Keď je človek slobodný a neznáša deti, začnú veľké problémy, keď si začne so ženou s dvoma deťmi. To sa stalo Nickovi (Ice Cube), bývalému hráčovi, ktorý teraz vlastní obchod so športovými suvenírmi. Sľúbi svojej milej (Nia Long), že jej deti dovezie do Vancouveru. Nič ale nie je také jednoduché, keď vás deti k smrti nenávidia a berú vás ako hlavného nepriateľa, ktorého treba zničiť. (TV Markíza)

Greg25 odpad!

Ne, ne a ne. Vícetkrát se na pdoobné snímky dívat nebudu, čestné slovo. Nemám slov, Už tam jsme? je tak hrozný snímek, že je škoda o něm něco psát. Chcete vědět jak poznáte jestli tenhle film je pro vás? Naprosto jednoduše - chcete vidět dokonale klišovitý americký kinematografický skvost, který není ani vtipný ani zábavný, typicky předvídatelný a kde nechybí stíhací jízda vlaku na koni, ve kterém sedí dva malí smradi? Fajn, že hned vedle vlakového nádraží chovají koně. 0% ()

Jara.Cimrman.jr

Snad má bledězelená pleť, absence tlustých řetězů kolem mého netučného krčku, k zašlápnutí vhodná děťátka či provařená rodinná slátanina mohou za to, že jsem se nebavil. A to jsem se snažil, ale kromě hláškující figurky na palubní desce a wrestlingových santacelníků se zábava nějak zapomněla dostavit. ()

Marshall007

Tak tohle je, vážení přátelé, definice slova sračka! Opravdu nedokážu slovy popsat, jak hrozný pocity jsem zažíval při sledování tohoto filmu a pod představou, že bych to měl snad nedejbože někdy v životě vidět ještě jednou, se mi podlamovaly kolena. Tohle by měla Americká armáda používat místo mučení a jsem si jist, že by jim daná osoba vyklopila všechno v první půlhodině filmu. Ne, že bych neměl rád Ice Cuba, právě naopak, ovšem všechno ostatní je na tomto filmu naprosto otřesný - ať už se jedná o scénář, o děcka, které byly vyloženě otravné a měl jsem chuť je praštit po celou dobu a vrchol toho všeho byl "zápas" Ice Cuba a splašené srnky, nebo co to vlastně bylo. 1/10 a tvůrci mohou být ještě rádi, že jsem se slitoval jen právě díky "ledové kostce", kterýho mám docela rád. ()

castor

U podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos. Školáci u toho možná pár desítek minut vydrží sedět, starší publikum ale bude především kroutit hlavou, proč mělo něco podobného tržby bezmála sta milionů amerických dolarů. Tvůrce průměrných taškařic Flintstoneových, Rolniček, kam se podíváš nebo Beethovena vsadil na stokrát omleté situace, které žánru rodinného filmu nedělají ani trochu dobré jméno!! ()

Chlo0opek

Rodinná komedie s černošskými herci a protivnýma dětma v hlavní roli? To je námět, co? Zdánlivě nemá šanci na úspěch. Ale on byl přesto kupodivu až podezřele dobrej a zábavnej. Děti i Nick zahráli velice slušně své role, nevtíravě, nepřehnaně. Původně jsem chtěl dát lepší 3*, ale dám 4*, protože jsem se u filmu vážně bavil. Na rodinou komedii až překvapivě dobré! ()

• Videohra, ktorú hrá Kevin Kingston (Philip Daniel Bolden) v aute, je "Eternal Darkness: Sanity's Requiem" z roku 2002. (WalterIK7)
  • Pre scénu, v ktorej Kevin Kingston zvracia, bola vytvorená animatronická podoba Philipa Daniela Boldena, aby sa dosiahol účinok falošného zvracania vystreleného z úst. Zvratky sa zmiešali so zeleninovou polievkou, mliekom a ovocnými slučkami. (WalterIK7)

Comeback pro Lucy?

Comeback pro Lucy?

30.03.2006

Už se zdálo, že stěžejní projekt Charlieho andílka Lucy Liu, jenž má navrátit půvabnou herečku zpět do záře reflektorů, definitivně lehne popelem a najednou se vše rozjelo. Postaral se o to tým… (viac)