Slimák je mixem teroru, černého humoru a překvapivé lidskosti od scénáristy Jamese Gunna, jehož Úsvit mrtvých se stal hitem roku 2004. Wheelsy je obyčejné městečko plné přátelských lidiček, kteří se starají jen o své vlastní problémy. Jenže pod tímto milým povrchem se začínají dít divné věci... (oficiálny text distribútora)

bolan

Prvních 30 sekund vypadalo na slušný béčko, pak se to nějak sralo a sralo a písmenka šla dále .... v okamžiku kdy tam byla ta nafouklá holka jsem usoudil, že to není vhodné pro fanouška hororu, ale filmů s Leslie Nielsenem. ()

alenka

omylem jsem to viděla dokonce dvakrát. a víte co, vůbec toho nelituju! skvělé béčko ve svižném tempu. a jako bonus kombinace slizu a mých oblíbených herců (ze seriálů castle/scrubs). ()

Silviaxx

Kým to vnímam ako komédiu, tak fajn. Padali tam celkom podarené hlášky doplnené o celkom kvalitné gore scény. Celé to bolo vo svojej podstatne v mojich očiach strašne nechutné, všade samý zelený sliz, ktorý vyzerá ako nejaký vykašľaný hlien chorého človeka. Akurát tie herecké výkony na mňa miestami pôsobili hrozne podpriemerne. Nebrať to vážne a dá sa. ()

Hernycztek

Jeden z hororů na kterých jsem vyrostl a dnes musím říct že je to více komedie než horor. Parádní efekty, gore na vysoké úrovni, originální nápad v podobě slimáko-zombie, pěkná hudba a spíše než děsivě, nebo komediálně to působí nechutně, což se někomu nemusí úplně zamlouvat. Vykrmená paní ve stodole je jedna z top scén, co jsem kdy viděl. Důležité je, že tu nejsou žádné nelogické nedostatky, takže já k tomu nemám větší výhrady. ()

Flopik

Taká hororová oddychovka s prímesou komédie.Postavy sympatické , zasmejete sa a občas je to nechutné.Nič viac nić menej. ()

husokachna

Nic novýho pod sluncem, pár fajn nápadu a lehkých gore záležitostí, příjemní hrdinové, kteří to táhnou nahoru a to je asi tak všechno. Ale bavil jsem se, je to taková ptákovina na odreagování a nepřemýšlení, a kdybych mohl hodnotit v rámci žánru a béčka, tak půjdu klidně s hodnocením výš. Bez většího přemýšlení krásný poctivý béčkový tři hvězdy. ()

ddf76

Skvelej mix horroru a komedie takova vesmirna reklama na poradnej lidskej hambac :)). Po zhlednuti tohoto podarenyho komickeho horrroru asi nebudete mit radi slimaky a budete spat se zavrenou pusou :). ()

pend

Určitě jeden z lepších horrorů loňského roku. Dobře fungující mix komedie a horroru, krásná hlavní představitelka, slušné hlášky. Některé speciální efekty se opravdu povedly. Škoda poslední půlhodiny. ()

strangercz

4* za odvázanou jízdu kde se hláškuje na každém rohu. Každá postava má přesně tolik prostoru kolik ho má mít a Elizabeth je proklatě sexy :) Pro fanoušky hororu povinnost pro ostatní příjemně strávení večer ()

dawe787

Kdyby to natočili v 80.letech, tak je to větší hitovka, dnes je to pro pár lidí, kteří se chtějí pobavit, tak jako já :-) Občas dobré triky, hlášky, v podstatě takový scénář 14.letého kluka. ()

johnymdoe

Jak tohle může mít jen 59%? Jsem šokován a zhnusen, film pro mě za plný počet a doporučuji všem kdo mají rádi nechutné hororové komedie :)) ()

KosiR_ksr

Zdá se, že na úspěch kultovního zombie snímku Úsvit mrtvých se Gunnovi stále příliš nedaří navázat (ještě lépe jej překonat). Ale i tak je Slimák nadprůměrné béčko se slušným obsazením, které pro mne bylo příjemnou a nenáročnou jednorázovkou pro odpočinkový večer. 60% ()

SpeedyCZ

Zajímavej hororovej mix. Nic takovýho jsem předtím neviděl. Triky jsou na dost vysoké úrovni, černý humor taky ujde:)A to se cení 70%. ()

Vodny

Na začátku filmu jsem si říkal: "Doufám že to bude stejně odlehčující masakr s prvky komedie jako např. Hostina." Bohužel jsem se spletl. Snaha o vážný horor se nepovedla. Lekl jsem se jednou. A zasmál taky. Zmutované postavy obřích rozměrů už dávnou nejsou v módě ani když vypadají opravdu "hrůzně". Prostě jsem čekal brutální pohodovku. Na to jsou tady jiné horory - se zombíkama. Ikdyž se i zde vyskytují postavy podobné zombiím, není to ono. Slimák je sice slizký, ale je to pouze zvířátko. A těch bychom se snad bát neměli, nebo snad ano? ()

Whedon: Marvel chystá něco „zvráceného“

Whedon: Marvel chystá něco „zvráceného“

12.09.2012

Už nápad zfilmovat relativně málo známý komiks Guardians of the Galaxy zněl jako něco, čím studio Marvel vstupuje na velmi nejistou půdu. Superhrdinský tým z daleké budoucnosti totiž obsahuje členy… (viac)

Tvůrce Slimáka chce své Saw

Tvůrce Slimáka chce své Saw

10.08.2007

Jak jinak chápat synopsi dalšího kousku Jamese Gunna, scenáristy nového Úsvitu mrtvých a tvůrce téměř kultovního béčka Slimák? The Belcoo Experiment má být extrémně násilný horor o početné skupině… (viac)