Studio 30 Rock

Ukážka z filmu 2
USA, (2006–2013), 50 h 36 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Tina Fey

Tina Fey, Alec Baldwin, Jane Krakowski, Tracy Morgan, Judah Friedlander, Jack McBrayer, Keith Powell, Scott Adsit, Katrina Bowden, Grizz Chapman, Kevin Brown (viac)

Tento komediální seriál sleduje každodenní počínání Liz Lemonové, která je hlavní scénaristkou fiktivního zábavného pořadu "The Girlie Show". Se svými spolupracovníky vymýšlí scénky pro tento pořad a všechno jde, jak má, když vtom do jejich životů přichází Jack Donaghy s tváří Aleca Baldwina. Jejich nový šéf je dost svérázný až "divný" a člověk nikdy neví, co od něj čekat. Seriál se nesoustředí na samotnou práci scénáristů a spíš ji jen využívá jako katalyzátor vtipných situací. Sledujeme hlavně osudy charismatické Liz, která z nového šéfa a každodenních pracovních problémů šílí. A to ještě neví, že zanedlouho bude muset kočírovat ulítlého černošského komika Tracyho Jordana a ještě se neustále potýkat s problémy jejího osobního života. (scroochy)

fanik15

1 série: 8/10 Velice dobrý seriál který stoji na výkonech herců a na bravurním scénáři. Alec Baldwin je zde ve své životní roli a docela se mi zdál sympatický a to jsem tohoto herce nikdy neměl moc rád. Tracy Morgan se mi nezdál trapný ani mi nalezl moc na nervy. Jane Krakowski moc sice nemusím ale úplně nepříjemná mi také není. Jack McBrayer zde hraje pořádného vesnického burana. Zbytek ansámblu je též dobrý. A teď se dostávám k hlavnímu důvodu proč je tento sitcom tak kvalitní. Je to Tina Fey která je naprosto dokonalá a ve svých směrech je krásná, vtipná, chytrá, nesmělá, a to brejlatý holky moc nemusím. Tina zde ukazuje, že je naprosto dokonalá herečka s scénáristka. Je pravda že u seriálu se nepočůráte smíchy protože servíruje trošičku jiný druh zábavy než u ostatních sitcomů. Je pravda že to občas trošku uklouzne do trapnosti především že začátku série ale je to díl od dílů lepší uvidíme u druhé série. 2 série: 10/10 3 série: 9/10 4 série: 10/10 5 série: 10/10 6 série: 10/10 7 série: 10/10 ()

Plastík

Tady v tom jsem si oblíbil Aleca Baldwina i Tinu Fey. A objevil jsem si Tracyho Morgana. I když Tracy už nikde není tak skvělý jako tady. Je to šílená pecka. ()

Goodmen

Trochu mi ze začátku trvalo než jsem se naladil na tu správnou notu tohoto bezvadného seriálu. A jsem dnes rád, že jsem ho předčasně neopustil. Excelentní Alec Baldwin a úžasná Tina Fey dávají tomuto skvělému seriálu správný šmrnc. Není to možná narvané humorem jako jiné sitcomy jako HIMYM nebo TBBT, ale častěji je to vtipnější právě než tyto dva konkurenti. Velmi zasloužené ceny Emmy (úplně všechny). Nejradši ze všech mám ale Franka. ()

kaziKV

Nenechte se odradit prvními pěti díly, které jsou ohromně nevtipné. Ty následující už vtipné jsou.. nebo si člověk zvykne? ()

Toumyk

Výborný seriál. Velmi dobří herci a kvalitní humor. Taky potěší "hosti" jednotlivých dílů. Velmi překvapil Alec Baldwin z kterého se vyklubal vynikající komik, který suše vyřeší každou situaci..:) ()

keyzar

Nechápu, jak se někomu tento seriál může líbit. Jsou tady primitivní vtípky, ale je fakt, že herci jsou celkem dobří. Za to dávám dvě hvězdičky. ()

