Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa

• Česko Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu (viac)

Nebude ušetrený nikto! Borat Sagdijev je šiestym najznámejším Kazachom a najlepším televíznym reportérom Kazašskej štátnej televízie, ktorá ho vyšle do USA, aby tam natočil dokument o tejto "krajine neobmedzených možností". A prípadne si našiel novú manželku, pretože tú starú tučnú mu znásilnil a roztrhal medveď... (TV JOJ)

vander19

Neskutočné salvy smiechu pri niektorých scénach, až som si hovoril, že toto ani nemôže byť možné natočiť:-)) a spievanie americkej hymny?:-)) kopačka do rozkroku USA ()

vorry

Takový pablb, to není možný :D U Borata se snad musí zasmát každý. Chtěl bych jeden kundolap - Co to je? Auto který přitahuje holky dole vyholené :DD Hele žena za volantem, jedeme za ní pude p*chání. :DDD Kdo to je? To je moje sestra, druhá nejlepší šlapka ve vesnici :DDD ()

jedenzdvoch

Prekvapivo sa paródia na kazachstan ako sa to počiatočne zdá byť mení na briliantnú paródiu na USA a ich obyvateľov . Niektoré hlášky sú tak super, že pomaly zľudoveli. PS: Keď z tohto filmu nevznikla svetová vojna tak už môže ľudstvo natočiť čokoľvek :D ()

derryl

No, Borate, to jsi těm amíkům pěkně nastavil zrcadlo. Byla to vtipné jen místy a jinak to byla pouhá sonda do amerického zvláštního světa, který zrovna není můj šálek kávy. ()

Paldiny

Občas úsmevné, občas nudné, občas trápne, v tzv. autentických pasážach až nepríjemne trápne. Borat je taký podivný filmový zjav, aký nedocení každý. Trebárs mne trvalo celých 6 rokov, kým som mu dal druhú šancu, pritom prvýkrát ho vôbec nedopozeral. Možno za ďalších 6 rokov projekciu zopakujem a film si aj obľúbim. Dovtedy zostávam s Kazachstanom v rovnakom vzťahu ako s ázijskou kuchyňou, možno má čosi do seba, ale vodiť si ju domov nemusím. ()

Schuldiner

V první polovině jsem se bavil náramně! Náběh na skoro 4 *, jemný až romantický vtipy na židy, na téma pokrytectví, rasismu, patriotismu, na téma americký blbosti různých druhů a stupňů, zkrátka humor, ironie a sarkasmus, který mě skvěle pobavily.. Ale ta druhá půlka byla slušná nuda! Škoda, vyznělo to celý pak díky tomu hodně do prázdna. Některý scénky pak byly fakt zbytečný a o ničem. ()

Strandmon

Ach ty hlášky! Miluju humor Sachy Cohena a stejně miluju i tenhle film. Je to samozřejmě pro určitý tip lidí a dá se pochopit když tohle někomu nesedne, ovšem ja se nekompromisního humoru nemohl nabažit . Závěr: Luxus s velkým L ()

Patrik256

Rozpočet_ 18 miliónov dolárov // Tržby_ 261.5 milióna dolárov // Tržby v ČR*_ 3 237 846 Kč // Tržby v USA*_ 128.5 milióna dolárov // Ocenenie: Oscar '06 - nominácie: adaptovaný scenár // Zlaté glóbusy - herec v muzikáli / komédii (S. B. Cohen); nominácie: film (komédia / muzikál) ()

woodsman

dlho dlho som sa nato chystal a konecne som si to pozrel no neskutocna prdel fakt som sa nasmial jo Pamela roby divi nedivil som sa mu co tam stvaral ()

Blazin

To si snad děláte srandu ne??????? Někdy když ze sebe dělají herci blbce tak je to sranda, v tomto případě spíš demence. Humor trapnej až to bolí. ()

M.I.K.E.

No co říct, Borat zdánlivě obsahuje vše co správna nabušená pobůchaná komedie obsahovat má. Slušné gagy, pár scén k popukání (hlavně ta s Pamelou nebo ,,prdeloboj" v hotelu :-) a neuvěřitelně dementní Sacha. Zesměšnění národa Kazašského se povedlo, doufám, že se z Borata stane postavička na jakou hned tak publikum nezapomene. Nicméně vcelku celý film nepůsobí tak jak bych si představoval, prostě čekal jsem víc, protože Borat na to potenciál měl. ()

spiritus

Je to zkrátka úlet jako bejk, ale myslím si že to musí bobavit většinu lidí...Sacha je borec. zahrát takovýho uchyláka, to chce pořádnou odvahu...smekám ()

Dominique

5/10 - tak trochu tím, že se o tom všude mluví a člověk čeká bombu. Přišlo hodně, ale ne tolik, co bych od podobně směřovaného filmu (viz "nejkontroverznější dokument všech dob) čekal. Člověk dlouho nevěděl, jestli se S.B.Cohen snaží natočit něco, co bude lidem skutečně připomínat dokument, nebo do očí bijící parodii na dokument. Věřím, že jeho humor zaujme masy lidí a stane se (on se už stal) fenoménem, ale mám upřímně rád jiný druh humoru. Mimochodem i ten tu byl, dlouho jsem se tolik nezasmál, jako když zklamaný upustil tašku, načež se ozvalo zakvokání.. ()

Alf

bavil jsem se pouze na začátku a konci (scény z Kazachstánu), jinak mi to připadalo jako sled trapností, vulgarit, fekalit a všeobecných ubohostí, jestli tato komedie sklízí tolik chvály nejen u diváka, ale i u kritiky, pak je situace více než vážná....P.S. .autentické mi to připadá asi jako "autentické" dokumenty M. Moorea ()

Druhý Borat má velmi dlouhý název

Druhý Borat má velmi dlouhý název

29.09.2020

Před pár týdny přišla zpráva, že herec Sacha Baron Cohen (Chicagský tribunál) nejenže natáčel pokračování Borata, on už ho dokonce stihl i dokončit, takže velice brzy dorazí na některou ze… (viac)

Dvojka Borata potvrzená?

Dvojka Borata potvrzená?

09.09.2020

Minulý měsíc byl herec Sacha Baron Cohen (Diktátor) spatřen v kostýmu Borata kterak natáčí scénu v autě. Vzhledem k absenci oficiálního oznámení se tak spekulovalo buď o tajně natočeném pokračování,… (viac)

Pokračování Borata na cestě?

Pokračování Borata na cestě?

20.08.2020

Ačkoliv herec a komik Sacha Baron Cohen nechce nic potvrdit, má v současnosti rozpracovaných hned několik projektů. Před pár měsíci byl spatřen jak zpívá na jistém kontroverzním srazu ve Washingtonu… (viac)

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

Jim Carrey šlohne Monu Lisu

17.02.2012

Jeho kariéra už není, co bývala. Pan Popper a jeho tučňáci ale obstojně vydělali a právě natáčený kouzelnický souboj se Stevem Carellem The Incredible Burt Wonderstone rovněž vypadá na slušný úlet,… (viac)