Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

MikeeTheory

Při sledování Hrdinů si do dneška připadám jako malý kluk, kterého superschopnosti natolik fascinují, že by si sám přál, aby nějaké měl. Logika může jít v tomhle případě stranou. O tom ostatně svědčí i zápletka první série "save the cheerleader, save the world". Jenže když se tohle všechno povede tak zábavnou formou, může to být každému jedno. Tvůrci přinesli na danou tématiku nové úhly pohledu a své osobité zpracování se jim podařilo udržet až čtyři série. Uznávám, že někde kvalita trochu kolísala, ale i tak se v celkovém dojmu jednalo o unikát, který jsem s napětím sledovat až do konce. Oblíbené postavy: Sylar, Peter, Hiro ()

Wargoo

1. séria absolútne dokonalá, ale potom ako u väčšiny amerických seriálov prišla ďalšia a ďalšia séria, a mne sa tak nechcelo to ďalej pozerať. Ale stále premýšľam, že dám tomu znova šancu, pekne od znovu a dokonca. Inak 1. séria, poznávanie "hrdinov" a ich schopnosti... nikdy nezabudnem na prvý vzlet Mila Ventimiglia, alebo prvé zastavenie času Hira Nakamuru... :) 5***** 90% (len 1. séria) ()

Bob14

Tento seriál mě zaujmul hned první dílem. Je v něm spousta akce a děj je velmi hezký a zajímavý. Vizuální a zvukové efekty nemají žádnou chybu. Je zde spousta hrdinů ale i spousta padouchů to dodává seriálu "šmrnc a akci".Tento seriál mohu doporučit všem lidem co mají rádi Sci-fi a hlavně superhrdiny. Tak tomuto seriálu dávám 97%. ()

Ben Nevis

První sezóna tvoří geniálně uzavřený příběh, ve kterém se postupně dozvídáme, o co tam vlastně jde. 5/5 Další sezóny jsou nastavovaná kaše s nesympatickými hrdiny. 3/5 ()

Heroine odpad!

Po první sérii: po tomhle mi připadají Lost jako celkem zábavný, a snad i promyšlený seriál. Co je tohle za pakárnu? Zápletka tak neohrabaně vycucaná z prstu, že scénáristé pořádně ani nevědí co s ní. Je to pomalé, nudné, užvaněné, nic se tam neděje, a má to tři základní a nejpodstatnější chyby, jaké seriál/film o hrdinech může mít. 1) je to špatně obsazené. Jedna nesympatická a nevýrazná držka vedle druhé. 2) hrdinské schopnosti nemají pořádná a pevná pravidla, může se stát kdykoli cokoli, a co hůř, v celém seriálu chybí pořádný záporák. "Hrdinové" tu v podstatě jen hystericky "bojují" sami mezi sebou, a mluví o záchraně světa, který ohrožují zase jen oni, a to pouze tím, že možná zničí jedno město. Je to snad konec světa? A 3) nikdy nezapomenou dát v nejlepší chvíli tu nejhorší morální poučku. Když má někdo soucit se zloduchem, a odmítne ho zabít, je slaboch. Když si maminka přivydělává prodáváním sebe sama přes webkameru, je to odpovědná máma, která "vždycky najde cestu, jak vydělat peníze pro svého syna", a tak dál a tak dál. K tomu když se pokouší o humor, úplně to bolí. Hiro Nakamura není komická postava, je to otravná postava. Rádoby humor je vlezlý a samoúčelný. A veškeré seriózní diskuze mezi postavami jsou trapné až na husí kůži. Vím, že se mnou bude málokdo souhlasit, ale tohle je pro mně zcela upřímně jeden z nejhorších seriálů, co jsem kdy viděla. ()

Xatrix

Heroes se zpocatku tvari jako chudsi serialova varianta na komiksovou serii X-Men. Pribeh evoluci vylepsenych lidi, kteri disponuji zvlastnimi schopnostmi uz brilantne nacrtl Brian Synger (a zabil Brat Ratner), Heroes se ale diky vetsi stopazi a omezenemu rozpoctu divaji na hrdiny spise po pribehove a psychologicke rovine. A prave v tom je nejvetsi vyhoda Heroes, pribeh se pomerne zlepsuje a finale prvni sezony probehne ve 20. dilu. Bohuzel druha sezona trpi zbytecnymi postavami a velmi pomalym tempem. Pokud nemate nic proti superhrinskym pribehum, dejte Heroes sanci. 7/10 ()

