jarmil8

Film je přehnaně dlouhý, ale ta rozklepaná kamera mě asi částečně zhypnotizovala a vcelku jsem se (vyjma zdlouhavého rozjezdu) nenudil. ()

ProchY01

Možná jen další FF variace - nicméně příběhy jsou krátké, dobře vymyšlené a jako celek to působí asi přesně jak má... čili fandové žánru (pokud ještě nějací zbyli) jistě ocení, zbytek nepochopí - já se těším na pokračování... ()

pájap

VIDĚL JSEM AŽ PO DVOJCE A DOCELA MI VADIL POMALÝ ROZJEZD...PAK SE TO ALE VELMI SLUŠNĚ ROZJEDE.A JE TO MOOOC DOBRÝ...OPĚT MI VŮBEC NEVADÍ ROZTŘESENÁ KAMERA ..JAKO U BLAIR WITCH...POHODA...PARÁDNÍ NÁPAD A TO DUCHAŘINY TYPU PARANORMAL....NEMUSIM.TOHLE JE ALE INÉ KAFE....UŽ CHCI TROJKU........ ()

Fritaaa

První a poslední povídka je skvělá. Ty prostřední nejsou úplně špatné, ale určité kouzlo jim chybí. Jako celek to nefunguje, ale jednotlivé povídky nezávislé na sobě jsou poskládané do jednoho filmu s omáčkou kolem je poměrně dobrý nápad. Proč ne. Já se bavil. ()

Richie4422

Každý jeden filmík svojim spôsobom stojí za to. Pripomienky by som mal len k Second Honeymoon, kde sa z toho dalo vyťažiť viac a dané konkrétne dievča pôsobí príliš účelovo. Tuesday the 17th by mohlo byť obsahovo pestrejšie. A tieto výčitky sú naozaj drobné, inak ten film rozhodne patrí na každú hororovú párty a ostatné filmíky sú skutočne a pre mňa prekvapivo úžasné. ()

90125

120 minut umyselne technicky znehodnoteneho home videa. Ziaden pribeh, ziadne postavy, ziadne vysvetlenia, suvislosti, alebo pointa. Len 2-3 hororove momenty v niekolkych formalne relativne ucelenych poviedkach a la "Strasidla na dobru noc pre 21 storocie", natocenych dovolenkovou kamerou. Staci to ? Je to dostatocne originalne ? Trufam si tvrdit, ze nie. Mozno by som to cele tak nejak vedel zozrat, ale to by ma nesmela uz po prvej poviedke rozboliet hlava. Obrazky a zvuky z tohoto filmu, to je skutocna masochisticka onania. 52% ()

uprchlice

Zapněte kamery, zesylte reproduktory a sledujte, co se bude dít. VHS je směs naprosto geniálních příběhů,  ktere mají vždycky "shocking finish" a pokud je nějakým způsobem přežijete,  budete dlouho, ale hodně dlouho v šoku. Začíná to vyloupenim na první pohled prázdného domu, kde partička teenagerů objevi Vhsky a zkouknou neskutecne silene příběhy. První příběh jsem nazvala Šuka zmrdi,  mrtvý zmrdi aneb nevyplaci se vrznuti "naslepo". Parta kluků vyráží na diskotéku. Tam samozřejmě potkají holky a berou je do hotelu. Noc ale pro ne skončí jinak,  než mysleli... Hodnotila bych příběh jako lehce nadprůměrný s trochou krve, ktere se v jisté míře setrilo vic,  než by se melo, ale přesto jsem nějakým způsobem příběh hltala a dalo by se říct,  že jsem vycitila o co půjde,  tedy jaká bude pointa, protože to bylo až moc viditelné na první pohled. Druhý příběh Dovolená hrůzy.  Mladý pár projíždějící v autě a kochající se přírodou se ubytuje v hotelu. V noci je navštíví dívka.  Ani jeden z nich netuší o koho jde. V noci dojde k šokujícímu konci... Oproti prvnímu příběhu se zde nic neděje až na konec, který je opravdu krvavý a brutální. Opět zde je pointa naprosto ohromující a šokující. Třetí příběh "Vrah u jezera" vypráví o partičce teenagerů,  kteří se vydávají do lesa. Během pobytu hulí trávu. Pak jim kamarádka řekne o vrahovi,  který u jezera zabil dívky. Nikdo z nich ji nevěří. Pak ale najednou začnou postupně všichni umírat...Příběh byl natočen jako klasický slasher,  kde vrah honí své oběti za účelem jejich zabití. Krev tam byla, prostředí vhodné pro natáčení a celkově se divák vůbec nenudí. Čtvrtý příběh by mohl být pojmenován jako "Chat smrti". Dívka si "skypuje" se svým přítelem. Během povídání při videochatu mu ukazuje svá zranění ruky, když náhle jí v pokoji začnou běhat duchové...Příběh měl skvělou pointu, kterou jen tak nějaký divák "neprokoukne", což bylo velké plus. Krev tam nebyla,  ale zase pár lekaček ano, což je dobré a pozitivní. Pátý a zároveň poslední příběh "Karneval hrůzy" vypráví příběh party kamarádů, kteří jdou na karneval, ale přijdou do špatného domu a jsou svědci něčeho šokujícího... Více nelze prozradit, jelikož, NECHCI PSÁT SPOILER! O krvi by se zde mluvit nedalo, ale jako lehká šokující "pohádka" vyhoví každému divákovi. VHS si oblíbí téměř každého díky své originalitě a hlavně skvěle natočeným foundfotage příběhům při kterých má divák pocit, že "v nich je". ()

