Epizódy(5)
-
Naiwne pytania (S04E01)
-
Miłość to tylko obietnica (S04E02)
-
Kolejka do życia (S04E03)
-
Droga na skróty (S04E04)
-
Dziś każdy ma dwadzieścia lat (S04E05)
Hrajú
Tomasz Borkowy
Poľsko
Najlepšie seriály:
Hlavné mesto (1989) (seriál)
Inspektor Taggart (1983) (seriál)
Lovejoy (1986) (seriál)
Halina Rowicka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Waldemar Barwiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Monika Kwiatkowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Odmäk (2022) (seriál)
Drž se (2022) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Anna Romantowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Igor Śmiałowski
Ruské impérium
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Piotr Fronczewski
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Hanna Lachman
Poľsko
Najlepšie seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Marek Bukowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Bożena Dykiel
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Jan Englert
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Magdalena Stużyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zbigniew Buczkowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Helena Kowalczykowa
Ruské impérium
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Barbara Sołtysik
Poľsko
Najlepšie seriály:
0:1 do polčasu (1969) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Stefan Szmidt
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jerzy Bończak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Mieczysław Hryniewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Hanna Śleszyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)