Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiálny text distribútora)

movieband

Nevím jak vy, ale mě se to hodně líbilo. Animace byla sakra vydařená a soundtrack byl taky dost dobrý. Děj byl zajímavý a jednoduchý. Vtipné, akční, napínavé a pro děti myslím, že i strašidelné. Atmosféra byla na místě a já si myslím, že pokud by nějaký film měl mít pokračování tak to jsou určitě Želvy Ninja. Spokojil bych se kdyby to pokračování bylo natočeno se stejnou animací ne-li lepší. ()

Damiel

60 % - Zkrátka a dobře další animák, který je asi originální pouze tím, že jsou v něm Želvy Ninja :-) Želvám určitě animovaný kabát svědčí víc než hrané pokusy, jsou tak více komiksovější. Ale ten příběh, ten jsme už viděli na tisíc a jeden způsob a už mě to trochu přestává bavit. Navíc "nápad" s otevřením vesmírného portálu už byl v Hellboyovi, to nemohli vymyslet něco vlastního? ()

Toshiro

Na tuhle vzpomínku z mládí jsem se vypravil s velkou skepsí. Ale plakát na uvítanou a výhra první ceny v losování v tombole premiérového dne (krabička na jídlo s Leonardem) příjemně navnadili. Na začátku bylo třeba se hodně přenést přes úplně nové pozadí děje a zápletku, která vypadala na první pohled hodně stupidně. Ale postupně jsem přišel novinkám na chuť. Část děje zaměřená na vývoj charakterů sedla stejně dobře jako akční scénky, želví charisma stále působí. Nakonec tedy příjemné překvapení. Škoda jen, že film nebyl trošku temnější a s vyšším MPAA ratingem. Taky jsme si svorně v publiku postěžovali na absenci klasické znělky - ani v titulcích na ní nezbylo asi místo. ()

Aleee89

Ninjové, to pro mě znamená především seriál a samolepkami polepená lednička někdy před více než deseti lety. Musím se přiznat, že zprvu jsem z nápadu natočit film nebyla moc nadšená. Jenže pak ho kladně ohodnotil Premiere, tady na webu si vede taky docela dobře, tudíž jsem se podívala. No překvapil mě. Rozhodně jsem čekala další animák pro děti, ale Ninjové jsou jiní. Temnější, neokoukaní, s jinou grafikou než všude jinde, akční. Ne pro děti, nebo aspoň rozhodně ne pro ty nejmenší, kterým jsou určeny jiné animáky. Pro mě to byla příjemná změna a líbilo se mi to! ()

Chen

S věkem ani s třetím prostorem neztratily Želvy Ninja nic ze svého kouzla. Už jsem si opět vzpomněl, proč jsem ty zelené frajery v kreslené podobě tolik žral a proč jsem běhal s umělým Bo před domem a mlátil děti po hlavě. Dobrá, dobrá, pokud se na Želvy Ninja kouknu bez nostalgie, pak scénář není nejlepší a technicky to mohlo být o něco lepší. Ale jsou to ti staří známí, které jsem sledoval bez dechu a s vykulenými očima. ()

Jango_Fett

I u želv trochu uběhl čas, Trhač je po smrti a ony mají svoje vlastní problémy, převážně teda řeší nudu, když jim chybí jejich vůdce Leonardo. Želvy Ninja miluju a z trailerů jsem od filmu čekal celkem minimum, ale vřele mě překvapil. A jako by si už autoři zadělávali na pokračování, protože ze závěrečného rozhovoru vyplývá, že by se možná Trhač i mohl vrátit. Určitě lepší než nový animovaný seriál. Jedna hvězdička dolu za to že mi tam opravdu chybí klasický záporáci :). ()

Morloth

Vím, že ty body jsou z velké části z nostalgie, ale na druhou stranu, film se mi líbil. Nenudil a animace je vážně povedená. Jen mě malinko zklamal závěrečný souboj, ale jinak to bylo podařené. ()

HappySmile

Nevím, co se to teďka rozběhlo za módu převést všechny 2-D animáky do 3-D podoby. Původní seriál Želvy Ninja je skvělý, tohle byl slabý odvar, animace se mi nelíbila a příběh celkem o ničem. ()

Jino

Želvy Ninja mám rád už od doby mého útlého mládí a na tohle oživení želví čtveřice jsem se dost těšil a popravdě, nejsem zklamán. Perfektní animace a dobrá hudba jen podtrhují tento skvělý zážitek. ()

Rocky88

No starý dobrý želváci - mutantíci jsou zpátky, to se musí uznat. Hlášky, pohyby, nátury. . . Přece ale někdo chybí. Ne, Tříska to není. Ten se vrátil a má dokonce furt stejný fousy. Ano, Trhač chybí!!! Bez toho velkýho otvíráku na konzervy to prostě není ono. A vůbec celý námět s vesmírným portálem, příšerami, nesmrtelností, kamenností bla bla bla je hodně uhozenej a okoukanej. Naštěstí to ale kompenzuje rychlý spád, dobrá akce, velmi pěkná grafika ( ten souboj na střeše je po grafické - a vlastně i po té bojové - stránce vyveden opravdu výborně ), paní nostalgie a příjemně vyvinutá April ( heh, nebyla ona náhodou novinářka?). ()

Petoss1

Idoly môjho detstva sa teraz predstavili v najnovšej podobe. Musím povedať že s nimi spokojný, bolo to presne podľa ich kvality, takže samozrejme že sa z toho nemôže stať megahit ale ani z toho nebude odpad. 75% ()

Sandstorm

Výborná animace a nějaké ty povedené hlášky dělají z nových Želvých Ninjů zábavnou podívanou a vyvolávají v člověku notnou dávku nostalgie. Jen příběh mě příliš nezaujal a proto dávám sice velmi silné, ale pouze 3*, 65% ()

Crawler-D

Želvy Ninja se vrací a jedná se o návrat nemasný neslaný. Pochválit se musí technika, jakou byly oživeny, samotné jejich charaktery a úchvatné akční scény. Druhou stranu mince reprezentuje jen pramálo humoru a občasná bitevní chaotičnost. Velký klad filmu představuje i atmosféra - jak v samotném nočním městě, které je osvíceno tisící světélky pouličních lamp a světel bytů, tak i v podzemním úkrytu hlavních hrdinů. Když bych bral "želváky" pouze jako zábavu, bylo by to za 4*, takto za 3*. ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith

19.01.2007

Dovolím si navázat na svou vůbec první novinku a doplnit informace z ní. Opětovně půjde o nějakou tu drobnou informaci o novém projektu Tarantina a Rodrigueze s názvem Grind House a o Kevina Smithe,… (viac)