Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (séria)

Mazey Dayová (S06E04)

(epizóda)
  • Veľká Británia Mazey Day

Zoufalá hollywoodská hvězdička se snaží vyrovnat s následky nehody a dělá, co může, aby unikla smečkám dotěrných paparazzi. (Netflix)

papaguy

Vypadá to, že ráj houbařů, Česká republika, má mezi filmaři znamenitou pověst. Jen není jasné, jak se Mazey Day mohla zhoubovat po jedné houbičce. Nižší hodnocení hodnocení plyne spíš z žánrového očekávání fanoušků, za mě to je kvalitní díl. Tvůrci se v této netypické epizodě věnují dalšímu fenoménu současné mediální doby. A tak trochu vydrbávají s paparazzi i s diváky. ()

kukkik

Na Netflixu mě snad nikdy nepřestane fascinovat samozřejmost, se kterou rozhazují peníze do všech stran. Povídka, jako je tahle, je taková ucházející prvotina začínajícího spisovatele, která by možná měla i šanci vyhrát nějakou krajskou literární cenu.. možná by jí slušelo i zpracování formou epizody Věřte Nevěřte, kdoví, ale tady se dočkává masivního rozpočtu a štědré čtyřicetiminutové stopáže, na kterou takto chatrný děj prostě nestačí a až zoufale praská ve švech. Zkrátka, jak už jsem na jednu stranu u tohoto seriálu zvyklý, i tahle epizoda patří do té časti série, která mě prostě nebaví. 2/5 ()

MFloyd

Tak tohle mělo za mě našlápnuto celkem dobře... než se to zhroutilo k absolutně nelogické sra... no a konec úplně mimo. Myslím, že Metalhead byl právě překonán... ve špatném slova smyslu. ()

movemat

Spočiatku sa to síce javilo ako najhoršia časť z Black Mirror, keďže sa tam dokopy nič zaujímavé nedialo, no prišiel parádny záver, ktorý z čista jasna odpálil poistky a ja dávam palec hore. Chválabohu kratšej stopáže. Dlhšie naťahovanie by už bolo príliš na škodu. ()

Cermicek

Jako komedie by to dostalo čtyři hned z fleku! Obávám se ale, že takhle to tvůrci vůbec nezamýšleli..🤔. Do "warewolfa" to ještě jakžtakž ujde, i když u toho hodně skřípete zuby (zvlášť čekej divák), pak se to zvrtne v podobnou komedii jako "Od soumraku do úsvitu".. Nejslabší🤷‍♂️ ()

jjjerry

Tak do poloviny jsem si říkal, dyť to je dobrý, má to spád, proč tak slabé hodnocení. Prominu, že použitý teleobjektiv není dalekohled =) Poté jsem pochopil. Absolutně to nezapadá do konceptu. Od poloviny je to hororový béčko. SPOILER: zmínka České republiky je fajn, ale scenerie je totálně mimo, a navíc má někdo o ČR totálně milné předsatvy " ENDSPOILER ()

jigsaw44

Čast deja sa akoby odohráva v čechách. Asi v 10 minute je tam česká polícia pred malým tunelom a pred tým tunelom je tiež vzdialenostná tabulka mesta s názvom "VSSI BLOD", to si tvorcovia mohli pozrieť aspon spravny názov, (zrejme sa má jednat o Vyšší brod). Spojler: Mazey Day je vlkodlak. Najslabší diel 6. série. ()

MegaBite

4 slova: Co to kurva bylo... Ne, teď vážně, co to jako mělo znamenat? Tvůrci asi chtěli udělat trochu hororovější atmosféru, což ale vůbec nedopadlo dobře. Jednak se o žádný horor nejedná, spíš je to taková parodie, a za druhé tenhle díl nemá vůbec žádnou pointu, na kterou jsme u BM zvyklí. Ta Česká Republika byla taky docela komická, protože jestli tohle bylo v ČR, tak já jsem královna Anglie. Tohle bylo hodně špatný, ač byl rozjezd zprvu celkem poutavý... ()