Zdrvený Henry (Paul Rudd) sa po zabití svojej priateľky Kate (Eva Longoria Parker) na ich vlastnej svadbe rozhodne pre konzultácie so psychológom. Na odporúčanie jeho sestry začne navštevovať Ashley (Lake Bell). Navzdory skeptickému postoju k jej schopnostiam, Henry nájde sám seba a obľúbi si posedenia u nej. Má to ale veľký háčik, Ashley začína byť prenasledovaná duchom Kate. Je tu ešte posledná vec, ktorú si chce Kate na tomto svete splniť. Rozhodne sa urobiť koniec pohodovej atmosfére a skončiť rozvíjajúci sa vzťah medzi Henrym a Ashley. (oficiálny text distribútora)

Pethushka

Vlastně mě tak nějak zamrzel začátek..těšila jsem se na Evu a najednou buch. Potom jsem ji už nedokázala vnímat tak nějak skutečně, takže jsem se smířila s neméně skvělou Lake Bell, která tady ale moc fantastická nebyla..hehe. Příběh nijak zajímavý, ale na nudné odpoledne je to dostačující. Průměrný průměr. ()

lobo87

Film priam vyšitý na nedeľné popoludnie. Osobne nemám príliš rád, keď sa do týchto romantických komédií ťahajú nejaké fantasy motívy, takže to trošku zráža moje hodnotenie, takisto ako nevhodné obsadenie. Lake Bell sa hodí do uletených vedľajších úloh (napr. Hlavne nezáväzne), ale nie do role hlavnej romantickej hrdinky... 55% ()

stOKYi

Ach. Kedy bola scéna kde sa dalo aspoň trochu zasmiať? Ani raz. Možno pri histerickom výstupe toho kvázi homosexuála :) Z rozpočtu na film tipujem že skoro všetko bolo minuté na hercov a reklamu, lebo ináč to vyzerá veľmi lacno. Jednu hviezdu dávam lebo sa mi páči Eva Longoria, ale samozrejme iba po vizuálnej stránke nie hereckej. Ináč by to bol silný odpad :) (08.11.2010) ()

otík

Zcela klasická romantická komedie, která nemůže urazit ani přímo navnadit na "šťavnatý" večer, ale může pobavit a navodit zcela poklidnou a pohodovou atmosféru. Hlavnímu hrdinovi v den svatební nešťastnou náhodou zahyne snoubenka a místo aby se dostala do místa věčného odpočinku, je poslána zpět na zem, aby vykonala ještě jednu věc, o které ale nemá tušení. A přesně podle pravidel žánru je jasné, že se nebude chtít smířit s tím, že její "bývalý" má možnost začít si něco s jinou dívkou. Bude dělat vše pro to, aby vztahu zabránila, aby se ke konci .... ale to už přece každý ví, co bude následovat. Přeji příjemné pokoukáníčko. Hudba: David Kitay ()

blackJag

Abych parafrázoval titulek, znovu vidět jen přes MOU mrtvolu! Jako, dalo by se to, Lake Bellová by ale musela exponovat ty své výstavní dudomety cca každých 5 minut. Potom ano, vidět znovu by se to dalo. K tomuto účelu jsou tu naštěstí jiné bijáky a tak může tato splácaná capina ulehnout kam patří... six feet under. 30% ()

• Keď si Ashley (Lake Bell) zašpiní šaty od horčice, je vidieť, ako si do nej potom Henry (Paul Rudd) ledva namočí svoj hot-dog, ale pri ďalšom zábere však vidíme, že Henry si riadne "nahorčicovaný" hot-dog vkladá do úst. (vander19)
  • Všetky spoločné fotografie Henryho (Paul Rudd) a Kate (Eva Longoria) sú falošné. Ich tváre boli k telám pridané digitálne. (vander19)
  • Film se natáčel v Altadeně a v Pasadeněa v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)