Králi ro(c)ku

• Česko Králové ro(c)ku (viac)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiálny text distribútora)

zaack

Šílenost. Hudba je místy skvělá (hlavně satan Dave Grohl), ale místy i dost otravná. Film jako celek ani chvíli nedrží pohromadě, ale je to docela zábava, tak co. ()

Mic-hal

Mam rad Jacka Blacka a tohle je presne jeho parketa. Uz od sceny v pokoji (ktera nemalo pripomina jeden hudebni klip) az po vtipny souboj s dablem je to naprosto paradni zalezitost. a myslim ze po tomhle muze Jack i Kyle zacit pracovat na mnoha pokracovanich ()

FlashCZ

Celkem prdel. Vyzdvyhuju předevšám úvodní scénu, scénu s houbičkama a zývěrešný souboj s ďáblem. K tomu docela slušná rocková hudba. Ale všeho všudy jen půměrná komedie. ()

aluKa

Několik prvních minut vypadalo vcelku nadějně, ale potom už to byla, nezlobte se na mě, jen snůška blbostí, u kterých jsem se opravdu smála jen čistě vyjímečně. Kdybych si jen poslechla těch pár vydařených písniček, přineslo by mi to myslím větší zážitek. ()

epsyn5

Naprostá kokotina, kde ovšem ti 2 vořeši pěkně válej..s tím taky souvisí, ať si případně "koupíte" skvělej soundtrack. ()

Špinič

Povinný film pre každého fanúšika rockovej hudby, i keď som pôvodný seriál nevidel, myslím si, že táto komédia je absolútny top vo svojej kategórii, Jack Black je proste majster... :) Btw nemôžem tento film hodnotiť objektívne proste milujem rock a Jacka Blacka, preto tých 5* a to isté pri School of rock. ()

jcall2bad

Pecka. Jack a Kyle spolu vytváří skvělou kapelu, píšou skvělé písničky a nakonec se rozhodnou, že o sobě natočí film. A to nemůže dopadnout špatně. Perfektní humor, snad každý vtípek mě rozesmál, výkony jsou velice slušné ale navrh všeho ostatního zde stojí parádní hudba, která má k mému srdci hodně blízko. Jack Black a Kyle Gass jsou bohové a jak sami zapěli: "We reign." Je to pravda. Nesporně. ()

Jardys88

Nejúžasnější film jaký jsem zatím s Jack Blackem viděl. Bohužel jsem jich moc neviděl:D Začátek mě odrovnal a konec mě probral tak, že jsem měl chuť zbořit dům. Naprosto nepřekonatelná hudba s jěště nepřekonatelnějším JB!!!! Lehce stravitelné, velmi příjemné a osvěžující dílo....s božskou hudbou.... ()

agent00074

Film je dobrý, Jack Black zase předvedl jak je dobrý herec a jak moc je muzikální..jeho slovy "prostě nářez" a člověk se místy opravdu zasměje. Bohužel některé scény jsou přes... nebo je to nadsázka kterou jsem nepobral..(např: na konci satan nebo snědené houby) to už je opravdu úlet jinam...Jinak ale dobré pokoukání a skvělá muzika..doporučuji 4* ()

montel

JB (Jack Black) se již jako dítě chtěl stát slavným rockerem. Po hádce se svým otcem uteče z domova a vydá se do Hollywoodu za štěstím. Zde potkává chlápka KG (Kyle Glass). Společně se snaží prorazit do hudebního branže. Aby uspěli, touží získat legendární trsátko z muzea rockových legend...Místama velmi vtipné,na druhou stranu velmi nudné. Těch písniček bylo zbytečně moc na úkor filmu,což se mi vůbec nelíbilo. Navíc ten konec byl doslova o ničem. I když je pravda, že jsem se opravdu sem tam dost zasmál. Ale nemůžu si pomoct,víc hvězdiček dát nemůžu. 40% ()

Kimble

Nevkusná nuda, kterou tahají z absolutního průseru povedený úvod, Robbinsův útěk, nářez se satanem v hlavní roli a povedený tracklist. To ale bohužel celý film neutáhne. Hříšné myšlenky přidat ještě hvězdičku zmrazil způsob jakým Jack Black vypínal laser. ()

Trevize

K neuvěření, jak moc vás tato blbost dokáže pobavit. Scény v muzeu ("use your cock") a rockový souboj s dáblém si budu pamatovat dlouho... btw ten dábel jako kdyby byl mladší brácha Pána temna- Lord darness z Legendy R. Scotta. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf