Prci, prci, prcičky v tábore

• Slovensko Prci, prci, prcičky: V tábore (viac)
všetky plagáty

Stiflerov mladší brat Matt (Tad Hilgenbrink) musí proti svojej vôli stráviť leto v neslávne známom hudobnom tábore. A opletačky so skrytými kamerami a príťažlivými praktikantkami na seba nedajú dlho čakať. Matt sa zaľúbi do Elyse (Arielle Kebbel), kamarátky zo skupiny a jeho úsilie potlačiť sexuálne chúťky nezostane bez následkov. Korunu všetkému nasadí Jimov otec (Eugene Levy) ako svojrázny vedúci, ktorý sa pokúša pomôcť Stiflerovmu bratovi všetko vrátiť do správnych koľají. Pridajte sa ku kapele a bavte sa dokonalými scénkami a neskutočnými vtipmi... (TV Markíza)

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X ()

Movie Gourmet

Celkem promarněných 94 minut mého života :-/ Nestojí za to sledovat, neboť to nemá s legendárním American Pie nic společného, je to pouhopouhé vykrádání značky a je ostudné nazývat tento výtvor komedií. Verdikt: 2* a 20 - 30 %. ()

waits odpad!

Na tak nevtipnou a trapnou podivanou je samozrejme jakehokoliv komentare skoda. Ale jak upozornit ostatni, at s timhle paskvilem vazne neztraceji cas? ()

Skarface

Takze "4 díl " je už uplně mimo od předchozích třech dílů !!!! Tedy dosti trapné přiřadit tomu stejný název ! Jediný kdo se s předchozího dílu udržel je pan Eugene Levy který stále hraje stejnou roli !! ()

JK-Stinger

Ačkoliv chybí většina původního obsazení, jedná se nakonec o vcelku podařený sequel, který rozhodně poslouží jako dobrá a vtipná jednohubka a podle mě nakonec i předčí předchozí svatební díl. Prakticky je to pořád o tom samém, ale proč se občas taky trochu jen tak nenáročně pobavit. ()

Lilloos

Nenáročná celkem vtipná podívaná, kterou táhne povedené herecké obsazení. Původní partička byla absolutně dokonalá, ale mladší Stify dokáže být zároveň Stifmajstrem, sympaťákem a ještě se na něj hezky kouká. Jeho vyvolená mu dobře asistuje a Jimův táta je ve svém živlu. ()

Procker

Teda, co se z toho v průběhu let stalo. Ze začátku(Prci, prci prcičky 1) to byla neotřelá vtipná komedie, u které jsem se vždycky zaručeně zasmál, ale další pokračování jsou horší a horší. Vůbec jsem se nesmál, vtipy byly místy až trapné. Že by herci hráli dobře, tak s tím jsem ani nepočítal. A konec byl tak neskutečně naivní, že to až bolelo.... S odřenýma ušima dávám 1*/20% ()

fNdEsIECLE

To vám byl takový příběh: V pátek jsem šla do hospody, a pak jsem si řekla, kouknu na prcičky v tv, to je tak blbé, že to bude až dobré, neb se u toho budu smát, jak je to blbé. Ale ouha. Viděla jsem as sedm minut a víc by to nevydržel ani slepý, hluchý. Blbé to bylo maximálně, ale tak blbé, aby to bylo blbé, a mohla se tak smát té blbosti, teda vůbec. Akorát se mi z toho dělalo blbě. A to maximálně. Lituji, že jsem se neožrala jak sviň a promrhala sedm minut života. Dobře mi tak. Tohle je mimo všechny kategorie, i odpad je pro prcičkové táboření příliš svatý. ()

Honza dAve

Možná bych měl vrátit diplom, řidičák a možná i maturitní vysvědčení, ale mě tyhle filmy (nebo aspoň některé ze série včetně "čtyřky") baví. První díl je pro mě etalon středoškolských komedií a ty ostatní jsou pro mě ujdoucí zábava, když potřebuju vypnout. Někdo si nechává vymýt mozek něčím takovým, jako je Torque: Ohnivá kola případně nějakým dalším céčkovým akčňákem, já si pohodlně nechám vymýt hlavu prcičkama. Nějakej dobrej fór se tam vždycky najde, ale pravda, oproti jedničce jich ubývá a ubývá. ()

Mr.Hudson

Je škoda, že se tento díl úplně odpoutal od starých herců a na místo toho v něm vystupují herci jiní. Tři předchozí díly už jely v zaběhnutých kolejích a tohle je potom jako pěst na oko, úplně o něčem jiném. Sice to spolu trochu souvisí a můžeme tak vidět některé postavy a kousky prostředích, které jsme již mohli vidět v minulých dílech, ale to prostě není ono. V tomto díle je také nový hlavní hrdina Matt (bratr slavného Stevea Stiflera) a ten táhne film úplně sám a až na pár míst mu to docela jde. Dále je tady také nám dobře známé prostředí hudebního tábora, kam se právě Matt z nečekaných a pro něj nechtěných důvodů chystá. A právě celá zápletka se odehrává na zmiňovaném táboře. Jediným zpestřením je postava Eugene Levyho, který si zahrál ve všech třech předchozích dílech a v tomto díle to alespoň trochu zachraňuje a táhne. ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (viac)