Tajný agent Dick Steele patří mezi ty supertvrdé muže, pro které je zachraňování světa před šílenými zloduchy denním chlebem. Ve svém agentském zápisníčku měl přeškrtnuté i jméno generála Rancora, obzvlášť odporného padoucha, kterého před patnácti lety zlikvidoval jedinou dobře umístěnou výbušninou. Rancor však přežil, a vrací se na svět v celé své kráse: dvakrát hnusnější než kdysi. Jeho jedinou touhou je zničit Steela a svět (přesně v tom pořadí). Aby nenáviděného dobroděje přilákal, unese generál do svého doupěte jako návnadu agentku Barbaru Dahlovou, půvabnou dceru Dickovy zemřelé životní lásky. Je nasnadě, že jediný, kdo dokáže Rancora, je Dick. Špión, obávaný i svými nadřízenými, se vrací z důchodu do akce, aby všem ukázal, jak jedná pravý muž. (oficiálny text distribútora)

GreatestFan

Sice slabší než jiné filmy s Lesliem Nielsonem, ale stále fakt sranda, mám rád skoro všechny Nielsonovy parodie, ale tuhle považuju spíš za takovou slabší z ních ale stále prvotřídní sranda. ()

laepus

Ten film mám prostě rád. Pro Nielsena mám prostě slabost. Ano, jeho poslední filmy jsou totální hrůza, ale v tomto filmu se o hrůzu ani náhodou nejedná. Naprosto převažují ty silné a povedené momenty nad těmi několika málo trapnějšími. Čtyři hvězdy jsou pro mě zcela zasloužené - Sestra v akci, Butch Cassidy a Sundance Kid, Pravdivé lži, Sám doma, Pulp Fiction a mnoho dalších... ()

mira007

Originální název paroduje smrtonosnou past a český distributor hloupě evokuje ten český černobílý film s Kačerem, ale to nic nemění na tom, že tohle je jedna z těch lepších komedií. Kdo zná klasické akční filmy první poloviny devadesátých let tak je tam pozná v parodické formě. ()

Milky.

Od dětství, kdy to bylo nonstop na Nově a pak nahrané na VHSce to znám nazpaměť a jako dítě jsem to žral. Po shlédnutí v současnosti musím uznat, že bez nějakého přihlédnutí k nostalgii je to prostě sračka. Nielsen je sice super, ale i jeho pitvoření je někdy přehnané. Jinak celý film je typická "amerika". 10 po sobě střílených nevtipných primitivních vtípků na jeden celkem dobrý a přehnané parodování ad absurdum. Simple nation...simple movies. Ach zlatý britský humor. ()

El Loco

Leslie Nielsen je už do konca svojej kariéry odkázaný hrať len v paródiách. Táto je paródiou na bondovky. Bohužiaľ prišla v dobe, keď už paródiám dávno odzvonilo a všetko už bolo stokrát videné aj počuté. ()

Emzet

Srovnání s Bláznivými střelami tato komedie rozhodně nesnese - většinou jde o hluchá či trapná místa. Na druhou stranu alespoň občas tento film vtipný je, čímž se odlišuje od jiných Nielsenových "zářezů" jako 2001: Vesmírná prda a dalších... ()

Pedro Morales

V rámci komedií s Leslie Nielsenem je Spy Hard jedním z vrcholů... průměrnosti. Některé fóry jsou opravdu dobré, další jsou zase špatné a některé vyloženě trapné. A nic víc, co by stálo za řeč, toho tady vlastně ani není. ()

Flopik

Leslie v jeho klasickej úlohe. Paródia, ktorá rozhodne mohla byť vtipnejšie. Pár dobrých vtipov sa nájde, ženy nádherné ale viac ako 3* tomu dať nemôžem. ()

miron

Z Lesliho filmíků jeden z těch lepších , herecké výkony pro parodii standartní , dost mi vadí vykrádání hlášek z Připoutejte se , prosím . ()

adriane9 odpad!

Naprostá ubohost, kterou když v TV opakují jdu vzteky do kolen... Opravdu nic smysluplného, nic vtipného a nic záživného..ať dělám co dělám nenajdu nic co by si zasloužilo jedinou *.. Přesto neodsuzuji a uznávám že své fanoušky si v obyčejném světě Leslie (uáá) najde.. ()

Bozvav

Nemám moc ráda filmy s Nielsenem, tedy filmy tohoto žánru. Takže, nebylo to vyloženě špatné, ale ani dobré. Taková jednohubka, na kterou do deseti minut zapomenete. Za mne 50%. ()