Keď jedného dňa ktosi napadne veliteľstvo americkej spravodajskej tajnej služby a identita väčšiny zamestnancov je prezradená, jej šéfovi (Alan Arkin) neostáva nič iné, než do akcie poslať horlivého analytika Maxwella Smarta (Steve Carell) alias Agenta 86, ktorý už dlho sníva o tom, že so superhviezdnym Agentom 23 (Dwayne Johnson) vytvorí neporaziteľnú dvojku. Namiesto toho ho ale pridelia k jedinému voľnému agentovi, ktorého identita ostala doposiaľ skrytá - k milej, no nevyspytateľnej Agentke 99 (Anne Hathaway)! Čím hlbšie sa Smart a 99 noria do temných vôd zločineckého syndikátu KAOS, tým je im jasnejšie, že jeho veliteľ Siegfried (Terence Stamp) s pobočníkom Shtarkerom (Ken Davitian) chcú na šírení atmosféry strachu zarobiť milióny. Napriek tomu, že Smart má len minimálnu prax v odbore a času menej, než by v danú chvíľu potreboval, poháňaný nadšením a vybavený niekoľkými dômyselnými vynálezmi, sa vydáva zachrániť svet pred KAOSom... (TV Markíza)

Hrus

V rámci docela slušná "spy" komedie, ale mnoho vtipů u mne místo smíchu zanechalo jen klasický "WTF" pocit (Bill Murray hlídkující ve stromě?). Navíc Steve Carell pojal hlavní postavu opravdu velmi "úřednicky strnule", takže mi nebyla moc sympatická. Naopak Anne Hathaway a Dwayne "The Rock" Johnson zde excelují. 50% (ale spíš 2 hvězdy místo 3) ()

ZUPA

Po dlouhé době fakt komedie, která není trapná až na půdu, nenudí a hlavně jsem se fakt zasmál ! Na tři málo musím dát fakt čtyři. Pobavilo. ()

Gage

Pokud nebudete mít přehnaná očekávání a trošku dobré nálady, tento film vás dozajista nezklame. Situační humor zde převládá nad možná očekávaným pitvořením ()

Methos-SK

Po dlhej dobe konecne komedia ktora ma chitila. Aj ked s nicim novym neprisla vkuse nesikovny agent zo svojou koleginov nahana zleho zloducha( Johnny English,agent WC 40,...). Ale tie uzasne hlasky ktore zazneli v tomto filme som sa musel smiat takmer po celu dobu a to si tie 4 hviezdicky zasluzi nekompromisne. Uzasna filmova podivana ()

david666

Nevím, ale už je to asi 4. film se Stevem Carellem, který za moc nestojí. Čím to, že je v USA tak oblíbený? V této parodii na bondovky nepředvádí nic vyjímečného. Přitom třeba takový Leslie Nielsen dokázal dělat v podobných rolích divy. Více jsem se zasmál u scén s "The rockem". Jo, a taky mohli Anne Hathaway vícekrát obléct do podobných šatů jako má na začátku filmu-to bych možná * přihodil:-) ()

sAreOn

Film, který dokáže pobavit. Žádné zázraky ovšem nečekejte, pár dobrých nápadů je pak vždy ubito množstvím nesmyslných scén. ()

E.T.Martin

Téměř věčný panic Steve Carell opět předvádí svou kamennou komiku, tentokrát ve světě superagentů a světových spiknutí. Komedie, při které se nesmějete nahlas, ale jaksi tiše pod vousy (nevím, jak je to s tímhle tvrzením u dam:) ()

veverysiak

Veľmi som sa nenasmial, a to je pri podobných žánroch osudová až smrtiaca chyba, tvorcom nemožno uprieť snahu o množstvo gagov a hlášok, dali si celkom záležať aj na trikovej stránke, lenže väčšina na mňa jednoducho nezabrala, pripadalo mi to také detinsko-prvoplánovo-nasilu komediálne, až som sa vlastne nemal na čom baviť, takže 55%. ()

carAnthony

Od tohoto filmu som očakával omnoho viac už len preto že Peter Segal je dobrý režisér a film má skvelé obsadenie - The Rock, Terry Crews, Terence Stamp a Steve Carell. No žiadna SHOW sa nekonala film je nudný a Carell stratený, Terryho je málo a Rock mi tu pripadá "divný"... Po náreze Trestnej Lavice prišiel nie moc podarený Segalov film. //35%// ()

ondrach

Kladně hodnotím herecké obsazení a dobrý nápad. Ten byl však pokažen špatnými pasážemi a na film bych se již asi znovu nepodíval. ()

rytir1

Steve Carell zažívá boom a je to znát, vyrostl z něj opravdu výborný komik. A když sem přidám krásnou Anne a svého oblíbence v netradiční roli Rocka, super. ()

AndysekAndys

"Hele, vidíte? Krysa projíždí kanálem na výkalu!" No tak tahle hláška se zapíše do historie. Steve Carell do tohohle filmu opravdu zapadl. Velmi povedená komedie a není ani tak hloupá jako Johnny English. ()

Mukl007

Film, u kterého jsem dokonce usnul i v kině (a po probuzení jsem měl dojem, že jsem nepřišel o nic, co se dějové linie týká). Děj veškerý žádný a vtipu, co by se za nehet vešlo. ()

Enzo555

Pre fanúšikov toho čudného Carella povinnosť. Pekné obsadenie ostatných postavičiek- TheRock, Boratov tlusťoušek, Anne Hádavá a Alan Arkin(!) ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Téměř neuvěřitelné se stává skutkem. Nejen že dostaneme celovečerní Pobřežní hlídku, ale vážně si v ní zahrají dva populární fešáci, kteří si úspěšně budují komediální kariéry. Jeden konec pláže bude… (viac)

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (viac)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (viac)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (viac)