Miki68

Když jsem na podzim loňského roku poprvé na internetu zaregistroval nadšené ohlasy na TV serii společnosti NBC o superhrdinech, netušil jsem, jaký kult se na nás řítí, a že i mě jeho vlna smete. Ještě před uvedením prvního dílu na TV Prima jsem měl shlédnuté první dvě série a tvůrcům seriálu musím přiznat vysokou zručnost, schopnost přitáhnout diváka, "vcucnout" ho na počátku každé epizody do děje, a zcela zmateného jej na konci "vyplivnout" do reality. Snad je to dáno lidskou přirozeností prahnout po něčem nadpřirozeném, snad je to nastupujícím věkem Vodnáře, ale Hrdinové mají našlápnuto stát se jedním z globálně-kultovních seriálu srovnatelných s X-files, nebo LOST a hercům jako Masi Oka, nebo Hayden Panettiere otevřít cestu ke hvězdné kariéře. ()

Dimo

Tak trochu zklamání. Čekal jsem více a dostal jsem X-meny. Ti mne do kolen nedostali, tak je jasné, že ani tento klon mě nechytl. Špatné to není, zejména jeden hudební počin je vysoce poslouchtelný ( Coleman and Melvoin - Theme To Heroes (Filo & Peri remix) ) doporučuji :-) Ale jinak seriál nechávám bez výrazného povšimnutí. 50%. ()

pravo

Na sledovanie tohto seriálu ma navnadili veľmi dobré referencie, ale nakoniec som sa sklamal. Už od začiatku seriálu som sa snažil vniknúť do deja a stotožniť sa s konaním niektorých postáv, ale čím viac dielov som sledoval tým viac som sa začínal nudiť a sledovanie som ukončil v priebehu siedmej časti prvej série. Netvrdím, že sa v budúcnosti neposnažím pozrieť ešte zopár dielov, ale zatiaľ ma neopúšťa akási pachuť k tomuto seriálu. Asi v svojom vnútri nenosím žiadneho hrdinu a tak išiel dej pomimo mňa. Nadpriemerné hodnotenie dávam za vizuálnu stránku a spracovanie a za seba strhávam body za príbeh. ()

Blaogranas

Jen výjimečně můžeme v jediném seriálu vidět tolik skvělých hereckých výkonů. Některé díly jsou sice trošku nadbytečnější, ale je jich jen pár a nakonec dokonale zapadnou do celé mozaiky. Každý z nich se rozjíždí pozvolna, stupňuje se a nakonec, v době největšího napětí přijde...to be continued... Původně to pro mě byl top, ale s odstupem to vidím na 90%. I tak bravo za hudbu, bravo za režii a hlavně bravo všem hercům. (1. série) ()

salamandrr

Tak sem viděl celou 1.sérii koukal sem na to vcelku se zaujetím a narozdíl od ostatních seriálů jsem to celé viděl v TV. Celkově je to tipiký seriál, kterých je dnes jak radioaktivních hub po černobylském děšti, ale jelikož sem konzumní opice, tak mi to stačí. Docela se těším na další řadu a další schopnosti. Naprostou nelogičností je, že zatím neexistují dva hrdinové se stejnou schopností, pokud by se doopravdy jednalo o gentický vývoj, pravděpodobně by se vyvinula pouze jediná vlastnost a to tak možná ta co ovládá syn DL a Niky Majka ()

pepa3rd

Hodnocení za první sérii 4*. Druhá to trochu sráží a na třetí raději koukat ani nebudu, takže stále mohu přimhouřit oko :) ()

Skleni

prvá séria 100% druhá 50% a tretia .. no zatial ma drží pri vedomí ale pomaly zaspávam s pocitom že sa mi bude snívať strašná nočná mora o konci jedného zo začiatku sľubného seriálu.. škoda no.. 80% ()

kamil0606

VOLUME 1 - Excelentné , VOLUME 2 - Dosť dobré ale nedotiahnuté, VOLUME 3 - Dobre začína ale potom nudaaa a blboosť. VOLUME 4 - SYLAR RULEZ inak strašná hovadina. VOLUME 5 - Už len strašná hovadina. Veď už nie je ani možné aké kraviny si scenáristi vymýšlajú. Neskutočne to serú hlavne v " časovej líni " (cestovanie, menenie munolosti, predpovedanie atď ), nesmrtelnosťou atď. Posrali to na celej čiare a už sa z toho nevymocú. Teraz sa to mení stále na väčšiu a väčšiu vatu. ()

Koška

Akční sci-fi seriál o lidech z nadlidskými schopnostmi mě opravdu dostal. Zamotané ale vždy vyřešené zápletky dodávají seriálu napínavý průběh. Děj se neskutečně prolíná. Já dávám tomuto seriálu 92%. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)