kacudzde

Naprosto vynikající motoristický pořad se skvělými moderátory ( Clarkson, Hammond, May ), kteří dokáží vymyslet neskutečné ptákoviny. Což si s obřím rozpočtem BBC klidně můžou dovolit. Každý díl si užívám. Bonusové díly Botswanský, Polární a Olympijský speciál by zasloužily o několik hvězd víc :-) . ()

Kašák

Je to britské, je to z produkce BBC, je to o autech, je to zábavné, ale především...má to STYL a CHARISMA jako žádný jiný moto-pořad. Prostě dokonalá dokonalost! ()

Grifindoor

Top gear je to nejlepší, na co se dá dnes v televizi koukat(díky ti primo coole:-)). Když dávaj Top gear, tk je moje povinnost sedět u televize, je to absolutně vymazlenej zábavnej magazín a super moderátoři, hlavně Jeremy Clarkson má hlášky, že se někdy válim po zemi. Před těma týpkama smekám. 99 procent. Jedno procento strhávám, že se nezabejvaj i motorkama:-( Jinak tenhle pořad se nemůže líbit pouze holkám a buzíkum, protože chlap bez vášně k motorum, je podělanej buzerant. Howg! ()

Trevize

Autosalony a jim podobné automoto revue jsou nudné. Top gear neni ani moc o těch autech, spíše o komediantských kouscích prováděných na autech. Dívat se na Top gear s tím, že se něco dozvíte o autech je jako snažit se postavit dům podle pořadu Tima kutila. Vše myslim jen v dobrym. ()

Frollka

Automobilová show nejen pro šílence aut! Ze začátku jsem hodně nechápala když si k tomu přítel sedal týden co týden, musela jsem se taky podívat a ... mno stačilo zhlédnout díl, pak další a pak další a najednou zjišťuji, že se mi pořad taky líbí, sice těm autům moc nerozumím, ale hůmor který předvádí ona trojka moderátorů, je vážně nezapomenutelná. Chlapáci jsou neuvěřitelně sympatičtí, ty nápady co tam někdy vymýšlejí naprosto nepochopitelné, vtípky, má to grády, spád, pěkný auta, prostě skvělá podívaná. Moderátoři jsou pekně sehraní i když vtípky nejvíc odnáší asi James May, chuděra :-))) ()

Wally Mroz

Dobrý seriál a určitě nejlepší pořad o autech, nejlepší na něm je že je komplexní i když jsou to někdy naprosté hovadiny, viz šipky s auty a to že někdy delají srandu někdy trochu až moc okatě to vůbec nevadí, protože to vynahrazují charaktery moderátorů. ()

kreidlp

Tento pořad se s tím nemaže. Nepodlézají automobilkám a dovolují si říkat pravdu. Jejich speciální díly jsou vždy ohromná zábava. ()

kloubich

Auta jsou mi ukradená, listování katalogy a spekulování, co bych si koupil, kdybych na to měl, považuji za naprostou ztrátu času. Mám rád přírodu. Když ale jede Clarkson v hummeru po louce a nadává na ekology tak se královsky bavím. Jediný pořad o autech pro lidi, které auta vůbec nezajímají, zejména kvůli moderátorům a velmi zajímavým závodům (auto vs TGV, auto vs ultralight etc). ()

hiroito

Nikdy bych nečekal, že je možné hodnotit auta podle jednoho atributu a to maximální rychlosti. Trošku ulítlé... Ale to není všechno, protože britská výstřednost dokáže nudné téma povýšit o stupínek někdy i o milión stupínků. Top Gear je fenomen, fenomen zábavy, zábavy neintelektuální. Takže tento vesnicky buranský zábavný pořad považuji za číslo jedna v pořadech o autech a jako 5 hvězdičkový zábavný pořad. ()

chaosteory

Dneska už naprostá povinnost na páteční večer (dokud to COOL neflákne jinam). Je jedno jestli jste motorový fanatik nebo jestli máte auta na háku. Neodmyslitelní průvodci pořadem, kteří se výborně doplňují a svým humorem odzbrojí snad každého. Do toho často i velmi vtipní (známí) hosté a vysoce utajený Stig, o kterém víme vše, jenom ne jeho identitu. Vzor pro všechny televize, jak se dělá automagazín. ()

Milia_Malae

Skvěle namíchaná trojce moderátorů, nadupaná auta a britský humor. Někdy je sice tato "legrace" na úkor faktů, ale to mi připadá spíše jako plus. Top Gear nemůžete sledovat snad jen tehdy, když auta bytostně nesnášíte. Nemohu se dočkat až zase uvidím Jezzu, Křečka a Kapitána Šneka. ()

giacobbe

Jediný motoristický magazín kde auta nejsou posuzována jen podle spotřeby paliva, barvy podsvícení budíků a jak snadno se do kufru vejde dětský kočárek. A když bláznit tak naplno a s britským humorem. ()