Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

• Česko Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (viac)

Nebude ušetrený nikto! Borat Sagdijev je šiestym najznámejším Kazachom a najlepším televíznym reportérom Kazašskej štátnej televízie, ktorá ho vyšle do USA, aby tam natočil dokument o tejto "krajine neobmedzených možností". A prípadne si našiel novú manželku, pretože tú starú tučnú mu znásilnil a roztrhal medveď... (TV JOJ)

Jenda.SG-1

Ujeté, zvrhlé, nechutné, ale má i svoje chvilky... rozmluva s Amíkem, v kolika to musí napálit s Hummerem do Cikánů, aby je zaručeně zabil mě položila, hlavně proto, že Amík nehnul ani brvou a v klidu a věcně mu odpověděl... Ten film mi stačilo vidět jen jednou a myslím, že podruhé ho snad ani vidět nechci. ()

zdeny99

Naprosto ubohé, samoúčelné bahno, nebo také jako nekulturní, ale na každém kroku vtipem sršící komedie. Ani na chvíli se netváří nikterak vážně, ale o to přece jde. Účel byl splněn, sranda to je, ačkoliv se jedná o kýčovitost s ubohými gegy. [20061. hodnocení, 1042. komentář, 72%, 439. nejoblíbenější film] ()

peetrejr

Najúžasnejšia komédia všetkých čias. Sacha Baron Cohen sa hlavnej úlohy chopil úžasne.Jedná sa o veľmi podarenú komédiu, áno, síce nie každý si v ňom nájde to svoje. Ja som si ho našiel. Príbeh trošku hlúpeho Borata Sagdijeva, Kazašského reportéra, ktorý sa snaží priblížiť divákom život v Amerike. Tento film prináša zábavné scény, ktoré s neskutočným hlasom Sachu B. C. tvoria výbornú a miestami šokujúcu atmosféru. Netreba zabudnúť na úchylné scény, ktoré sú bežnou súčasťou Sachových filmov. Milujem to a stále to milovať budem <3 ()

tragos

Na plátně jsem toho viděl už dost, ale útok varletem... nepopsatelný :-) Pakliže máte alespoň trochu rádi úchylný humor ala teďmězrovnanenapadánicpodobnéhoBoratovi, nenechte si nový Cohenův film ujít. Neuvěříte dokud neuvidíte. Navíc při všech těch salvách smíchu vás nezřídka nepříjemně zamrazí. ||| Netušil jsem, že po Alim G vezmu někdy Sachu Barona Cohena na milost, ale stalo se a já ani v nejmenším nelituju. ()

zelda82

No zas takovej zazrak to nebyl...Ale mozna, ze to je tim, ze jsem nejakej cas ve Statech pobyval a s blbosti Americanu tak mam osobni zkusenosti:)Na jedno podivani ale Borat neurazi (pokud tedy nemate tu smulu, ze jste z USA nebo Kazachstanu). ()

zabro

Asi sem od tohoto filmu cekal neco jineho, po tak dukladne propagaci. Ve filmu je par povedenych vtipku.Ale hlavni veci je co nechapu je,z ceho jsou vsichni odpurci filmu,tak udiveni. Ono je hned na prvni pohled od zacatku videt, ze jde o recesi. ()

troxor

Promiňte mi, ale přišlo mi to poněkud ubohé. Možná jsem až moc zpovykaný Monty Pythony, ale myslím, že dané téma mohlo být zpracováno s daleko větší elegancí a nestat se pouhou přehlídkou buranského humoru. Příběh se táhne pomalu jako hlen, je to spíče jenom vata mezi nesouvisejícími, více či méně trapnými scénkami. Borat - to je dokonalý příklad fenoménu dnešní doby - hype. Tak dlouho se lidem opakovalo, že je Borat něco výjimečného, až si to (soudím podle hodnocení) začala většina i myslet. ()

bonifac

jsem na rozpacích, ano smála jsem se ,ale po dalším uvažování jsem se za sebe docela styděla...nevím tenhle "film" asi je třeba vidět,ale neměl by být vůbec hodnocen a brán jako film, proto nechápu zlatý globus...já nevím..prostě tohle bych brala jako experiment,fajn, ale nic víc..NIC! ()

