Keď si David (Mark Ruffalo) prenajal byt v San Franciscu, poslednú vec, ktorú vo svojom novom domove očakával, bola spolubývajúca. Hysterická mladá dáma menom Elizabeth (Reese Witherspoonová) sa pred ním odrazu objaví ako duch a začne tvrdiť, že Davidov nový byt v skutočnosti patrí jej. David to považuje za obrovské nedorozumenie, ale iba do chvíle, kým sa Elizabeth „vyparí" rovnako záhadne, ako sa objavila. Ale nie nadlho. Davidovi sa začne opäť nevyspytateľne zjavovať. On si postupne uvedomí šialenú pravdu -  že sa nasťahoval do bytu po duchovi, ktorý odmieta uznať svoju smrteľnosť. V snahe donútiť Elizabeth, aby konečne odpočívala v pokoji, k sebe postupne nájdu cestu a nakoniec sa do seba zamilujú. Môže mať taký vzťah budúcnosť? (TV Markíza)

Billie777

Romantická komedie, která má hlavně plus v tom, že není přehnaně přeslazená a je naopak vtipná (alespoň ze začátku) a má sympatické a dobré herce. ()

klukluka

Kdyby mi někdo odvyprávěl ten námět a zeptal se mě, jestli by se mi takovej film mohl líbit, tak bych se té představě asi musel smát. A ejhle… Bylo to vtipný, milý, vynalézavý, odehraný dvěma nadmíru sympatickými herci a vyšperkovaný závěrečnou skladbou od mých oblíbenců The Cure. Tohle bych klidně vydržel ještě jednou. ()

cab

IMHO lepsi variace na znamy pocin jmenem DUCH v ducharskem subzanru romantickych komedii, i kdyz uz ne tolik originalni, ale urcite lepe herecky obsazena i zahrana. Zahreje u srdicka... 70% ()

Hanys_

Šíleně přeslazená romantická (komedie?), u které se párkrát zasmějete, ale po skončení si už asi nebudete pamatovat, čemu že jste se to vlastně pochechtávali. Na 50% s odřenýma ušima film táhne sympaťák Mark Ruffalo. ()

Scytale

Příjemná romantická komedie postavená jiskřivých dialozích velmi sympatických hlavních hrdinů a situačním humoru vznikajícím převážně z rozdílu fyzikální podstaty ústřední dvojice. Nabízí se srovnání se slavným filmem Duch, ale tomu bych se rád v tomto případě vyhnul. Scénáristé to totiž vzali z "druhé" (v úvozovkách a částečně i doslova) strany a výsledek rozhodně stojí za shlédnutí. Celkový dojem malinko sráží lehce přeslazený konec, ale jinak OK. ()

bloodline

Nenadchlo, nenudilo, nedojalo, neurazilo. Koniec sladší ako liter Coca(in)-Coly, ale stále prospešnejšie zneužitý čas, narozdiel od Modrého na nebesiach. ()

Wishkah

Taková romantická klasika, tady poněkud ozvláštněná duchovnem. Komedie u které se dá docela dobře bavit a Marku Ruffalovi to s Reese Witherspoon velice sluší takže jediným problémem zůstává šablonovitost a předvídavost příběhu. Hold je to napůl ()

mirkaaa

Tak trochu duchařská komedie s Reese Witherspoonovou a Markem Ruffalem. Děj je jednoduchý a předvídatelný a ve filmu najdeme i pár logických chyb, ale já jsem se i tak dobře bavila. Mám ráda pohodové komedie a tato je jedna z nich. ()

Prochy38

Hloupost to rozhodně nebyla. Dvojice hrdinů byla nadmíru dobře zvolena. Sice jde o příběh, který je více než odhadnutelný, ale i tak celkem povedené. Řekl bych, klasická odpolední romantická komedie. ()

Xavi6

Prostě Mark Ruffalo je herec jaký má být každý a k tomu ještě krásná Reese Witherspoon dává tomuto filmu krásný nádech, bohužel se pro mě jedná o nepovedenou komedii, tak snad už se nic takového nebude mockrát opakovat. ()

peetriss

Na poli romantických komedií občas narazím na příjemné překvapení, a mezi ně patří také Just Like Heaven. V jádru se jedná o příběh naprosto jednoduchý a neoriginální, ale potěšila forma, která oplývá nenásilností, lehkostí, fungujícími emocemi i romantikou, které jsou především v první polovině schopně smíchány s vtipem. Příjemná dvojice Reese Witherspoon a Mark Ruffalo jen podtrhuje zážitek. Tento film je především pohodovkou a romantickou zábavou plnící svůj účel, a já si jej takto užil. ()

katchi

Tento film mi sedl. Lehká sladká romance, kterých existuje spousta. Avšak tato byla něčím jiná, něčím hezká a zapamatovatelná. Reese se mi do role ducha neskutečně hodila. tento film hodnotím 4 *, jelikož na mě hodně zapůsobil:) ()

Vejrrr

Pramálo srandy, otravná Reese Witherspoon, slabej děj ... zkrátka není zas tak o moc stát... Filmy s nálepkou "romantická komedie" u mě projdou málokdy... Občas se tak stane, ale ne tady .. brrrr.. jednou a dost ()