Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

yazik

Hodnotím na základě první série a musím říct, že lepší seriál jsem snad neviděl... Občas se tam sice vyskytují typická "americká" klišé, ale jinak dějově je to velice dobře propletené a promyšlené... Navíc žádné vycpávkové díly, které se u plno jiných seriálů často vyskutjí. Příběh je napínavý se spoustou myšlenek. Opravdu respekt+. Edit: Po shlédnutí prvních 4 sérií musím své hodnocení doplnit. Od druhé série postupně přibývá množství frází, které se opakují, děj se více proplétá. Sice první série byla z celku nejlepší, ale přesto si seriál zaslouží mých 5 hvězdiček. ()

Chose87

První série za 5*. Doslova jsem hltal díl za dílem. Navic ta cheerleader :) Bohužel ani tento seriál se ale nevyhnul neduhu některých "novodobých" seriálů a to, že kvalita dost klesá s přibívajícímí sériémi. ()

elanista1

Velke mnozstvo postav, kde ma kazda postava priblizne rovnake mnozstvo casu. Slusne premysleny pribeh robi 1.seriu Hrdinov vyborny serial s gradujucou atmosferou, posledne diely su stale lepsie a lepsie. Budem sa opakovat ale prva seria je najlepsia, druha nedosahuje kvality prvej, tretia je uz len zhrnutim co sme videli v predoslych dvoch, cize 20dielove snazenie zabranit nejakej pohrome ktora znici svet, ale stale to je pozeratelny serial, s jedinou chybou-velmi nekonkretne rozhovory, ked sa niekedy zamyslim tak ti ludia hovoria uplne o NICOM a budi to dojem ze to je ten najdolezitejsi rozhovor.. ()

kenny79

Sci-fi seriál, který dalšími a dalšími seriemi nedokáže udržet vysokou laťku, kterou nasadila 1.serie. 4* nechávám pouze za 1.serii. ()

Shley

Podle někoho je to podobné jako X-men, ale podle mě je to mnohem lepší. Příběh je povedený, zajímavý, zápletky jsou povedené, ale občas se příliš snaží o velkolepost. Sečteno a podtrženo se jedná o promyšlený seriál se skvělým filmovým zpracováním. ()

VirglCZ

Abych začal něčím pozitivním, První série byla naprosto vynikající!! Abych však dodržel svou skautskou přísahu pravdomluvnosti z počátků minulého desetiletí, každá další série byla horší a horší, až autoři nad hryzáním vlastních nehtů v zoufalství vytvořili karikatury v podobě série třetí a čtvrté, které bych nejraději označil za úplně jiný seriál, protože takové pokračování si Heroes skutečně nezasloužili. ()

spacemaster

Vynikající seriálový počin který se ale nevyhnul tendenci časem ztrácet dech jako mnoho jiných jemu podobných. První série jednoznačně 100% ale dál už seriál ztrácí onu příchuť tajemna a mysteriózna což je ohromná škoda. Syler to zachraňuje, ale ani tato vynikající postava už nemůže seriál zachránit. Celkově ale velmi dobrá podívaná která určitě stojí za čas u ní strávený. ()

davistercz

Nejlepší sci-fi seriál všech dob... 1.série byla nejlepší a ostatní sice slabší ,ale stálo za to... oblíbil jsem si nejen postavy ale i samotný děj jednotlivých sérii... doufám,že se jednou dočkám 5 serie :( ()

Dr.Bishop

Po první sérii nadšení. Po druhé studená sprcha. Po třetí nevolnost. Po čtvrté - průjem. Tento seriál vás opravdu navnadí, rozjezd je vynikající - zajímavé postavy, děj je smysluplný a směřuje plynule a logicky z bodu A do bodu B. Bohužel laťka po první sérii spadne neskutečně dolů a tvůrci vám servírují směšnou, překombinovanou slátaninu, jež vás nutí po každém díle odbíhat na záchod. Takhle tedy prosím ne. Tři hvězdy za 1.sérii, zbytek nula. 60% ()

gotham

Ač mají Heroes své nedostatky (zejména ti Japonci), tak ten seriál si mě získal a stal se pro mě jakousi drogou. No jelikož jsem fanda X-Men tak se asi není čemu divit, tyhle 2 série toho mají docela dost společného, i když X hodnotím o dost výše. Ale ty ostatní postavy a jejich osudy se pro mě staly velmi důležitou součástí mého života, jen občas ten děj byl až příliš mnoho zašmodrchán. 80% ()

mArtinko5MB

Presne tento štýl sci-fi mám najradšej. Schopnosti všeho druhu, výborný dej a spracovanie, ktoré Vás dokonalé pohltí. Dosť ma mrzí, že sa seriál pozastavil. 90% ()

kiararaftl

1. seria: 90%. Milo kraluje, Hayden nesympaticka ako u mna vzdy, napatia v kazdom diely - parada 2. seria: 60% Takyto vyrazny pokles kvality som necakala. Po 6 dieloch druhej serie koncim a znizujem svoje hodnotenie na 3 hviezdicky. ()

Wulz

Seriál to není špatný no... Ovšem já mám nejradši příběh Hira a Andyho... ty zbytky jsou taky bezva, ale radši bych měl Heroes jen s Hirem :D ... Nikam moc to nespěje a je to sci-fi které není moc dobrý...bohužel! ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)