Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Arkanoid

Karma. Chlebíček Earlov každodenný. Polepšenie spoločnosti začína polepšením človeka. Seriál plný komických figúrok, kde potom nie je núdza o komické situácie. ()

Circumscriptor

Celkom príjemný a nenásilný seriál, pri ktorom mi nevadí keď beží v televízii, ale nepatrí zrovna medzi tie, ktorý by som mal chuť pozerať stále do kola. ()

Kaceris

Poznáte ten pocit keď si idete kúpiť los do lotérie, vyhrajete ale hneď vás zrazí auto a váš los zmizne? Ako ste v nemocnici tak nejaký týpek v telke vám povie o karme a vy si poviete, že je na čase zmeniť váš život a napraviť všetko zlé čo ste v živote spravili. Earl Hickey tento pocit pozná. My Name Is Earl je strašne dobrý komediálny seriál ktorý nenudí v žiadnom dieli a poteší aj nejakým tým cameom, napríklad Danny Glover ako krabákov otec alebo Ben Foster ako skaut. V tomto momente už to je pre mňa kult :). ()

uzzi

Tak tenhle seriál se opravdu povedl. Je to humor sice trošku mimo hlavní proud a není pro každého, ale myslím že seriál má nastartováno stát se pro určitou skupinu lidí kultovním. Navíc to má na TV produkci i slušnou výpravu a hodně venkovních lokací. Což je příjemné (naproti některým výhradně papndekl-produkcím ve dvou místnostech, že Joey :) a Randy je buh :) .... takže druhá a třetí série ztrácí dech, i tak je to slušná zábava, musím však snížit hodnocení z 5na4. ()

BlackTom

Jason Lee a jeho životná rola :) Volajú ma Earl je cynický, občas pekne drsný (s množstvom "son of a bitch") a na konci každej časti aj prijateľne moralizujúci seriál, ktorý veru neomrzí. Kto má rad film Big Lebowski, zgustne si. Earl je ešte väčší smoliar než Dude, no a jeho brat Randy je primitív (aj keď občas mi ho je ľúto) akého nenájdete hocikde, Darnell alias Crabman zas rozosmeje aj bez slov a Joy je mrcha ako lusk. Sakramentsky dobrý seriál :) ()

BluT

Parádní seriál, pokud nemáte co na práci, je to výborná možnost, jak zahnat nudu. Nudit se totiž určitě nebudete. Zvlášť když bude na scéně Crabman. Nebo Randy. ()

velkyvezir

Dobrý úlet s Jasonem Leem, pro kterého mám slabost za jeho roli v Mallrats. Zajímavá myšlenka udělat si seznam hříchů, které pak je nutno odčinit. ()

Kuny27

občas mi tu chybí hlášky jako v ostatních seriálech, ale i přesto je to parádní, za to má jako jeden z mála seriálu po všechny díly nějaký děj za kterým si jde celou dobu... :D ()

KoRner

Buranský pohľad na najburanskejšiu časť Ameriky. Earla, Catalinu a Krabáka som si veľmi obľúbil už po prvých častiach, ale aj tak najväčším ťahákom tohto seriálu je najmä jeho brat Randy a do Earlovej agresívnej, škodoradostnej a extrémne hlúpej ex-manželky Joy som sa zaľúbil. A je to pre mňa vtipnejšie ako HIMYM a BBT dokopy takže musím hodiť plné hodnotenie. (Earl by ich aj tak porazil už len skvelou rockovou hudbou) ()

Madluska

Earl je typ tuctového vidláckého podvodníčka, kterému zasáhne do života Karma, v důsledku čehož se vydá na "správnou cestu". Sice to smrdí morálkou na sto honů, ale mně to nevadí. Naopak si myslím, že právě touhle cestou by se snad mohlo podařit do lidí nahustit, že lhát se nemá, krást se nemá, podvádět se nemá... Aby tyhle nepříliš atraktivní pravdy nenudily, pobíhá po obrazovce vedle poměrně jednoduchého Earla ještě jednodušší brácha Randy, hloupá a proradná bejvalka Joy (to jméno je ironie? :-)), pohodový a tajemný kuchař Krabák nebo prostinká striptérka Catalina. A světe div se - ono je to vtipné! :-) ()

luksatka

Dobrý díl byl ten, jak tam byl ten pořad o policajtech. Jak si pořád lidi stěžovali na Joy jak tam nadáve a je na střeše. Nebo jak byl Rendy na tom stromě a jak ukradl Earl to policejní auto a nebo jak utíkal krabaťák s tou trávou :D. ()

bruceman7

Je to dobrý seriálek. Nesnaží se být vtipný za každou cenu, rozhodně necílí na to, abyste se dvacet minut váleli smíchy jako třeba u HIMYMu. Avšak v téměř každém díle se najdou momenty, které vás dost kvalitně dostanou. Earl Hickey je něco na způsob Jeffa Lebowskiho, se všema svýma geniálníma úšklebkama a krčením ramen, parádní jsou i jeho flashbacky a komentář z pohledu vypravěče. Celkově je námět MNIE milý a pozitivně vyznívající. První řada 8/10, druhá řada 7/10, třetí a čtvrtá řada 6/10. První dvě série jsou na vysoké úrovni průřezově. Ve třetí sérii je dobrá většina dílů, ve čtvrté jich už tolik není. Ale za podívání to jistě stojí. Doufám, že se alespoň dořeší ten uťatý konec. Celkové hodnocení 7/10 ()

Lukoboss

Viděl jsem jen pár dílů a stačí... má to (pro mě) tak hrozně debilní humor, že se tomu prostě nezasměju, nepřijde mně to vtipný. Ano, je to záměrně absurdní, ale mně se to nelíbí, nic mně to neříká a asi nikdy nebude. Earl je vocas, kterýmu se nic nedaří a je tupej jak tágo, jeho brácha je ještě 100x horší, tak proč bych jim měl nějak fandit?! Prostě si takový postavy neoblíbím, ani jejich humor, nedá se nic dělat. ()

kery-

Výborný seriál v hlavní roli se skvělým humorem =) Takový je názor (bohužel) jen na první sérii. Druhá řada už je znatelně horší (3*), chybí mi tam něco, co nedokážu popsat. Ale prostě to tam chybí =D A konečně třetí série, která stále běží. Ta se rozjela slibně a hodnocením by se mohla rovnat s řadou první :) Celkové hodnocení - 85% ()

1860

zase trochu jiný seriál s originálním nápadem, osobitým hlavním hrdinou a podivínama kolem, kteří dohromady nadmíru skvěle pobaví.. doporučuji.. ()

markul

Čím víc dílů vidím, tím se mi tento seriál zdá lepší. Ze začátku trochu rozpaky, ale ve druhé sérii už super. Další hodně zábavný seriál. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006