Myšlienky vraha

• Česko Myšlenky zločince (viac)
Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA / Kanada, (2005–2023), 235 h 29 min (Minutáž: 40–84 min)

Tvorcovia:

Jeff Davis

Réžia:

Richard Shepard, Andy Wolk, Charles Haid, Steve Shill, J. Miller Tobin (viac)

Matthew Gray Gubler, Thomas Gibson, Shemar Moore, Mandy Patinkin, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Paget Brewster, Lola Glaudini, Chandler Canterbury (viac)

V seriálu Myšlenky zločince se elitní tým analytiků FBI zabývá sestavováním osobnostních profilů sériových vrahů. Snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům. (AXN)

Recenzie používateľa EricNor k tomuto seriálu (5)

Lo-Fi (2008) (S03E20)

Mam ten serial moc rad. Sice je to porad na jedno brdo, ale bavi me to. Jen by si Paget mela zmenit uces. Vypada jak severo-korejska dustojnice asexualni vychovy. Tenhle dil je trochu atypicky spolu prvnim dilem dalsi serie. Prilis akcni. ()

Najdlhšia noc (2010) (S06E01)

Pochybuji, ze trapna primluva JJ by otrleho vraha primela k propusteni rukojmi. Me primela jen k vykrutum ocima ke stropu :). Celkove me Myslenky docela bavi. Paget se bohužel vratila k ucesu na blbecka. ()

Lauren (2011) (S06E18)

Spoiler ahead.!!!! Kdyby se jen Prentissova necesala na blbecka, mohla tu s nami zustat o trochu dele. Fajnovy dil. ()

Season 8 (2012) (S08)

Kvalita seriálu je vyrovnaná skoro pořád. Jen někdy nechápu, kam tvůrci na ty úchylárny chodí. Jane Tripplehorn se mi tam moc nepozdává. ()

Entropia (2016) (S11E11)

Skvělý dil. ()