Smrtiaci roj

(TV film)
  • Česko Vosy útočí (viac)

Ken Horvath pracuje ako vedec vo výskumnom laboratóriu. Jeho poslednou úlohou je skúmať správanie takzvaných nemeckých žltých ôs, ktorým aplikuje rôzne dávky zmutovaného pesticídu. Počas jeho testov niekoľko ôs zahynie. Tie, ktoré prežijú sa začnú správať veľmi nepokojne a agresívne. Nebezpečnému hmyzu sa podarí z priestorov laboratórií uniknúť. V priebehu dvadsiatich štyroch hodín osy napadnú a usmrtia tri obete. V meste nastane panika a do prípadu je zapojené policajné oddelenie, ktoré požiada doktorku Cristinu Brownovú, aby s nimi spolupracovala. Tá si uvedomuje vážnosť situácie a okamžite navštívi kolegov v laboratóriu. Horvath je zhrozený. Cristine sa prizná, že pri svojich experimentoch osy nechtiac zmutoval a vytvoril z nich šialených zabijakov... (oficiálny text distribútora)

korndaddy odpad!

Vážně by mě zajímalo, co si po podobných snímcích řeknou tvůrci. Jestli to vážně berou jako dobrou práci, nebo prostě do toho jdou s tím pocitem, že to bude sračka? Každopádně poprava vosy brokovnicí je úlet. ()

sQelle odpad!

I když tenhle film je o vosách, tak ten film je spíš něco, jako včela, ta přiletí, štípne vás, naštve vás a už ji nikdy neuvidíte. Tenhle film se k vám taky nečekaně dostane, zhlédnete ho, naštve vás a modlíte se ať už ho nikdy neuvidíte. Od příště k filmům beru plácačku. ()

Dallas

Rozmýšlal som či to mám pozerať. Vedel som, že to bude blbosť, ale možno sa zasmejem, možno tam bude hrať nejaká fešná baba a potom možno napíšem nejaký vtipný komentár. Nesmial som sa, nehrala tam žiadna fešná baba a tento komentár nie je vtipný! 20% ()

poet

Nato aké to bolo hlúpe to bolo aj celkom vtipné... Najmä tá žena čo proti sršňovi vytasila brokovnicu, tak to si zaslúži uznanie a režisérsku malinovicu :) Spoiler :P - treba uznať že tie osy boli spravodlive pretože mordovali najmä tie záporné postavy... ()

helraiser

Tak tu máme pro změnu geneticky upravené vosy. No kvalitou se to drží jako u podobných filmů, čili hrůza. Podobné hovadinky mě už dávno moc neberou a když i ztvárnění potvory stojí za prd, tak to už je na pováženou a není moc důvodů proč na tuhle hovadinu koukat. Silně nedoporučuju. ()

rublik05 odpad!

Od začátku mi bylo jasné, že tohle bude neskutečný úlet, ale byl jsem zvědavý, jak tento ujetý námět tvůrci pojmou a jak ho zpracují. Ničím překvapený jsem nakonec nebyl, jelikož Vosy útočí se vůbec ničím neliší od tuctů žánrově podobných laciných hororů. Logiku aby člověk pohledal, s kvalitním hereckým výkonem se tu prakticky nesetkáte, efekty jsou vyloženě odporné, celé to působí jako jedno velké žánrové klišé. Děj je šíleně nudný, stupidní, nic zajímavého nenabízí, poutavost je na bodě mrazu. Udělat z toho lehkou parodie nebo naopak totální masakr, asi by to hodnocení vypadalo jinak, takhle je to bohužel jasný odpad a zbytečná ztráta času. 0/10. ()

macetoma odpad!

Au! – Ó, dio! – Ó bóže. Tak to teda bolelo. Ať jsem přemýšlel jak přemýšlel, nic pozitivního na tom není. Stupidní dialogy, absence jakéhokoli normálního děje a příšerné triky. Jedním slovem - odpad. ()

Tominni odpad!

Tak takhle ne. Filmu nepomáhá slaboučké zpracování, vosy jako živé zrovna nevypadají. Ale slabý je i celý děj a všemu nasadí korunu mladá paní, která po vose střílí uvnitř domu brokovnicí. Zde si asi scénárista sáhnul až na dno svých sil. ()

djbarrel odpad!

To byla zase jedna kravina ... nelogické, špatně natočené, nesmyslné, příliš přitažené za vlasy a hodně blbé. Tak blbé, že to nebylo ani vtipné a kýčovitost z toho stříkala na kilometry daleko. Další zbytečný film vedle kterého i Marabunta vypadá jako oskarový film. 2 % ()

MIchael90

Jediným kladem tohoto filmu je tradičně bezchybný herecký výkon Michaela Shankse (který byl ale bohužel podle mě i tak scénáristy dosti nevyužit). Jinak je to opravdu velmi slabý film, kde jen závěr vzbudí alespoň nějaké to malé vzrušení. ()

koza3

Blivák. Mám rád céčkový filmy, ale tohle byl ultra brak. Na těchhle oddechovkách je fajn, že nejsou moc dlouhé, ale tohle veledílo trvalo neskutečně dlouho. Půl hodiny se tam nimrali v pesticidech než konečně vyrobili super roj vos, který si to v závěru vykročil na burger fest. Finiš s kladením vajíček snad nemyslel nikdo vážně. Jestli někdy vznikne dvojka, tak se radši začnu koukat na Královny butiků. Btw první céčko co jsem viděl s ženou, asi jsem ji nadobro od těchhle Prima Cool v pátek v deset sraček odradil :-D ()