Jednotka príliš rýchleho nasadenia

• Česko Jednotka příliš rychlého nasazení (viac)

Nicholas Angel (Simon Pegg) je ten najlepší seržant, ktorý slúžil v radoch londýnskej polície. Je prosto tak dobrý, že to vrhá zlý tieň na zvyšok tímu. Preto ho jeho nadriadený prevelí na miesto, kde svojím talentom nebude kolegov strápňovať – do malého mestečka Sandford, ktorého štatistiky zločinnosti sa rovnajú nule. A podľa toho aj vyzerá policajné oddelenie. Pred totálnou frustráciou ho zachráni až séria zvláštnych „nešťastných náhod“, ktoré naznačujú, že mu v ceste stojí najchladnokrvnejší vrah, akého kedy vo svojej kariére stretol. (TV Markíza)

Eleanor05

Sakra! Ten konec trochu hodně natahovaný, občas nudný, ale ta forma! Úžasná práce se střihem a parodie úplně na všechny klišé, které znáte z akčník filmů / kriminálek. Plus Romeo and Juliet od Dire Straits, Lilie míru a úžasně roztomilá labuť tomu všemu nasazují korunu. Takže nakonec 4* ;-) ()

VanTom

Nejlepší a nejvtipnější počin z "cornetto" trilogie s hodně dobrou parodickou zápletkou a perfektně vypointovanými hláškami, nemluvě o skvělých postavách a castingu. Trošku přibrzdit možná mohl Wright u epileptického střihu až nepřehledně přepálené akce, jenže i to byl jasný záměr. ()

zdenny

Zde lze jednoznačně poznat rukopis režiséru Edgara Wrighta, který se, co se filosofie týče, k podobně laděnému filmu vrátil o několik let později („U konce světa“). Přitažlivé na jeho filmech je také jasně britské ladění a vcelku neznámí britští herci, kteří jeho filmům dodávají na půvabu. Britové totiž nejsou příliš krásní a do filmů možná cíleně nenabírají atraktivní herce - jak to můžeme sledovat třeba u hollywoodské produkce. Co se již zmíněné filosofie týče, režisér svádí boj mezi dokonalou shůry diktovanou společností proti lidské přirozenosti a skutečnosti, že člověk by měl mít vždy možnost volby. Když toto divák umí poznat a vypozorovat, je pak jedno, do jakého prostředí a žánru je film zasazen. ()

lykan9

Nabušená akční komedie napěchovaná snad všemi zásadními odkazy na akční klasiky za posledních 30 let. Jednotka příliš rychlého nasazení je u mě nejlepším počinem dua Pegg/Frost. Režie, kamera a hudba jsou skvělé. Všechny postavy jsou vyobrazeny zajímavě. Nemám, co bych vytknul. ()

Ementaler86

Pegg, Frost a Wright opět v akci. Druhé pokračování nepřekonatelné Cornetto trilogie se nese v duchu akčních kriminálek a opět si nebere žádné servítky. Nápad zasadit příběh do britského balíkova byl nejlepší možný způsob, jak tomuto filmu ještě víc přidat na absurditě. ()

Jacob23

Tak absurdni az je to skutecne.Je to extremne svizne a zabavne,plne vybornych postavicek a skvelych rezijnich napadu.K tomu odhodlany vykon v hlavni roli:)urcite to uvidim jeste min 3x-bomba roku co se mozna stane kultem!90%jsem divny kdyz se smichy valim po podlaze kdyz nekomu betonovy jehlan rozdrti hlavu? ()

