No Time for Nuts

Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2006, 5 min

Scrat pri hľadaní ideálneho miesta pre ukrytie svojho orecha natrafí na stroj času. Keď mu zmizne jeho orech, rozhodne sa ho nasledovať a postupne sa dostáva do rôznych časových období, mimo iného aj do gladiátorskej arény, na ľadovec, do ktorého narazí o chvíľu Titanic, až sa nakoniec dostane do budúcnosti pod obrovský strom plný orechov, kde ho však čaká jedno veľké nepríjemné prekvapenie. (pivo)

herr_carter

Malej šulda se vrací a pomocí stroje času se dostává do čím dál horších situací, dějů a kontinentů, vtipné..........moje hodnocení = 8 z 10. ()

Hanys_

Veverka Scratch a její další šílené dobrodružství tentokráte způsobeno nálezem stroje času. Kde ti tvůrci na ty nápady chodí :) ()

Marrty3

Tohle je fakt úlet. Super příběh. Vytvořit tuhle veverušku byl od 20th Century Fox dokonalý tah. Člověka snad nic za celý film jako tahle potvůrka. Scrat je jedna z nejvtipnějších postav v anime kinematografii. A tenhle díl je obzvlášť povedený. ()

Rozjimatel

Cestovanie časom je jedna z mojich obľúbených (filmových) činností, takže ma tento výborný krátky bonus k filmu Ice Age: The Meltdown (2006) veľmi potešil. Je priam nabitý nápadmi (v jednej fáze až príliš), vtipný, s krásnou animáciou, takže nominácia na Oscara je plne zaslúžená. No a tá záverečná pointa je parádne mrazivá. ()

Reverger

Veverka, která ani přes ořech nevidí, co má před sebou. Nejzábavnější veverka, ořech, stroj času a přes slzy linoucí se z neustálého smání, divák (já), takový pocit jsem si z toho odnesl. ()

Lilloos

Když Scrat našel stroj času, trochu jsem se vyděsila, co z toho bude za sci-fi úlet. Mýlila jsem se, bylo to boží. Veverky to holt mají těžké v každé době. ()

Petrus1

Když mám blbou náladu (a tu mám poslední dobou dost často – asi nějaká krize nebo depka na mě doléhá), musím si vždycky pustit něco tak geniálního jako tento kraťas. A pokaždé mě to naprosto odrovná :-D Navíc je Scrat asi takovej smolař, jak já! :-) (ty jo, tak to je zatím můj nejkratší koment, ale co víc dodat – tak snad jen G-E-N-I-Á-L-N-Í) ()