Darkslayer

Veľmi svojský humor. Väčšinou urážlivý, sexuálny, ba až zvrhlý. Napriek tomu som sa dosytosti nasmial. Jedine co mi vadilo bola pre mňa nechutná scéna náhačskej bitky v hotely. ()

raud

Čekal sem o dost víc, podle toho jaký to je fenomén!Asi je to i tím,že jsem dost gegů znal již z vyprávění.Musím říct, že kdybych nevěděl, že to neni nahraný, asi bych se smál ještě méně.Sacha Cohen má ale odvahu:) ()

Lobotomas

Jedna z nejlepších komedií co jsem, kdy viděl. Některé scény mohly být pro citlivé lidi odporné- sraní na ulici, když přinesl hovno zpátky ke stolu a divil se že majitel domu po hostech nesplachuje hovna... me se to teda libilo. Skvelé propojení zacátku, kdyz se ucil vtipy po "americku" a naucil se ríkat not po dvou, trech sekundách pauzy na konci vtipu, toto též pouzil na konci kdyz byl odmitnut pamelou. Nesmim zapomenou na pouzivani primitivni anglictiny, ktere jsem skoro rozumel i já. TAk doufám pokud ho nezavrou za urázky, kterych bylo ve filmu mnoho tak se dockáme dalsiho pokracování... ()

Lindushka odpad!

Trápne, trápne, trápne. A to nie som politicky korektná a milujem recesiu, ale neviem čo má byť vtipné na tom, že nejaký chudák ide bozkávať cudzích ľudí na ulici a oni to odmietajú (kto normálny by neodmietol, ja by som ho asi kopla alebo striekla do ksichtu slzák), alebo že niekto na schôdzi feministiek povie, že ženy majú menší mozog a ony slušne odpovedia, že nie nemajú (čomu sa potom nastavovalo zrkadlo, lebo príslovečná militantnosť akosi absentovala), alebo že sa niekto vtrepe moderátorovi do počasia a on sa začne smiať, alebo že v priamom prenose povie, že sa ide vyšťať. To už aj scénky zo stužkovej mi prišli vtipnejšie ako toto. Skutočne nechápem, v čom má spočívať ten vtip, pretože cez celý tento film (resp. časť, ktorú som videla, lebo túto trapárinu nemôžem pozerať celú) som prešla s kamennou tvárou. Ale však v poslednej dobe stačí, aby niekto ukazoval "akí sú tí Američania blbí a pokryteckí" a už je to hit. Veď zvyšok sveta je osvietený a nesmierne vzdelaný a inteligentný... Tá protiamerická ľavičiarska nálada ma začína už dosť unavovať. ()

Vasha

Po druhém zhlednutí musím zvednout hodnocení na 4 hvězdy pro upřímnost, jednoduchost a hlavně na nic si nehraje. Sranda k popukání. Měl by to vidět každý amík, došlo by jim pár reálných věcí. ()

derek007

Tohle je nahrávka na smeč všem lidem dobré vůle, co nemaj rádi amíky. Do téhle skupiny se řadím i já " We support you war of terror!" ()

Druhý Borat má velmi dlouhý název

Druhý Borat má velmi dlouhý název

29.09.2020

Před pár týdny přišla zpráva, že herec Sacha Baron Cohen (Chicagský tribunál) nejenže natáčel pokračování Borata, on už ho dokonce stihl i dokončit, takže velice brzy dorazí na některou ze… (viac)

Dvojka Borata potvrzená?

Dvojka Borata potvrzená?

09.09.2020

Minulý měsíc byl herec Sacha Baron Cohen (Diktátor) spatřen v kostýmu Borata kterak natáčí scénu v autě. Vzhledem k absenci oficiálního oznámení se tak spekulovalo buď o tajně natočeném pokračování,… (viac)

Pokračování Borata na cestě?

Pokračování Borata na cestě?

20.08.2020

Ačkoliv herec a komik Sacha Baron Cohen nechce nic potvrdit, má v současnosti rozpracovaných hned několik projektů. Před pár měsíci byl spatřen jak zpívá na jistém kontroverzním srazu ve Washingtonu… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)