ZOOM: Akadémia pre superhrdinov

• Česko Zoom: Akademie pro superhrdiny (viac)

Pripútajte sa a pripravte sa na jazdu, ktorá je ako z iného sveta! Zemi hrozí bezprostredná skaza a náš vysilený, nezamestnaný a stroskotaný bývalý superhrdina je znovu povolaný do akcie, aby katastrofe zabránil. Má to však menší háčik. Jack Shepard alias “Kapitán Zoom”(Tim Allen) prišiel o všetky svoje úžasné schopnosti. A tak je na generálovi Larrabym (Rip Torn) a doktorovi Grantovi (Chevy Chase), aby ho prehovoril ešte k jednej, už poslednej misii: vytrénovať nezbednú partiu detí, ktoré sú obdarené ohromnou silou. Keď sa s pomocou bystrej Marshy Holloway (Courteney Cox) deti naučia spolupracovať ako tím a spoja svoje sily dohromady, môžu sa pustiť do rovného súboja s desivou hrozbou, ktorá je odhodlaná urobiť všetkým zo života peklo... (TV Markíza)

Lilloos

Než si někdo začne dělat srandu ze superhrdinů, měl by si to nejprve dobře promyslet. Jinak nebude ani vtipný, ani nápaditý, ani jinak zajímavý. Zkátka dopadne jako tahle kravina, která v očích dětí chtě nechtě akorát tak podkopává supehrdinskou autoritu. Jediným světlým momentem celého snímku je písnička Hero, která ale v něčem takovém vůbec nemá co dělat. ()

SpeedyCZ

Nejhorší film o Superhrdinech co jsem kdy viděl. Jedna hvězdička je za respekt k tématu a za roztomilou Courteney Cox, který si snad ani horší film vybrat nemohla. Nebrat.20% ()

gombarix

- - - zřejmě dost ubohá záležitost i v rámci žánru, ale bystrá Courteney se tu promenuje ve velkých plusových brýlích, což je samo o sobě nejmíň za 3 :-* ()

char_t

Na takovej odpad, jak naznačuje celkový hodnocení, bych to rozhodně neviděl - já se celkem dobře bavil :) Jasně, je to blbost, ale blbost komixově stylová, vtipná a krásně přehnaná :) Snad jen ta finální bitva, na kterou celou dobu trénujou, je dost nemastná neslaná. Taky bych chtěl do drive-inu zajet lítajícím talířem :D Souhlasící komentáře: nash., honajz ()

Ydrosten

Nevyužitá šance , udělat superhrdiny trochu jinak než sme zvyklí z " tvrdých " akčních filmů. Škoda no. Zajímavý nápad - nevyšlo to jak by asi mělo. ()

pepa3rd

Film, který běží tak nějak bez ladu a skladu. V podstatě se sice stále něco děje, ale mám pocit, že jen proto, aby se něco dělo. Chybí nápad, inovace, humor. Nemůžu říct ani to, že to je promarněný potenciál, protože už základní myšlenka je bez nápadu a jakýkoliv pokus o vlastní originalitu je spíše zoufalost. Skoro škoda času známých herců. Díky nim jsem přeci jen asi čekal příliš. 30 % ()

kluzo

No pravda, tolik známých komediálních herců si zasloužilo lepší scénář... Ale pro 5tiletá dítka na ráno na 7h (aby dala pokoj a nechala rodiče si trošku přispat) je to myslím dobré. ()

kersten

Pre deti, ale za pár fakt vtipných scén dávam o hviezdu viac. Ideálne na sobotné ráno, kedy nemusim skoro vstavat ale som už o siedmej hore aj keď sa mi ešte nechce vstať z postele a v telke dávajú takéto blbiny. Ale je to ozaj lepšie ako vstať z tej postele ()