Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský – a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z mraveniště se stane hromada napětí, akce a hlavně smíchu! V původním znění poznáte hlasy Julie Roberts, Nicolase Cage, Meryl Streep a Paula Giamattiho, čeká Vás opravdová rodinná lahůdka. (oficiálny text distribútora)

sonoluca

To zas jednou pár chytrých hlav u Warnerů vymyslelo, jak si na podprůměrném animáku namastí kapsu (Polepšovna se naštěstí v kinech ani nezaplatila). Nasypali do něj 50 milionů (prachbídná animace), přihodili slaboučký scénář a výsledek je bída. Není to sice vyloženě špatný, ale kromě závěrečný steče na deratizéra (jednoznačně největší frajer) je to pro dospělého diváka nuda k uzoufání. Slabší 2* ()

Arequipa

Hezký rodinný animák o nápravě jednoho zakomplexovaného malého chlapce. Nenadchnul mě, ale příjemně pobavil. Scéna parodující letadla známá z válečných filmů byla skvělá, stejně jako záporák deratizér. A že ty zvířátka vědí, kde má "Achillovu patu".:-) ()

Withree

Klasický případ filmu, ve kterém není nic závažně zkaženého, ale také není v něm cokoliv inovativního. Ale film se drží klasické animované příběhové linky, takže děti, pro které je film určen, se budou královsky bavit. ()

sarfian

Slabšia rozprávka v porovnaní s inými podobného druhu, ale mňa to celkom bavilo aj keď príbeh bol trošku slabší. Rozhodoval som sa medzi 3* a 4*, ale pri tom množstve troch a dvoch hviezdičiek sa tu moje štyri stratia. VIDENÉ 3x ()

Likan7

Bohužel jsem několik dní před tím měl puštěného Mravence Z, a ikdyž je Polepšovna o několik let mladší, tak mi Z přišel lepší, zajímavější, inteligentnější, a v neposlední řadě s lepší animací. Mravenčí polepšovna je průser, který nezachrání ani ty hvězdy a jejich hlasy. ()

Nocturno culto

Trochu tuctová pohádka o tom kterak se zlý chlapec promění v mravence, dokonce leze po zdi, baští housenčí bobky aby nakonec prozřel a mohl se, polepšený, vrátit do světa lidí. Upřímně mně pobavily scény ve vlasech deratizéra a v žabím žaludku a to je bohužel málo... ()

Chamyl

Díky morálnímu přesahu pro malé děti dávám hvězdičku navíc, ale jedním dechem dodávám, že i tenhle motiv je zpracován příliš zkratkovitě a zjednodušeně. I když pro předškolní diváky je tahle zkratkovitost asi srozumitelnější. Jinak ostatní součásti filmu dělají vše proto, aby se "úspěšně" zařadil mezi další animák, které nyní rostou jak houby po dešti a na které zapomenete už při odchodu z kina. Pokud chcete něco opravdu dobrého ze života mravenců, pak doporučuji spíš ŽIVOT BROUKA nebo MRAVENCE Z. ()

inmax

Film mě mile překvapil. Příběh sice ničím nepřekvapil, ale bavil jsem se dobře.. zvlášť finální "velkolepá" bitva byla super. Skvělé jsou i střihy mezi velkým a malý světem.. kdy například kluk stříkne na mraveniště z pistolky a mravenci zažívají apokalypsu. Graficky sice malinko zaostává za animovanými filmy té doby (hlavně co se týká detailů krajiny) ale v zábavnosti v mém osobním žebříčku zvítězil nad Životem brouka (jediný film pixaru, co se mi nelíbí). ()

MartyMcFly89

Hmyz sice moc nemusím, ale stejně jako A Bug's Life, Ant Z, tak i tento se mi celkem líbil. Naše malá byla nadšená, pro tříleté děcko je to asi jeden z těch nejlepších. Má to animaci, má to spád, není to tak "škodlivé", jako spousta ostatních amerických věcí. ()

Blizard ve filmu

Blizard ve filmu

10.05.2006

Resident Evil, Doom, Mortal Kombat, Alien vs. Predator, Street Fighter, Super Mario Bros, Wing Commander a Dvojitý drak mají něco společné s novým projektem v těchto chvílích dorážejícím na pracovní… (viac)