Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiálny text distribútora)

clarc

kdyby byl konec podle mych predstav, tedy poradny boss fight, a byla by absence nekterych fakt zbytecnych "cool" veci, ktere jakoze do dnesni doby zapadaji, ale vubec nezapadaji do tmnt (napr tuctove poprockove skladby), dal bych zelvakum 5*. takhle "pouze" za 4* ;) zeru ty zelvaky proste ale! ()

Belerofon

želvouni se povedli a ne že ne. Nostalgie byla cítit i když jsem si jednou povzdechl nad starou dobrou animací. Ale tihle mutanti novou éru chtěl a dostali jí. Scénář zůstal jak dospělí tak vyloženě dětský...ideálně namícháno a vychutnáno...předpokládám dvojku a trojku... ()

Danielitto

Povedená reinkarnace slavných "želváků". 3D animace neuškodila, trochu jiný úhel pohledu na věc také ne, sem-tam se objevují i originální prvky... takže, dohromady tady máme povedené pokračování želvých ninjů! A rozhodně nedělá ostudu. ()

redalert21

Nenaplňen potencial...Kdo si prosim vás myslel, že bude skvělý nápad nechat 3/4 filmu želvy "rozhadane" když tam jde hlavně o ten tým a srandu...?!? ()

Rampa Mc Kvak

No fajn. Tak mě ukamenujte :( Za mě 80 %, ta pátá hvězda pro zvýšení hodnocení, které je ostudně nízké. Zaslouží si to i za originalitu (když nepočítám původní seriál). Že jsem trotl ? No schválně - ke kterému animáku z poslední doby by jste ho přirovnali ? ()

jaqubko

Fantastický návrat série v perfektnom grafickom kabátku, ktorý sa naprosto k Želvám hodí. Munroe pochopil, že už musí svoj film urobiť temnejší a dospelejší, s väčším dôrazom na charakter, aby si ho diváci, ktorý ho sledovali v detskom veku mohli teraz (už dospelí) v pohode užiť. Badelt ho podporil fantastickým soundtrackom. 80/100 ()

spawnxp

Příjemnej, vizuálně vyjímečně povedenej kousek. Žádná bomba (hlavně díky celkem chatrnýmu příběhu) ale dobrý. Vlastně mi tam nic nevadilo Za tři. ()

Jason13

Další zpracování mých dětských hrdinů.. Nikterak převratné, ale sympatické, potěšující a vůbec ne ostudné.. Na takovýhle "dětský" film i dost akční. I pár hlášek se najde. Prostě zábavná želví jednohubka. A taky bych vyzdvihl skvělý soundtrack - jak výběr skladeb (např. P.O.D.) tak i instrumentální část pod taktovkou Klause Badelta... ()

FlashCZ

Po povedeném seriálu a ne příliš povedené trilogii hraných filmů přichází v moderním animovaném kabátě želvy zpět. A rozhodně nastavují laťku hodně vysoko. Parádní zpracování celkem dobrý příběh a skvělá hudba dává dohromady zatím to nejlepší co jsem z těmito zelenáči viděl. Jen škoda mohlo ty být kapánek delší. ()

Jurij

Pro mě osobně jedno z velkých letošních překvapení a to více než příjemné. Rozhodně se nejedná o klasický druhořadý animák... Je to... Jsou to zkrátka Želvy a jsou zpět... :-) Možná z nostalgie, snad z kvalitního zpracování nebo přijatelného příběhu musím dát 4 hvězdy, určo si to zaslouží... :-) ()

Werewolf2

Trochu vic krve a mene detinskosti by neskodilo. Opravdu to tak nutne muselo byt jenom pro deti? Takovy rating "R" by tomu moc slusel. Vetsine pametniku uz totiz neni deset. 70% ()

Jardys88

Takový normální animák s velmi zajímavou animací....bohužel český dabing je příšerný. Želvy ninja jsem měl vždycky rád a na jejich animovanou podobu ve filmu jsem se velmi těšil.. ()

Slimaca

Dynamické, vtipné, akční, lehce stravitelné... Ten, kdo zažil éru původního seriálu navíc ocení i nové zpracování a skvělou hudbu. 75% ()

Vital

Na želvách jsem (mimo jiných) vyrůstal,a žral jsem jejich hlášky,akci i poutavé příběhy.Když jsem pak viděl 3 zfilmované díly (které na CSFD nejsou!?) tak vidět živě želvy bylo zvláštní a chtěl bych podotknout tady k některým komentářům,že v těchto filmech,respektive v jednom z nich se Leonardo a Raffael taky do sebe slovně pustily,a pak přišla tento digitální přerod,jak želvy skáčou,bojují,různě se hejbou je skutečně do detailů propracované a i když příběh bych zvolil do jiného filmu,tak i tak se z toho vyklubala dobrá akce,navíc dobrý příběh je u mě základem každého filmu,a v tomto případě byl základ hlavně v rozepři mezi Leonardem a Raffem ()

Agent24

Nové želvy ninja se podle mě povedli. Animace slušná(někdy až mooooc pěkná-souboj v dešti). Jindy zase prázdná(město),ale v celkovém kontextu parádní. Škoda že se nedočkáme 2 dílu,protože Kevin Munroe neudělal želvám ostudu a moje nostalgie fungovala až příliš mooooc. Za mě 100 procent. ()

Chlo0opek

Film již nedosahuje kouzla seriálu mého mladí - jak překvapivé:)) Spíš, jak celovečerní film bych tento snímek viděl jako jednu z epizod.. Souboj Rafaela s malou nestvůrkou podpořený v pozadí přímo na to pasující hudbou byl snad jediný okamžik, kdy jsem se dobře bavil.. Holt v mládí to viděl člověk jinak, docela by mě zajímalo, jak bych se na původní seriál díval nyní:)) ()

morbido

Nevim jak to mam chápat....Jedna z najnudnejšich, najbezduchejšich a najbezvýznamnejšich vecí co mna tento rok stretli.Odpad to neni iba z dúvodu že na Iné odpad filmy sa to fakt nechytá.Navrhujem zmenu na NUDA korytnačky. ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith

19.01.2007

Dovolím si navázat na svou vůbec první novinku a doplnit informace z ní. Opětovně půjde o nějakou tu drobnou informaci o novém projektu Tarantina a Rodrigueze s názvem Grind House a o Kevina Smithe,… (viac)