katakomb

Dobře, očividně nejsem fanouškem hororů točených na ruční kameru. Ale ani jako nefanouška žánru mě objektivně vzato nijak nezasáhly ani příběhy téhle hororové rámcové novely, ani nic, co by se dalo považovat za vysokou filmařinu nebo kvalitní herectví. Myslel jsem, že si načnu sérii hororů na pokračování, ale žádný ze sequelů tohoto snímku si určitě nepustím ()

Holly_Molly

Klasickej V/H/S film. Zajímavej vizuál, realistický gore. Jeden příběh skvělej (5), Jeden totál vo piči (2), jeden někde v průměru, kdy je lepší nad tim moc nepřemýšlet (3) a dva dobrý (1 a 4)..Nebýt otravnýho nekoukatelnýho začátku a být druhej příběh tak o 90% kratší, byl by celkovej dojem rozhodně výš. :-) ()

Little_Sawy

Jedno veľké Nain!. Dúfam že seriál VHS nepôjde týmto smerom do prdele. 1 príbeh môžu byť, a posledné dva tiež, na ostatné som sa nevládal pozerať. ()

RISOvonVODKA

Film, ktorý by sa dal pokojne nazvať poviedkovým found footage. ´Musím povedať, že opäť zase niečo originálne a doposiaľ nezastúpené. Režiséri dokázali, že aj z found footage žánru sa dá stále ešte vyťažiť mnoho. Je pravda, že línia na pozadí, ktorá mala dávať zmysel poprepájaniu jednotlivých kaziet(poviedok) úplne zlyhala, no aspoň zvyšok filmu je plne funkčný. Dočkáme sa päť príbehov, v ktorých nájdeme takmer každý žáner hororu. V/H/S teda funguje ako skvelá hororová antológia. Máme tam všetko od duchov, cez zombie, až po vyvražďovačky. Samozrejme času nie je na zbyt, preto sa ide hneď na vec. Kto to rad zhurta, nech si pokojne prihodí ešte jednu hviezdu. ()

oli1va odpad!

I ten největší amatér natočí běžnou kamerou 10 souvislých záběrů bez toho, aby se mu rozmazal obraz. Profesionálové měli pravděpodobně s technikou problém a nebo to byl záměr, který se minul účinkem. Nic horšího jsem zatím neviděl. Trestuhodné. ()

Pattrick

Super zábava, od každého hororového žánru něco. Né každý příběh byl tak nadupaný, jako třeba první a poslední, které byly vážně creepy, ale nepociťoval jsem žádné nutkání to vypnout ani u jednoho. Po dlouhé době zase něco na co se dalo koukat. ()

Tydlik

Kromě jedneho slabšího příběhu, tuším to byl druhý příběh, vás to bude držet po celou dobu napnutý, jak tětivu. Pokud možno kuknite na to večer O.o ()

Jackof25 odpad!

Tento film neměl být nikdy natočen. Je tak strašný, až je mi líto mé televize, že ho musela přehrávat. Kamera v rukou "kameramana" je naprosto příšerná. Obraz je rozmazaný, neostrý a prostě hnusný. Velmi často jsem nevěděl co se vlastně děje. Celý film nedával smysl a těch 116minut jsem se koukat nevydržel. Koukal jsem přibližně na 40minut a pak jsem vzdal boj jestli se to zlepší. Nezlepší ba naopak to bude ještě horší a ani prsa nebo zadky hereček tento film nezlepší ať jich je tam sebevíc. Tento film je nejhorší co jsem viděl. Hodnocení- odpad! je mi opravdu líto, že jsem filmu věnoval svých 40minut života které mi nikdo nevrátí. ()

Patrix000

Nápad dobry ale blby zpracovani filmu nejak mi to nesedlo radsi paranormalni jevy než nejaky blby zrudy ktery ani nedavaj smysl za to že amm rad filmy natočeny kamerama jako kdyby to bylo realny tak tri hvezdy!!! ()

bechdrak

Pár dobrých nápadů a několik málo minut skvělé atmosféry hlavně v posledním příběhu. K tomu minimálně 100 minut šílené kamery a strašlivé nudy. Tohle vidět celé je opravdu HOROR. ()

West natočí western pro Blumhouse

West natočí western pro Blumhouse

23.03.2014

Americká hororová nezávislá scéna poslední roky rozkvétá a jedním z jejích nejvýraznějších tvůrců je mladý režisér Ti West (foto). Ten si získal jméno díky svému retro hororu Dům ďábla, podílel se i… (viac)