Studio 60

• USA Studio 60 on the Sunset Strip
USA, (2006–2007), 15 h 54 min (Minutáž: 37–60 min)

Tvorcovia:

Aaron Sorkin

Matthew Perry, Amanda Peet, Bradley Whitford, Steven Weber, D.L. Hughley, Sarah Paulson, Donna Murphy, Nate Torrence, Merritt Wever, Columbus Short (viac)

Seriál s fenomenálním obsazením přináší na obrazovku strhující drama, odehrávající se v zákulisí oblíbené noční komediální show Studio 60 on the Sunset Trip.
Když tvrdě kritizovaný výkonný producent dlouholeté noční show, uvádějící komediální skeče, přeruší živé vysílání a využije té chvíle, aby s hořkostí řekl, co si doopravdy myslí, lidi z branže, média i diváci jsou zmateni... (oficiálny text distribútora)

Jasmín

Moc jsem tomu jazyku, kterým postavy většinou mluvily, nerozuměl. Tím jazykem nemyslím angličtinu. Zřejmě tohle hollywoodské tlachání z přípravy televizní show, která smíchy bourá Ameriku, moc nechápu. Třeba skeče, které se prolínají celým seriálem, mi nepřišly vůbec vtipné - ani jeden. Celkem jsem se zasmál za 22 dílů asi 6 x. Většinou to způsobily peripetie režiséra show (hadi, gilotina, kokosové ořechy, stávkující nápověda), což je přibližně pátá vedlejší postava. Drama? Ale jo, až v posledních 4 dílech to vyšroubovali do několika dramatických větví, které se všechny vyřešily v posledních cca 10-ti minutách skoro najednou. Nebo mysleli dramatem těsné scénáristické stíhání pátečních premiér - to přestane být zajímavé tak po 4. díle. Normálně bych dal 2 hvězdičky. Třetí přihodím za vánoční 11. díl, který snad jako jediný měl koule. ()

mirekdr

Hodnoceno po 14 dílech...Příliš inteligentní a sofistikovaný humor na to, aby ve Spojených státech přežil víc než jednu sezónu. Neuvěřitelně zábavná rychlopalba sarkasmů, narážek a vtípků, která ač Vás nepřinutí válet se smíchy na podlaze (až na výjimky, jako např. díl s hady v divadle) vám udrží úsměv téměř po celou dobu každého z dílů. Těžko vyzdvihovat někoho z herců, všechny hlavní role jsou skvěle zahrané a snad jedinou výtkou může být absence jakékoli "záporné" postavy, ve Studio 60 musíte prostě milovat všechny :-). Zrušení po první sezóně pravděpodobně pomohlo seriálu udržet si vysoký kredit (nestihl vyčpět), ale my všichni, kteří se na něm stali závislými by si aspoň jednu navíc zasloužili - a to nemluvím o hercích. ()

supEnoc

Hodně silnej začátek i střed, ale bohužel konec šel kvalitativně dolu paralelně s ratings studia 60 v samotné show. Kvůli tomu konci (únos+flashback+děcko=no fun) musím ubrat 1*. V posledních čtyřech dílech byl nejvtipnější ten comfort captain. Nicméně jinak velmi entertaining show se super dialogama a často originálníma momentama - notable některé přechody kamery, Disaster show je moc zajímavá epizoda - skoro je cítit atmosféra neúspěchu ve vzduchu a potom to poslední dvě věty ve scénáři otočí a instantně je pocit sladší. ()

MatoPalkes

Strašne dobre napísané, ale fakt že radosť tie dialógy počúvať. Drvivá väčšina postáv je úžasná, ale Amanda Peet je úplné zlatíčko. ()

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry