Sexi párty 2

• Slovensko Sexi párty - Tádžovo vzkriesenie (viac)
všetky plagáty

Taj prichádza z Indie do Anglicka na prestížnu univerzitu, aby všetkým ukázal, čo je to pravá zábava. Vyzbrojený dobrými radami od otca, nadšením, a obrovským očakávaním, prechádza nádhernými priestormi univerzity, aby sa od krutého a arogantného Pipa dozvedel, že ho práve vylúčili z exkluzívneho bratstva Líšok a Chrtov. Na jeho veľké sklamanie sa musí namiesto nádherného starobylého zámku ubytovať v odpornej chatrči spolu s jej ďalšími štyrmi nájomníkmi. Nestráca optimizmus a svoje vylúčenie zoberie ako výzvu a založí vlastné bratstvo Kohútov a Býkov. Kohúti a Býci sa rozhodnú zúčastniť sa na univerzitnej súťaži proti Líškam a Chrtom. Ide o veľmi významnú udalosť, na ktorej každé bratstvo zbiera akademické body. Jeho misia začína... (oficiálny text distribútora)

Fixas

Musím se přiznat, že první díl se mi docela líbil. Tohle však je naprostý propadák. Vlastně ani přesně nevím proč jsem tu jednu hvězdu dal. Snad je to kvůli dvojici v hlavní roli. Neviděl jsem film v angličtině takže se těžko hodnotí scénář, ale v českém dabingu se tento faktor jeví jako jedna z největších chyb hned spolu s celkovým dějem. Samozřejmě jedná se o teen-americkou komedii a la Prcičky, co také čekat. Aspoň ten humor kdyby film obsahoval. ()

DeathclawCZ

Tohle mělo být vtipné? Kde je ten humor typický pro Kal Penna? Film plný anglánských snobů kde se laté můžík snaží prosadit své metody vzdělávání a všichni mu pěkně po britsku hážou klacky pod nohy (ala plesk bílou rukavičkou přes tvář a ehm ehm dáme souboj pane gentelmane?) Sem tam do toho kapka americké klasiky: Ukaž kozy, Opíchám tě... atd. Ale jako celek propadák jako prase!!! ()