Jack-Jack útočí

• USA Jack-Jack Attack
Animovaný / Krátkometrážny / Dobrodružný / Komédia
USA, 2005, 5 min

Jack-Jack Parr by neměl mít žádné úžasné schopnosti jako jeho rodiče a sourozenci. Tedy alespoň si to všichni myslí, ovšem jen do okamžiku, kdy se celá rodina vydá zachraňovat svět a malý Jack-Jack zůstane doma pouze s chůvou Kari. Dívka to nebude mít vůbec snadné, protože Jack-Jack je číslo a jeho potenciál je poměrně velký. (HBO Europe)

kubilov

Jednoznačně minimálně čtyři hvězdy Naprosto dokonalej kraťas, kterej nám rozvíjí postavu Jack-Jacka a jeho superschopnosti, které jsou více než jen zajímavé. Chudák chůva. ()

Memesis

Pokračování Užásňákovejch aneb Co se stane když malýho Jack-Jacka hlídá dítě.Hele k tomu nemam co říct ,akorát že to bylo celkem vtipný.Každopádně mě úzasňákovi nikdy nebrali.Za mě 55% ()

blondboss

Super doplnkový kraťas k snímku Rodinka úžasných. Samotný nápad s malým Jack-Jackom a jeho schopnosťami je vskutku zábavný a myslím, že na danej ploche aj maximálne využitý. Takto nejako si predstavujem kraťasy, ktoré nenudia. 80 % ()

Dukekuky

Úžasňákovi mám rád ale tohle mi nějak nesedlo, celý mini film jsem se nudil ale tak nevím prostě Jack-Jack útočí mi nesedl. 3/10 ()

cici24

Když jsem si pustil po filmu i tento dovětek, tak jsem řval smíchy...opravdu krásná tečka na závěr:-)))...Mimochodem z to vznícení jsem měl v trenkách zlatý peníz:-)) ()

Sergii

Úžasňákům by 5min navíc neuškodilo. TOHLE PATŘÍ PŘÍMO DO FILMU A NÉ JAKO BONUS!! Jako třešňička na skvělém dortu ale taky funguje. Naprostá paráda. ()

Miroslav.Zac

Kdo má rád Úžasňáky, toho tenhle kraťas potěší, ale jinak ho mohli v klidu zakomponovat do filmu a nemusel se dávat do bonusů (ale něco tam asi dát museli). ()

Karlsberger

Původní film jsem vyděl minimálně 15krát, ale tento bonus jsem viděl úplně poprvé. Musím říct že do původního filmu by se to moc nehodilo, ale jako takový přídavek je to ideální. Jsem také potěšen tím, jak všechno zapadá do původního příběhu a český dabing je také skvělý. ()