Hrdinovia

Z nakrúcania 1 - Greg Grunberg, Ali Larter, Sendhil Ramamurthy
USA, (2006–2010), 56 h 17 min (Minutáž: 43–53 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jack Coleman, Hayden Panettiere, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, James Kyson, Ali Larter, Milo Ventimiglia, Adrian Pasdar, Noah Gray-Cabey, Kristen Bell (viac)

Genesis. Zdánlivě nahodilá skupina jedinců po celém světě u sebe začne objevovat něco, co lze popsat jedině jako "zvláštní" schopnosti. I když většinu z nich zpočátku děsí, učí se s nimi zacházet, hledají jejich hranice a brzy je jasné, že vše má nějaký vyšší smysl... (oficiálny text distribútora)

slouy

Sice jsem neviděl všechny díly, ale ty co jsem viděl mě zaujaly natolik, že jsem si tento seriál přidal do mých nej. seriálů. ()

MulaNula

Jakožto milovník nadpřirozených schopností jsem tomudle uplně podlehl. Skvělé napsané postavy s lákavou dějovou linkou a užasnou zápornou postavou z toho dělají prvotřídní podívanou. !! ()

boro123

Hrdinové měli velmi slibně našlápnuto, první série byla skvělá, výborně napsané jak postavy,tak zápletky. Druhá už trochu ztrácela dech, ale třetí byla jedna velká křeč, kterou jsem dodívala jen s vypětím sil a i kvůli ní musím ubrat jednu *. Konec série vše zabil definitivně, takže jsem s klidem v srdci seriál opustila a stejně jako u Lost už mě absolutně nazejímají další uhozené twisty, co si scénaristé pro postavy vymyslí. ()

Prochy38

Z těch posledních nových seriálů jsou Heroes jedním z nejlepších. Výborná první série nasadila tradičně dosti vysokou laťku. Volba mladých "neznámých" tváří přináší též úspěch. Ale každou sérií se stává seriál méně přehledný a více zamotaný. Začínám mít obavu, aby nedopadl jako PrisonBreak a nakonec si sami diváci nepřáli, aby už skončil. Já už si to přeji. Teď (02/2010) vrcholí 4. série a na září je naplánovaná 5. Nebylo by zlé to vzít hopem a nějakým 20. dílem tento zatím opravdu kvalitní seriál ukončit. ()

Schuldiner odpad!

To jsou samí supermani, x-mani, spidermani, erotomani, turbomani, hrdinové, fantastičtí hrdinové, superhrdinové... Jestli mi někdo bude doporučovat filmy jako Fantastická čtyřka nebo V jako Vendeta nebo Neuvěřitelný Hulk... a podobný věci (kerý jsem samozřejmě neviděl) tak mu asi pravděpodobně... buď surově urvu hlavu a néébo..řeknu ať mi to radši nedoporučuje...jinak mu surově urvu hlavu.. PS: Jak tohle může mít momentálních 82%... to mi hlava nebere!!! ()

Darik

Naprosto peckovej seriál - i když některé řady jsou o dost slabší, ale i tak je první a třetí řada naprosto dokonalá. ()

tokyno

Mrzí mě, že se nenatočilo víc sérií, nebo aspoň nějakej záverečnej film. Jinak Heroes u mně patří mezi nejlepší seriály. ()

J*A*M*A*L

Tak slibný seriál a takové velké zklamání. Už první díl mi přišel dost nudný a otravný, a další díly už na tom byly někdy hůř a někdy líp. Dál k tomu už nemám slov a už ani nevím, jak tohle zklamání popsat, a tak jen řeknu, že "tak dobrý" seriál je pro mě velká nuda a otrava. ()

Hyb_rid

Po delší době jsem se dostal k dalším sezónám a nestačím se divit jaký směr tento seriál nabral. Takže musím poupravit hodnocení. První sezóna byla opravdu zajímavá a pokud si vzpomínám tak i slušně promyšlená - 5*, druhá sezóna přišla s děravým scénářem - 3*, následovala katastrofální třetí sezóna, která snad měla být jen nějakým spin offem - 1*, čtvrtá sezóna se snažila napravit předchozí fiasko a relativně se jí to i povedlo - 3*, poslední volume s názvem Redemption přišlo s pořádnou porcí epizod a ač místy trochu naivní nebo přihlouplé podařilo se tvůrcům znovu vytvořit dobře stravitelný, sledovatelný produkt. Škoda že s tímhle materiálem nepřišli už ve třetí sezóně, kdy měl seriál ještě nějaké fanoušky -4* ... možná je ale dobře, že produkce ukončila natáčení ()

Piri

Relaxačný seriál, ktorý opäť replikuje mnohé podobné diela. Dá sa na to pozerať a rozhodne zaujme, nie je to ale nič výnimočné, jediné, čo sa mi z tohto seriálu najviac páčilo, okrem teda Kristen Bell a Hayden Panettiere, bola dvojica Hiro a Ando, s nimi boli najlepšie scény, tí ma vždy pobavili, najmä tá spojitosť s komiksom - vidieť, že asi každú postavu písal iný scenárista. ()

Risolutore

S nejvyšší pravděpodobností to nejlepší, co můžete ze "současné" vlny seriálů vidět. "Masivní" režie a geniální scénář. A Hiro. A Peter. A Mohinder. Zkrátka povinná četba :) ()

Marťas

Po LOST, Prison Break a dalsich amící dokazují, že seriály dělat umějí. Co dodat? Vynikající seriál, alespoň po šesti dílech mohu říct, že jsem nadšen. ()

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (viac)

Resident Evil pokračuje

Resident Evil pokračuje

24.09.2007

le no tak, snad si nemyslíte, že vás chceme upozorňovat na aktuální třetí díl zombie vybíjené?! Ten už je v podstatě minulostí. Jistě, pro české a slovenské diváky ještě nějakou chvíli ne, ale… (viac)