Slam7

Liz Lemonová je nejlepší šéfka na světě, Jack Donaghy je nejlepší šéf na světě...spojte to a přidejte Tracyho Jordana, kterej už jenom ksichtem zajistí zábavu, a máte vážně vyjímečnej a originální seriál. Jasně, že bez ostatních postav by to nešlo, ale kostru zábavy tvoří hlavně tihle tři!!! ()

lektvar

************************************ sakra kto to kedy videl aby bola jedna ženská tak vtipná. Tak globálne vtipná. Ženská. Halóoo. Nikdy. Nikde. Banášová je strnulá čúza. A to je to to jediné inteligentne ftipné čo ma kedy rozosmialo u nás. Tina Fey zlomila hranice. Kto to kedy videl, aby bola tvorcom žena a hlavná hrdinka aaa tááák vtipná. Verím, že Lane del Rey to E namiesto A nasúkali do mena kvôli nej. A vzhľadom na fakt, že boh počúva moje modlitby (pretože sú tiež vtipné) tak poprosím - as soon as possible - šéfa baldwinovic kvalít. Ďakujeem ()

Broda84

Seriál, který tu už běží pár let, ale já jsem ho bohužel začala sledovat nedávno. Jak sem se mohla něčemu tak dobrému tak dlouho úspěšně vyhýbat? Skvělý sitcom, který si bere na paškál filmový průmysl a jeho nešvary.Co velmi oceňuji na tomto seriálu, že v pozadí není slyšet umělý smích. Velkým bonusem tohoto seriálu jsou odkazy různých televizních pořadů a i si dělá srandu sám ze sebe. Tina Fey, hlavní tahoun seriálu, která hraje workoličku bojující se svou netaktností, předsudky a biologickými hodinami. V závěsu je šarmantní Alec Baldwin, který není o moc pozadu a rozhodně tu funguje skvělá chemie mezi oběma postavami. Další velmi výraznou postavou je Tracy Morgan hrající Tracyho Morgana. V seriálu jsou další skvělé groteskní postavy, které bojují se svými nedokonalostmi a problémy. Nemůže se rovnat TBBT, ale rozhodně neztrácí dech ani po čtvrté sérii jako Himym. ()

AndrewNewman

Možno by som to nemal hodnotiť, kým som na tretej sérii a idem an štvrtú, ale na druhej strane si myslím, že toto hodnotenie k tomuto seriálu sedí. Skrátka lepší priemer. Má to cool atmosféru a obsadenie tvoria pomerne známi herci a dvojica Tina Fey a Alec Baldwin mi naozaj sadla. Ale veľa popkultúrnych odkazov na celebrity či filmy šli mimo mňa a pri niektorých epizódach som sa sotva dvakrát zasmial. Navyše hodnotenie nad tri hviezdy dávam len tým sitcomom, ktoré sa dokážu aj dejovo posúvať, hoci minimalistickými krokmi. ()

redalert21

Zatim tři ( po 4 dilech) prehodnotim po serii, ale vypada to na menší propadáček bez vtipných scén...a s překvapivě nevtipným Baldwinem ()

petan416

8 dílů, 8x perfektní výkony herců, 8x skvělá zábava a 8x nadšení z tohoto seriálu. Už se těším na díl č.9! Pěkný seriál...100% ()

sAreOn

Po prvních dvou seriích se byl zcela nadšen. Po třetí serii mé nadšení jemně opadlo, ale stále jsem vnímal seriál jako jeden z nejlepších komediálních počinů současnosti. Když nyní ale sleduji 4. serii, tak mám pocit, že tvůrcům dochází dech a to velice viditelně. Vtipy již nejsou tak úderné a originální, nyní už spíše spadají do sekce trapné, což je opravdu škoda. Uvidíme, jak se seriál bude dále vyvíjet... ()

punkyii

Tina Fey je můj ženský vzor. Chytrá, pěkná, vtipná a umí si udělat legraci ze sebe. Miluju scény, kdy mluví o jídle, protože jen ona dokázala vykreslit ženy takové, jaké jsou. Jen škoda, že u nás se seriál tolik neuchytil, ale vím proč. V seriálu je spousta narážek na americkou kulturu, kterou mi neznáme, a proto bohužel hodně vtipů nepochopíme a taky je zde mnoho momentů, kdy se seriál odehrává na hranici trapnosti. To mi ale nevadí. Jinak hvězdní hosté? No jeden lepší než druhý. Který jiný seriál se jimi může chlubit? ()

Scaevola

Po první a druhé řadě jsem byl nadšený, ale každá další série ubrala jednu hvězdu. Je pravda, že nekorektní hlášky zůstávají (i když pořád míří jen na republikány), leč všechna ostatní zábavnost vyprchává a zůstává jen trapnost (vrcholem byl díl Queen of Jordan). ()

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)