Postrach Denis

• Česko Dennis - postrach okolí (viac)

Je pokojné letné popoludnie. Pán Wilson (Walter Matthau) odpočíva a číta si noviny. Všade vládne ticho a kľud. Ale zrazu si uvedomí, že také dlhé ticho je podozrivé. Každú chvíľu sa určite odniekiaľ vynorí ON, aby mu vykonal ďalšiu neplechu. Šesťročný Denis, ktorý dokáže svojimi šibalstvami každého priviesť do šialenstva, je naozaj postrachom celého okolia. Ale predovšetkým pána Wilsona! Denis žije so svojím otcom (Robert Stanton) a mamou (Lea Thompson). Posledným členom ich rodiny je veľký chlpatý pes Raf. Spolu so svojimi dvoma kamarátmi, Joeym a Margaret, nielenže spôsobí veľa problémov svojim susedom, ale tiež musí sledovať nebezpečného lupiča "Sama Kudla" (Christopher Lloyd). (TV Markíza)

heyda

Je zajímavé, že Kevina (Sám doma) můžu vidět kdykoliv i teď ve 20 letech a jsem z něho úplně nadšený a tohoto klučinu sice taky můžu teď zkousnout, ale krásně se mi tam vytvoří ta kvalitativní propast mezi těmito filmy. Takže jak to tedy zhodnotit. Když jsem byl malý - miloval jsem tento snímeček, ale dnes už jsem si vědom jeho nedostatků a tak dám hezké 3 hvězdičky. ()

milous11

Pamatuji si když jsem viděl poprvé tenhle film ještě na VHS a hned se mi zalíbil, Dennis je klasické zlobivé dítko které neposedí a vymyýšlí kulišárny na své okolí, docela se v něm i vidím :-) a i po letech opravdu mě tenhle film dokáže rozesmát a hlavně zavzpomínat na dětství ... :-) nejvíc si pamatuji na scénu krmení toho zlodějíčka těma fazolemi :-D :-D když byly kapánek horkééé :-) ()

BeranSon

Příjemná rodiná komedie s velice sympatickými postavami a rychlím průběhem. Samozřejmě, nejedná se o plnohodnotnou zábavu při které ústa budou pukat smíchem, ale příznivá atmosféra udělá své. I skrze všechnu chválu i atmosféru mě ani jeden moment nedonutil své hodnocení zvednout nad tři hvězdičky,škoda, protože jistý potenciál Denis má . - 6/10 - ()

PKD

Proboha! Plný počet? To snad ne. Tahle srajda je koukatelná jen díky Matthauovi. Kreslenou verzi jsem měl rád. Ale to mi taky bylo 10. Tento pitomý film jen ukazuje naplno selhání(?) amerického stylu výchovy dětí. Ehm,chci říci,totálních spratků,kdy zabít je málo. Kevin,co je (byl, a bude) Sám doma,je ve srovnání s Dennisem,sv.František. ()

OughJay

Tohle je film mojeho dětství a i když ho tady většina lidí dost kritizuje, mě dokáže pobavit i teď po tolika letech. Ten vztah mezi Denisem a panem Wilsonem je fakt neuvěřitelnej, mě otravovat takovej spratek, tak vezmu klacek a řežu ho hlava nehlava. Každopádně kdybych měl bejt zmetek, tak bych chtěl bejt přesně takovej jako Denis. Jenže spratek nejsem, bejvák na stromě jsem taky nikdy neměl a prdel panenky jsem nikdy nepolíbil. :)) Ale možná mám toho spratka někde v sobě a když se dívám na tenhle film, tak to je jako kdybych se díval přesně na něj. Možná proto mám Denise - postrach okolí tak rád. :) A Christophera Loyda jako hlavního záporáka jsem se dřív fakt bál, byl to pro mě prototyp dokonalýho zločince. :) ()

• Během natáčení Masonu Gambleovi vypadly 2 mléčné zuby, díky čemuž musel nosit zuby falešné. (Dlee)
  • Uspávanka, pri ktorej Denis (Mason Gamble) zaspí, je “Wynken, Blynken a Nod“ od autora Eugene Fieldsa. (vander19)
  • Pes Ruff je ve skutečnosti fenka Betty. (Rominator)