Chamtivý strýčko Gary (Brian Cox) a hromada dlhov donúti roztomilého smoliara Stevea Barkera (Johnny Knoxville), aby sa uchýlil k strýkovmu plánu takému šialenému a zavrhnutiahodnému, že by dokonca mohol aj fungovať. Bude predstierať mentálnu retardáciu, prenikne na nadchádzajúcu olympiádu pre postihnutých, domov privezie zlato a strýkovi zabezpečí veľkú výhru zo stávky! Lenže nakoniec sa stane to, s čím Steve nerátal – súperi celý jeho podfuk prekukli. Steve však vďaka nim precitne a uvedomí si, že chce zdolať oveľa väčšiu výzvu – stať sa lepším človekom... (TV JOJ)

Torgal

Čakal som že film využije tému omnoho lepšie. Namiesto toho sa neustále bojí aby nebol náhodou politicky nekorektný a tak jednoducho nie je bohvieako zábavný. Priebeh deja tiež neprekvapí, ide úplne podľa šablóny. Vo výsledku je to neškodný film na jedno pozretie. 5-/10 ()

IPajule

Spletitý děj o paralympiádě se šťastným koncem. Po dlouhé době komedie, která se mi moc líbila. Ani jednou jsem se nenudila a vydržela na to koukat bez nějakého pohledu jinam. ()

R.A.D.E.K

Průměrná komedie s téměř klasickým milostným scénářem ( zamilovaný "outsider" x pěkná holka x namyšlený blbeček).Musim přiznat, že citově mě to trochu lízlo a celkový dojem je velmi dobrý. ()

Zevon

Ať se na mne nikdo nezlobí, připadá mi trapné, místy až nevkusné pojetí celého záměru. A nejen to, je to nepřesvědčivě neherecky amatérské už od počátku, kdy každému divákovi musí být jasné, že tento kýč je natolik nereálný a potrhlý, že nemá smysl se jím zabývat a jediné co tudíž zbývá je chápat vše jako crazy komedii, ve které není na co se soustředit. Děj je rozvleklý se spoustou hluchých míst, někdy je třeba si vypomáhat různými nelogismy a tam, kde konečně samo od sebe vyplave na povrch silnější místo, je proto nastavováno a natahováno, aby mělo aspoň trochu nějakou šťávu. Myslím, že tvůrci si byli až příliš dobře vědomi nesmyslnosti projektu, nedonošených a nevyzrátých herců a velmi chabých dialogů a tak se s tím až příliš nepárali v místech, o kterých dobře věděli, že kulhají na obě nohy. Já osobně v tomhle komedii nevidím a nic jiného v tom opravdu není. ()

Nix

Knoxville mne nebaví, to jak předvádí postiženého mne prostě ani trochu nebavilo a přišlo mi to jako vždy divný. Ten americkej humor někdy nepochopím prostě. ()

burnfly

hodne nepovedena radobykomedie z prostredi souteze pro postizeny, z nametu se dalo vytezit mnohem, mnohem vice gagu (a to hlavne vtipnych) ()

BaronX

Johnny Knoxville na hranici snesitelnýho humoru? No spíš to leckdy strašně vázne a humor se postupem filmu vytrácí a zůstává pouze přemoudřelé mudrlanství. Tohle tady bylo už mockrát. Ještě že to zčásti zachraňuje Katherine Heigl, která je opravdu k sežrání. hmmm ()

KdG

Absolutně nevtipná "komedie", která jede podle asi 1000x profláklého scénáře s naprosto debilním koncem. Je to naprosto nevyužitý námět. ()

wito

opäť jeden z ďalších príkladov stupídneho scenára. nebol to síce žiadny vážny "prúser", ale dať tomuto nadpriemerné hodnotenie by bolo voči iným filmom nespravodlivé. pozerať som to vydržal len kvôli sympatickej ženskej predstaviteľke, na ktorej tváričku sa dobre pozeralo. bohužiaľ, smiechu som si užil pramáličko. ()

freyinec

Taky vám často přišlo, že to Knoxville nehraje, ale mohl by se čestně zařadit po boku těch, jimž bylo trošku ubráno...? Stupidní film s velkym S. ()