Ešte prednedávnom bol tým najneposlušnejším chlapcom v sirotinci a láska a neha boli preňho nepoznanými citmi – teda až do chvíle, keď si ho adoptovali manželia Healyovci. Adoptívna matka však oňho nestála a pomerne rýchlo si zbalila kufre – a tak jediný, kto má malého nezbedníka naozaj rád, je jeho adoptívny otec Ben (John Ritter). Chlapec (Michael Oliver) už medzičasom trochu podrástol, teraz mu hovoria Junior a práve sa s otcom presťahoval do mestečka Mortville, v ktorom je absolútny nedostatok mužov na ženenie - a plno vydajachtivých žien! Na Bena doslova útočia zo všetkých strán - a asi najaktívnejšia a najneodbytnejšia je miestna krásavica Lawanda Dumoreová (Laraine Newman). Juniorovi by sa však ako náhradná matka oveľa viac páčila pôvabná Annie Youngová (Amy Yasbeck), s ktorej dcérou Trixie (Ivyann Schwan) sa Junior prekvapivo rýchlo skamarátil. Trixie je totiž rovnaké „číslo“ ako on, takže spolu dokážu vyparatiť aj tie najnemožnejšie huncútstva... (TV Markíza)

Gardenboy odpad!

Typická americká sračka, tváriaca sa ako bláznivá (rozumej super, ale v skutočnosti debilná) komédia, ktorá ma baviť amerického diváka (asi to je jediné, čo sa podarilo)...pre Európu však treba silnejši kaliber ... a hlavne inteligentnejší. ()

Wooke

Neviem prečo, tak tento film som pozerával. A nechápem, ako som mohol robiť takú chybu, veď to je úplná americká hlúposť o deťoch, ktoré robia hlúposti a tie ani nie sú vtipné. Dám však 2*, lebo keď som bol mladší, tak sa mi to páčilo. ()

Frca

Když si vzpomenu na tento film okamžitě se mi vybaví:scéna v pizzérii,neuvěřitelně dlouhý nos ("Já jsem Pinochio" :DDD ) a SAMOZŘEJMĚ SCÉNA, JAK JUNIOR PUSTÍ KOLOTOČ NA PLNÝ PECKY A VŠICHNI BLIJOU JAK O ŽIVOT. Nebo příjde Junior do ředitelny. "Pošlete mi sem to zlatíčko. AAAAA!!" ()

K.O.vi

Druhý díl je nejlepší z trilogie. Není rozhodně určený pro děti, což dokládají věty: To bych radši sežral hovno! ... Mám se posrat nebo co?... Jestli táta neuvidí ten její frňák, tak jsme v prdeli... Promiň, že ses kvůli mně tenkrát poblila... atd. Kadence je opravdu neuvěřitelná na to, že se film tváří jako rodinná komedie. V pubertě jedna z mých nejoblíbenějších komedií, 80 % ()

Predator77

75 Procent, Tenhle film je ve výsledku takový postrach Denis ale víc zahnaný do extrému a já jako člověk který ho viděl jako malí mě neskutečně bavil a i když si ho pustím v dnešní době tak se u něj pokaždé dokážu královsky pobavit a scéna na pouti kdo viděl tak ví je pro mě doslova nezapomenutelná !!! ()