darebacek

Už dlouho jsem chtěl tento film vidět a vůbec jsem se nezklamal, výborný film, přesně mi sedl, možná mi trochu připomínal Zrůdu, prostě film o ženské nenávisti a posedlosti, konec taky skvělý. 95 % ()

Domas88

Jednoduchý příběh, koupí si zbraň a střílí lidi, to muselo trvat než se na to přišlo. Nelíbí se mi to, hraje si na ochráňkyni a jen tak střílí bez mluvení, spíš mohli natočit jako western a je klid. No trapas asi spíš.. ()

mojma79

Tento snimek mi s Judie unikl. A proto se kaju. Judie nezklamala. Bohuzel jejimu vykonu se zdaleka zadny s akteru nikdo nepriblizil. Mozna ten pes. ()

david666

Jodie Foster umí, o tom není pochyb ale nějak jsem od tohoto filmu čekal víc, než jen její dobrý herecký výkon. Podle mě je film zdlouhavý a předvídatelný. Některé scény jako například noční procházka parkem mi připadaly nereálné - myslím, že tam se odváží leda sebevrah. Taky po střelbě trvalo celkem dlouhou dobu než přijela policie, navíc nikde žádný svědek a Jodie stihla prchnout Věděl jsem, že se film bude podobat Přání smrti, ale netušil jsem, že až tak moc. Bez Jodie by hodnocení bylo ještě horší. Každopádně jsem jí ale držel palce. Takové pocity člověk někdy má, když vidí svět kolem sebe - některé lidi prostě ...:-) ()

TesterX

Snímek nenabízí nic víc než slabý průměr. Řemeslně zvládnuté, ale nepřekvapivé až nudící. Na stejné téma spíše doporučuji akčnější "Death Sentence." ()

Sonick

Je sice zábavné sledovat Jodie jak do někoho bez výčitek vysype zásobník, ale to je tak všechno. Příběh nic moc,Naveena Andrewse mám radši jako teroristu a ne milujícího manžela. A celková myšlenka? Taky si myslíte, že je v právu vrah, kterej zabíjí další hajzly? Já teda ne. ()

Innos

tuctový námet, šťastní pár - náhodné prepadnutie - smrť - zmena osobnosti - pomsta, lenže s pomstou to máte ako s láskou zakaždým je to iné a toto spracovanie ma fakt dostalo, J.Foster je proste skvelá ()

egan

Dosť hlúpy film, až na niekoľko svetlých momentov, ale tých je sakra málo. Réžijne celkom zaujímavá práca, ale s takýmto hlúpym scenárom by asi nikto veľmi daľeko nezašiel. Jodi robí, čo može, ale kde nič nie je... Nerozumiem, ako niekto može nazvať tento scenáristický trapas "psychologickou sondou". Hlúpe postavy, hlúpo konajú a úplne najhlúpejšie je rozuzlenie. Film, ktorý sa berie príliš vážne a úplne zbytočne. ()

Callie

Začátek skvělý, gradovaný pocit "že se něco stane" , na mě až moc drsná scéna v tunelu, skvěle zahrané, Jodie opět potvrdila , že hraje první ligu. Uvěřitelný přerod ve zdrcenou ženskou. Jenže : Jodie na všechno nějak nestačí a osamělá Batwomen mi zas až tak neseděla. Všechno ale zachraňuje celkem slušný překvapivý konec.60% ()

EnneX

Tohle bylo silný, syrový a upřímný. Jodie Foster je výborná herečka a celou dobu jí věříte její roli. Je super sledovat, jak na začátku klidná a milá moderátorka po tragickém útoku vezme zákon do svých rukou a mstí se. Při sledování ji prostě musíte fandit. ()

veverysiak

Pôsobilo to na mňa rozpoltene, ako keby tvorcovia nevedeli, aký výsledný produkt chcú upiecť, začiatok je vynikajúca psychologická štúdia obete zločinu, jej vyrovnávanie sa so stratou milovaného človeka, s traumami týkajúcimi sa ďalšieho života, s fóbiami rozožierajúcimi myseľ po zločine, potom nastupuje druhé dejstvo, ktoré je viac-menej strilerizované a ukazuje dosť priamočiare až jednoduché vyrovnanie sa obete z predchádzjaúcich depiek veľmi ľúbivým a populárnym spôsobom, a síce takmer profesionálnym exekuovaním kadejakých hávedníkov, no a nastupuje posledná fáza, hollywoodsky záver, ktorý celú snahu značne zdegradoval, napriek tomu je to zaujímavý kúsok, ktorý sa oplatí vidieť, takže 75%. ()

Paserak

Nedovedu si představit prožít to co hlavní hrdinka. Snad je potom její jednání pochopitelné. Líbila se mi pasáž progredujícího strachu z města a její přerod v násilí. Přemýšlel jsem kdo by se mi v této roli líbil a na nikoho jsem nepřišel. J.F. to zvládla znamenitě. Můžeme se bavit o jednání policisty, ale i jeho dokážu pochopit. Zajímavý snímek. ()

wray

Taky netradicny film o pomste. Mame tu dve silne (herecky, aj fajn napisane) postavy, a zaciatok vyzera ze by z toho mohol byt fajn pribeh. Lenze cim dalej tym je to menej uveritelne, cele sa to proste ako keby nasilu odvija tym smerom kde to chcel autor ukoncit. Zaver - pri tychto filmoch o pomste je ten zaver vacsinou spraveny tak aby z toho bolo nejake ponaucenie, alebo naopak - hlavneho zlosyna zabiju ale hlavny hrdina moralne prehrava, alebo ho aspon zavru, lenze tu je ten koniec iny a mna vlastne celkom nahneval, takze moj zly dojem z tohto filmu este viac pokazil :/ Kazdopadne pozriet sa to da, su tam tie dve fajn postavy, ma to spad - len celkovo to nejak nevyslo... ()

Kozlowski8

Jodie Foster hledá vrahy svého milovaného přítele a zároveň se, pod vlivem vlastní zloby a bezmoci, vtěluje do role mstitelky a kata zločinců. Vcelku tuctový námět, avšak netuctově zpracovaný Neilem Jordanem. Celkově je sice trochu cítit vykonstruovanost a spekulovat by se dalo o uvěřitelnosti konání hlavních postav, ale má to spád a emoce a Jodie Foster je jako vždy famózní. 70%. ()