Už sme doma?

• Česko Už jsme doma? (viac)

Keď Nick Persons (Ice Cube) privedie svoju novú ženu Suzanne (Nia Long) a jej dve deti do svojho staromládeneckého bytu, aby tu spoločne žili, čoskoro zistí, že tu nie je dosť miesta pre všetkých. A preto s ďalším dieťaťom na ceste dávajú Personovci mestu zbohom a sťahujú sa na dedinu. Ich vysnívaný dom im však čoskoro začne padať na hlavu a na Nicka čaká práca. Systém „urob si sám“ sa však príliš neosvedčí... Ale to nie je nič oproti šialenému staviteľovi Chuckovi (John C. McGinley), ktorého Nick najíma a ktorého netradičné metódy stav domu ešte zhoršujú. Personovci sa začínajú obávať, či sa tento dom vôbec niekedy stane ich domovom. (TV Markíza)

Scraffy

Úplne rovnaká a zábavná komédia, ako bola prvá časť. Vtípky sa tu celkom vydarili a ja som sa bavil. U mňa to je priemer, ako aj prvý diel. ()

Boudyy

Stejné jako jednička. Pobaví jen McGinley a občas nějaká scéna s dobrou hláškou. Film však opět obsahuje morální ponaučení. Nebýt jeho, dal bych tři hvězdičky. ()

Miloško

Táto komédia ma vobec neprekvapila,čakal som podobný humor,dej,i výkony hercov.Dá sa na to pozerať,nie je to až také hrozné,ale po skončení na to zabudnete okamžite.[DVD] ()

lobo87

O trošku slabšie ako jednotka, ale stále príjemná nedeľná poobedná rodinná zábava. McGinley otravný tak akurát, ostatné postavy v pohode, morálne ponaučenie musí byť.. 55% ()

`barocco

Chodecky finis Chucka (John C. McGinley) v zavere filmu tuto moralno poucnu v stokrat videnych a obohratych klise topiacich sa rodinnu komediu o rozpadajucom sa novokupenom dome manzelov Personsovcov (Ice Cube, Nia Long) nastastie utrasie do celkom prijemneho pomadzia medzi dvojkou a trojkou.... ()

ondrach

Typický americký rodinný film - nejdříve vše ok, pak nastane komplikace, která se s trochou smůli vyřeší, pak velká komplikace a zklamání některých osob, pak přijdou kecy u kterých mají jako diváci brečet a pak je šťastný konec. Přesně toto jsem očekával již před shlédnutím a potvrdilo se, avšak poměrně dost vtipných scén, které nejsou až zas tak trapné to kompenzovalo, takže 3 hvězdy. ()

zurivymlok odpad!

Typická americká komedie jedoucí podle stejné šablony jako tisíce jiných, které za posledních dvacet let v americe vznikly. Natočit kvalitní komedii je prostě mnohem těžší než se může na první pohled zdát a vždy se objeví tak dvě tři za celé desetiletí, které stojí za zapamatování. Tato k nim nepatří a myslím, že ani podobné ambice neměla. Z každého polička filmu je jasné, že šlo jen o to, co nejlevněji a bez rizika vydělat pár babek. Zasmál jsem se jednou a už ani netuším čemu. Taková komedie může být klasifikována max. jednou hvězdičkou. Dle mého je už to až tak neoriginální a předvídatelné, že ani tu hvězdu nedám. ()

Svadbos

Nevyhnutné pokračovanie filmu "Are We There Yet" je taktiež oficiálnym remakom komédie "Mr. Blandings Builds His Dream House" (1948) - kompletne s logom RKO RadioPictures, ale Ice Cube nie je Cary Grant a scenár je úplne nevzrušivý. Premisa je rovnaká , ale nekonečné nezábavné gagy Vás nútia pozerať na hodinky a klásť si otázku: Už bude koniec? ()

Copter

Neni to ňák moc vtipný,zasmál sem se jenom parkrát trochu.Dal bych 2 hvězdy ale moje morální povinost je přidat tu jednu hvězdu protože i během psaní tohohle komentáře poslouchám písničku od Ice cuba. ()