Hrdinovia

Z nakrúcania 2 - Ali Larter, Sendhil Ramamurthy, Greg Grunberg
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

strifer

Tento seriál je mnohými označován za vrchol soudobé seriálové tvorby. Další jej považují za pouhou kopii X-menů a jim podobných děl. Podle mě mají pravdu obě skupiny. Tvůrce seriálu Tim Kring nemůže popřít jistou "inspiraci" v komixové tvorbě, dokonce ji často v seriálu přiznává (9th Wonders), avšak podařilo se mu to velice originálním a neotřelým způsobem. Superhrdinové kteří si hned neoblékají latexové oblečky a nevyrážejí zachránit svět? Konečně.. :) Bohužel, každý seriál má své mouchy, a ta Heroesovská je skutečná Supermoucha - jmenuje se druhá řada. Je až neuvěřitelné k jak obrovské recyklaci nápadů a myšlenek se scénáristé uchýlili a jak zbytečně odsunuli "naše" hrdiny na pozadí. Velká škoda, protože seriálová bomba byla nejspíš deaktivována příliš kvalitně na to, aby opět mohla získat své bývalé diváky. ()

Sokka_

Volume 1: Rozhodně nejlepší ze všech.. Někdy jsem si říkal, že je těch postav až moc, ale postupně jsem si celkem zvykal, že furt přibývaj. První série byla nejnapínavější a rozhodně nejzábavnější. Jediná, u které jsem byl tolik napnutej, že jsem se hned po dokončení musel podívat na další díl. Volume 2: Hned to začalo tim nejlepším dílem z celýho seriálu. Se sérií jsme celkem spokojenej. Sice nechápu proč se objevily nové postavy - Maya a její bratr, protože tam byli vcelku k ničemu. Stejně tak Monica a West. Volume 3: Zase nové postavy. Některý fajn, některý ne, stejně jsem se strašně nudil. Volume 4: Tohle začalo tak sakra dobře, ale pokračovalo tak strašně špatně. Hodně mě bavilo koukat na lidi se schopnostmi na útěku, jenže po pár dílech už zase na utěku nebyli..:D Štvalo mě to. Volume 5: T-Bag mě ale totálně nebavil. Jediný co mě bavilo, byla Claire na vysoký, její spolubydlící a Tracy, která tam bohužel moc často nebyla. Zakončení seriálu se mi hodně líbilo a těšim se na Heroes: Reborn. A pokud to tak nějak shrnu.. Sice mě tam hodně věcí štvalo a nudilo, ale takovej dojem z toho rozhodně nemám. Všechno jsem to zkoukl za 11 dní a to proto, protože jsem se bavil. Někdy míň, někdy víc, ale stejně jsem si tenhle seriál zamiloval. ()

Kopik

Výtečný a velmi chytlavý sci-fi seriál. Herci předvádějí skvělé výkony, výborný scénář neustále a skvěle rozvíjí děj. První řada byla skvělá, druhá sice ne tak dlouhá kvůli stávce, ale nezměnilo to nic na jeho napínavosti. Věřím tomu že se z Heroes stane do budoucna kultovní seriál a už se těším na dalěí řadu. Skvělá mi přišla především postava Sylara. Nicméně v poslední době už heroes trochu strácí(třetí řada). (P.S. Sem rád že sem to viděl v původním znění) ()

Laurent

Seriál mě sice velice zaujal, ale musím se ohradit proti tomu, že tady někteří uživatelé vykládají o promyšlenosti. S přimhouřením očí lze říci, že prvních 19 epizod je promyšleno dobře. 20. díl je však strašně špatný, totální selhání logiky. Do té doby některé nevyjasněné okolnosti jsou v tomto díle zazděny a bohužel to vrhá stín i na předchozí díly. Celou dobu jsem čekal na to, jak vyřeší jeden z posunů v čase ze 4. dílu. 20. epizoda mi poskytla nelogickou odpověď. Škoda, do tohoto dílu jsem byl skutečným fanouškem seriálu. Závěrečný díl to bohužel zazdil ještě víc. ()

Fanucci

Po první sérii musím smeknout. Trošku mě štval pomalý rozjezd, který trval zhruba první 4 díly, ale pak to byla paráda. Těším se na další díly a vřele doporučuji všem milovníkům sci-fi a komixů. ()

Huntelaar

Konec třetí serie nakrku, kvalita až neunosně klesá (rozuměj jde do prdele). Hodnocení nechávám snad jen z nostalgie, ale co bych chtěl vyzvednout je Zachary Quinto. Nemužu říct přesně, jestli je to přímo postavou Sylara, ale mám takový mravenčení (už podle traileru), že udělá Leonardu Nimoyovi to, co udělal Heath Ledger Jacku Nicholsonovi. ()

Petfruf

Mám zkouškové a tohle nebyla zrovna nejlepší volba... Heroes jsou pořádně návykový seriál s výborným námětem, víceméně sympatickými postavami, skvělou ambientní hudbou (score) a rychlým tempem. Ze seriálu také vzešel jeden z nejoriginálnějších zabijáků - Sylar. Volume One je u mě čistokrevných 100%, po Volume Two moje hodnocení kleslo na 80%, třetí kapitolu už raději vidět nechci... ()

Reesam

Nejlepší série byla bezpochyby 1.! Bylo to napínavé a dech beroucí. Důvod, proč dávám 4 hvězdičky je, protože 3. série nebyla nikterak zajímavá. Byla skoro zbytečná. Ale nevadí, i tak to je parádní seriál. ()