Vertigo666

Tak tohle je prostě pecka. Nejenomže, že je to fakt skvělá parodie se spoustou citací a výborným scénářem, ale je to i prostě snad jeden z nejlepších akčních filmů. Ta závěrečná přestřelka je dokonalá a ta zaplétka je fakt ujetá. ()

cross

Napadá mě asi jen jeden jediný výkřik říkající vše potřebné : Hůůůůůůstýýý:) Hot Fuzz si nebere servítky – skvěle natočená, superakční komedie s naprosto necenzurovaným průběhem (resp. tady nikoho rating nezajímal – když někdo umírá, tak ať to má šťávu...) říznutý lehkou psychárnou... Ať už si v průběhu filmu budete říkat co chcete, tohle je prostě jízda a závěrečná akce vás o tom dokonale přesvědčí...Jen pro tentokrát doporučuji s ohledem na vaše sousedy trochu ubrat na subwooferu – i rychlý střih (za který by se tu nestyděl ani Mr. Bay) je totiž doplněn ultra hlubokými basy – o akčních scénách pak ani nemluvím...:) ()

Ichabod

"You can´t just make people dissapear!" "Yes I can,I am chief inspector." - Když tohle pronese Bill Nighy, coby můj top britský oblíbenec hned z kraje filmu, ztrácím soudnost. Navíc je to celý britský jak to jen jde. Nejsem schopen odolávat a proč taky vlastně? :-) ()

Guzo

Ehm, jak tak koukam, asi jsem sám, ale Hot Fuzz mi opravdu nepřišel jako úžasně vtipnej film, ale spíš jako kopec trapností od jednotlivých vražd - hlavně jejich zbytečná krvavost - přes odhalení vraha a následné potrestání. Přitom začátek sliboval celkem slušnou komedii.. :( ()

Gallagher

JO! Britský humor, extrémní množství střelných zbraní, rvačky v supermarketu, vraždící labuť, spousta krve, důchodci rozstřílení na sračky, western, sluneční brýle, ... "Have a fun? ... FUCK YEAH!" ()

Kurikmoon

Ak si chcete oddýchnuť a len tak si niečo pozrieť, ok. Ak máte radi úlety, ok. Ak chcete akciu, je jej tu dosť. Ale na mňa to bolo moc. Šialený scénar a humor, ktorý ma nepobavil. ()

Vironey

Já to říkám pořád - geronti jsou nebezpečná individua, která se halí do teplákovek a vytváří zdání miloučkých dědečků a babiček, jejichž jedinou starostí je vykrmovat vnoučata. Běda! Běda vám všem, kdož podceňujete jejich vražedné úmysly a smrtící instinkty! ()

Puyi

Parádní akční komedie se spoustou asi až trochu šílených scén, které mě ovšem úplně odrovnali a hodně pobavily. Dvojce Simon Pegg a Nick Frost opět nezklamala. Původně jsem dal i 5 hvězd, ale nakonec zůstanu trochu při zemi, 4 budou stačit. ()

Taio

Ja ti nevím karle. Prvá pol hodina až hodina skvelá. Bavila, mala svoje tempo. Avšak koniec podľa môjho katastrofa. Moc som to nezožral aj keď Pegg s Frostom na výbornú ale už tak moc moc som sa tešil na not happy end a on nie a nie prísť. ()

Edgar Wright chystá duchařinu

Edgar Wright chystá duchařinu

23.07.2020

Režisér a scenárista Edgar Wright už si pomalu připravuje svůj další projekt. Bude jím adaptace krátké povídky Stage 13, která vypráví o duchovi, jenž straší ve filmovém studiu. Od režiséra filmů… (viac)

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

Pegg a Frost jedou na vlastní pěst

21.01.2018

Simon Pegg a Nick Frost se proslavili hlavně díky filmům Edgara Wrighta. Soumrak mrtvých následovala Jednotka příliš rychlého nasazení a takzvanou "trilogii Cornetto" zakončila sci-fi U Konce světa,… (viac)

Simon Pegg píše nový Star Trek

Simon Pegg píše nový Star Trek

22.01.2015

Britský komediální herec Simon Pegg dávno není jen komediálním hercem. K režii se ještě nedostal (a kdo ví, jestli o to má vůbec zájem), už ale stihnul nasbírat spoustu scenáristických zkušeností.… (viac)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (viac)