Dobrodružstvá na planéte detí

• Česko Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (viac)

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky přináší nonstop zábavu s hollywoodskými hvězdami Davidem Arquette, Kristin Davis a Georgem Lopezem. Každý vždycky věděl, že Max má bujnou představivost, ale nikdo netušil, že jeho nejdivočejší výmysly - chlapec vychovaný ostražitým obrovským bílým žralokem a dívkou se silou sopky - jsou skuteční! Teď tito dva křehcí vychovatelé Maxovi ukáží, že i obyčejné dítě může být něčím výjimečné! Ohromí vás spousta speciálních efektů a uvěříte, že se v tomhle úžasně zábavném filmu i ti nejmenší snílci můžou stát velkými hrdiny! (oficiálny text distribútora)

KajusaK

Dětská blbinka,ale režisér je prostě perfektní a pro menší to vystihl. Efekty byly také pěkně provedené,dávám alespon 2* ()

ProfesorLotr odpad!

Rodriguez? Ten snad musel spadnout z měsíce. A ty efekty. To je prostě katastrofa! On udělal scénář, hudbu, režíroval to, hrál tam, a co ještě, ještě něco tam dělal? Taková ptákovina. Prostě totální blbost. 5% ()

Playman odpad!

Probůh, co to ten talentovaný režisér a scénárista (potažmo střihač a hudebník) splodil =). Výborná záležitost pro malé děti, ale co pro ty starší ? Snad do tohohle mega mainstreamu nespadne i Tarantino a nezačne točit podobné Žraločáky a Lávovky. ()

anli

Ze by nove Spy Kids?No...ani nahodou.Nevim,co timhle Rodriguez zamyslel,ale tahle radoby rodinna podivana ve 3-D je opravdu pro silne nervy a to i detske.Prakticky zadny scenar,jen same efektni zabery.No rezisera i herce to asi bavilo,ale vysledek je opravdu zalostny.Jednou to clovek z ucty k reziserovi vydrzi.Navic dost neurvale vykrada jine filmy(napr.Nekonecny pribeh) a jeste ke vsemu to vyzniva trapne.Rodriguez se asi chtel zavdecit svemu synovi a proto vsechen tenhle zbytecny humbuk,po jehoz shlednuti na nej budete chtit rychle zapomenout.Tak snad uz se nebude chtit reziser zavdecovat dalsimu potomkovi a vrati se ke svym vizim.Za slusny hudebni motiv a asi dve dobre sceny davam 15%. ()

uiu

Nechápu zdejší hodnocení. Jedná se o film pro děti, takže pokud vám není 3-7 let, tak těžko budete chápat, co chtěl kdo tímhle filmem říct, stejně jako nerozumíte Teletubbies, ale nemluvňata je žerou. Házet tu odpad a hodnotit film, který vůbec není zaměřený na vás jako na diváka je trochu zcestné. Zkuste se na tento film podívat s mladším sourozencem, neteří, synovcem, co já vím s kým a teprve podle jejich smíchu, nadšení a strachu o hlavní postavy poznáte, proč tenhle film vznikl. Já sama jsem ho viděla jako teenager a klidně přiznám, že mě vrátil o pár let zpět do bezstarostného dětství plného dobrodružství a snů. ()

Ewey

Pokud jste barvoslepí a k tomu duševně nemocní či naprosto opilí, určitě se budete bavit. Pokud ale nejste ani jedno z toho, rozhodně bych vám zhlédnutí tohoto napůl animovaného, všemi barvami hýřícího počinu pana Rodrigueze nedoporučovala. ()

nevermore

No...furt lepší než Spy kids 3 a 4 . Tady ten mladej bastard je aspoň lehce sympatickej, a celkově prostředí i výprava se mi jeví zkousnutelná, tedy kdyby mi bylo zase 8 :) ()

VanTom

Ono se toho do kategorie "dětský film" schová hodně, takže cílovku by tento přeplácaný nevkusný blivajz mohl i bavit. Snad, namlouvám si. "Příběh" vypadá jako něco od předškoláka (oh, wait) a kolovrátkově polopaticky omílá mantru o kouzlu snění, ohavnému CGI bych se možná zasmál, kdyby 3-D furt něco nestrkalo člověku do obličeje. Divoká režie se sice nezastaví a pár vtípky probere z letargie, ovšem stejně nebetyčně nudí. ()

P1tr

Rodriguez to už přehání. Kdysi uznávaný tvůrce Desperada si zřejmě léčí komplexy špatného otce a točí další film pro svého syna, dokonce podle jeho námětu! V době natočení tohoto braku bylo malému Rodriguezovy 8 let, což samo o sobě vypovídá o kvalitách snímku. ()

Americ odpad!

Tak to je vrchol trápnosti ,horši než scenár k tomuto filmu sú snáď len herecké výkony takzvanéeho Žraločáka a Lávovky,Pozor táto sračička je len pre deti do 7 rokov (5%). ()

tempus odpad!

Jistě mluvím za víc lidí: Roberte Rodriguezi ruce pryč od filmů pro děti, jinak budeš průměrným režisérem a Spy kids 3-D s tímto filmem to jen dokazuje! PS: proč mi připomíná hlavní záporák záporáka na tomto videu 1:20? ()

Melios

...Ak ste si mysleli ,že neexistuje nič absurdnejšieho než Poľská rodina na dedine spievajúca pesničku o skútri, alebo číňaň spievajúci nemeckú pieseň v lederhosen či dokonca fakt ,že v dome najväčšieho kritika kresťanstva dnes leží múzeum Biblie potom vás rád vyvediem z omylu. Pripravte si červeno-modré 3D okuliare (vitajte späť v roku 2005 btw) a užite si Grindhouse: Machete 9YO edition... no a bude sa tu aj spievať... ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a… (viac)

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (viac)