Tohle je Brutální.Všechno skouknuté,a jo je to brutální od chytlavých písniček jako Coffee jingle nebo Go into the water což je metal pro ryby a několik lidí co tu nahrávku slyšeli zemřeli když se snažily jít do vody,žít tam, dýchat tam (samozřejmě v seriálu).Je to pecka a to všechno obohacuje Murderface a hlavně jeho hlas nebo hlášky a k tomu DR.Rockso.Který by si určitě zasloužil spin-off.I DO CCCCCCOCAINEEEEE!!!!!!!!!! ()

dzejnyka

Prvá za skvelý humor, druhá za srdcu blízku hudbu, tretia za sympatickú dávku cynizmu a brutality, štvrtá za Murderface-ovu vadu reči a piata za návod, ako nakupovať v supermarkete. Pre tých, čo majú IQ ako Skwisgaar: hovorím o hviezdičkách a spolu ich dávam päť :-) ()