Po smrti novinářky, která se stala terčem útoků v sociálních médiích, začnou zkušená detektivka a její technologicky zdatná pomocnice odhalovat krutou pravdu. (Netflix)

Benedygtus

Trochu jiny dil. Hlavne delkou, nejakych 90 minut a moc to Black mirror neprospelo. Zapletka, provedeni a dej opet vskutku zajimavy a originalni, provedeni je jine, ale nevim jestli nutne horsi. Konec (uplny) je trochu rozporuplny. Lepsi 4* Hezke rozlouceni, minimalne pro tuto chvili #DoNotWishBadThingsToPeopleOnTheInternet ()

Milan25

Trochu moc dlouhé a předvídatelné. A z nějakého důvodi mi tentorkát ten šílený skotský přízvuk Kelly Macdonald vadil, jako by to přehrávala. A navíc - stačilo kdy by si nasadili helmu. ()

Michnak

Kombinace ubohých filmů o smrtících včelách a Kazmové „antihate“ kampaně. Tady ty včely ale fungují! Za mě nejlepší díl celé série. Byl jsem skeptický, jelikož se jednalo asi o nejdelší díl a dalo by se hovořit i o regulérním filmu. Kéž by to bylo delší... Od black mirror už jsme zvyklí na nějaké ty sci-fi výhružky z budoucnosti, ale tahle pro mě byla zatím nejděsivější. Být to u nás, tak na Babiše a Zemana letí celý roj povolaný demonstranty Milionu chvilek pro demokracii. ()

Jaro_slav

So many fok fok foks, ale má-li to bejt budoucnost, proč hned zpočátku, kruci, nešli cestou blokování hashtagů (to už i dneska jde) a hlavně zakrytí obličejů (to už uměli v pravěku)? Ale stejně je to fakt dobře natočený. Mezi Kelly Macdonald a Faye Marsay to skvěle jiskří, Benedict Wong plní dobře svou úlohu lehce komický postavy na odlehčení a závěr je skvěle nevyřčenej. ()

Yardie

Perfektní díl. Několik témat k zamyšlení (i když jsem čekal ještě jednu od státního aparátu), mělo to napětí, tempo, celkově takový šmrnc. Bavil jsem se od začátku do konce. Jeden z nejlepších dílů Černého zrcadla. Paráda. Howgh! ()

majec4

Dobre detektivky mam rad a toto sledovat bol celkom zazitok. Myslim si, ze ide o vhodny zaver celej serie. Bolo to sice trochu feministicke, ale namet bol skvely a realizacia tiez. Dokazat take nieco tak polka zapadneho sveta by si vyskrabala dieru do hlavy. Trochu ma vsak mrzi ten uplny zaver. Zbytocne to tam tlacili do "akcie". Otvorenejsie konce su krajsie pre nasu fantaziu. ()

IvcaSammet

A že já se vždycky od Black Mirror nechám "napálit"! Pokaždé, když mi námět přijde výborný, pokazí to zpracování, pokud mám ale už od začátku předsudky, vždycky se z toho vyklube absolutně luxusní díl. Prostředí kriminálky mě ze začátku vůbec nenadchnul, spíš jsem si říkala, že Black Mirror dochází náměty. Víc jsem se ale splést nemohla. Ze začátku me sice díl moc nebavil, hned s první vraždou mě ale nakonec vtáhl maximálně do děje. Dokonce mi ani stopáž nevadila, spíš právě naopak. Námět luxusní, atmosféra dokonalá a výsledná pointa naprosto geniální. další luxusní epizoda, na kterou budu ještě hodně dlouho vzpomínat. ()

Flopik

Zaujímavá krimi o mechanických včelách, ktoré zabíjajú najviac nenávidených ľudí s hlbším presahom. Kelly Macdonald je fantastická, tú jej angličtinu milujem , celkovo som však nejako nadšený z tohto dielu nebol. Pointa sa mi páčila, krimi obstojné, za mňa za 4*. ()

TETŘEF

Nezvladatelné zklamání...přes všechnu moji lásku k Černým zrcadlům má tato povídka/tento příběh v sobě prachmálo logiky a "realismu". A jakkoliv si vybírá zajímavý téma ke komentáři (a v tom má nejblíže úplně prvním, prvnímu filmu celé série), tak hrozně od půlky hoří. Zklamání roku? haštag: achjo ()