GILLWANDER

Prvá séria neskutočne pútavá, skvelá, mnoho ponúkla. Druhá séria dá sa povedať upustila trochu z kvality predošlej sérii, ale mala stále čo ponúknuť. Tretia séria už nič neponúkla. Veľmi vydarený seriál, najmä nadupaný začiatok, kde sa všetko predstavovalo. Herci boli v tom, prežívali to, s postavami si rozumeli a bolo to aj vidno. Postupne skvelý začiatok vystriedala nuda a tak sa končí ďalší seriál so skvelým štartom. No nič. Štyri hviezdy to aj tak istia, kvôli bezchybnej prvej sérii. 7/10 ()

Had6

Atmosféra je u Heroes parádní. Každý díl se nese ve srthujícím tempu a vše je zahaleno tajemstvím, které se pomalu odhaluje. Příběh má spoustu linií, které se neustále proplétají. Je to prostě další seriál, který si neustále žádá moji pozornost. Doufám, že se povede udržet nastavenou laťku a nezačne se všechno rozmělňovat jako u seriálu Lost. Pro mě do této doby nedotknutelnému Prison Breaku roste velká konkurence. ()

zipexx

První série 5 *, druhá 3 *, při třetí, konkrétně u 4. dílu jsem si uvědomil, že pro mě je tento seriál u konce. Svým rozmachem má našlápnuto na minimálně 15 sezón:-) a na to já čas nemám. ()

ilemas odpad!

Nemám rád tenhle druh filmů, fantasy a komiks. Hned po prvním díle jsem to přestal sledovat, sem tam jsem to na to ze zvědavosti přepl,když běžela jinde reklama. Hrozná slátanina, hovadina, stupidita, nuda. ()

iHyik

Snad jen to vzít popořadě: První série byla řekněme awesome. Dobrý příběh, dobré postavy, dobrý konec. Zvraty, nadpřirozeny and thanks for it, I am serious. V druhé řadě se to maličko zhoršilo, ale upřímně, prostě jsem si to jel díl za dílem a miloval to. Třetí řada, to snad přišel zvrat nebo co. Nevím, ale jednoznačně každý díl končil tak, že jsem si musel dávat nějaký prášky a pumpovat si z mozku kofein, abych usnul. Ať si každej říká kdo chce co chce, zaměňujte si to s Esmeraldou, ale nevím, jestli jste si všimli: José Armando nepřijel. Tak snad se druhá část třetí řady vyvede - zatím mi připomíná Harryho Pottera - temnější, než kdykoliv předtím. /// A když to teď beru kolem a kolem, co je na Heroes vlastně tak skvělýho? A proto ubírám hvězdičku. ()

Cl3ricK

Budu hodnotit jen první 2 série. Stvoření Heroes dal vzniku nového kultu, který se bohužel během 3. série změnil na seriál s absolutně debilním scénářem. Ty idiotské dialogy, to byl děs a hrůza. Vidíte chtěl jsem hodnotit jen to dobré, ale přece jen si nemůžu pomoct. Bohužel jsem se dostal až ke konci 3. serie dokonce jsem nahlédl i do 4. sezóny, ale tím pro mě Heroes nadobro skončil. Je to hnus, co se to za tím mořem děje. Proto ubírám z 5 na 4*. ()

lioncel

hodnotím jen první sérii : výborný originální námět .. dobře vybrané a zahrané všechny postavy .. nechybí návaznost, logika děje a chování u všech vyvolených, i těch ostatních okolo nich … ()

Fíla

Seriál, u kterého nejsem schopný udržet pozornost celých 42. minut. Uvidím, jak se situace vyvine dál. Zatím hodnotí třemi hvězdami. ()

Chen

Po chvále, kterou jsem tu četl jsem si nadšeně pustil první díl. Zaskočil mě pomalý rozjezd, první díl byl poměrně neokázalý, ale hned díl číslo dvě mě dostal do kolen. Mrazivá atmosféra, zajímavé charaktery, všudypřítomné tajemno, sympatická civilnost bez zbytečného pozlátka, skvělé obsazení a další ingredience dělají z Heroes opravdovou seriálovou lahůdku. Hrdinové nejsou žádní steroidní svalovci v přilehávých kostýmech, ale obyčejní lidé s neobyčejnými schopnosti a díky tomu máte pocit, že i vy byste mohli mít časem šanci, že snad i u vás by se časem mohla objevit nějaká superschopnost a upřímně, kdo z nás by za to nebyl rád. Postupem času získává seriál na akčnosti, aniž by ztratil nádech mystična a díl od dílu se mi Heroes líbí více a více. Zhlédnuta kompletní první série. Dodatek k druhé sérii (zhlédnuto všech jedenáct dílů). Tim Kring včas pochopil co podráží druhé sérii nohy a někdy o šestého sedmého dílu se rozhodl druhou sezónu priblížit té první, což se mu úspěšně podařilo. Finále druhé řady je navíc o poznání lepší než finále řady první. A třetí série se zaměří na "Villains", což mnoho lidí potěší. ()

raffspIn

Musím říct, že první 4 díly které sem viděl, na mě zapůsobily dost špatně a ještě ktomu klesající úrovní. Strašný gotzimix bez logických propojení, každý řešený problém se během svého řešení rozdělí na několik dalších a po čase už se vytratí zpětná vazba a sní smysl. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)