Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský – a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z mraveniště se stane hromada napětí, akce a hlavně smíchu! V původním znění poznáte hlasy Julie Roberts, Nicolase Cage, Meryl Streep a Paula Giamattiho, čeká Vás opravdová rodinná lahůdka. (oficiálny text distribútora)

dthwinter

Tady rozhodně nejde o nějaké zklamání. Sice to není na úrovni pixarského nadprůměru, ale i tak se jedná o poměrně slušnou zábavu. Zejména mě nadchl český dabing, ve kterém jsem snímek zhlédl. Pasáže určené pro děti i hlášky, po kterých jsem se upřímně zasmál, se dobře prostřídávají, ale celkově je to zaměření přece jen směrováno o pár let pod můj věk. 70 % ()

anarya

Neničte mraveniště nebo se zcvrknete do miniaturní velikosti a budete muset makat. Úplně předvídatelné, pro děti snad poučné. Grafika trošku pokulhává. ()

mattha

Film hlavně pro prcky, i když já sám se rád kouknu na nějakou tu kreslenou pohádku...tady vydíte jak se máte chovat k mravencům a co se vám může stát:) ()

Svadbos

Neinšpiratívny moralizujúci animovaný film skrýva v sebe novinku v podobe vykreslenia ľudských postáv, aby vyzerali najgrotesknejšie, ako sa dá. Podľa detskej knihy Johna Nickleho. Spoluproducentom filmu je Tom Hanks. ()

wex666

Tento animák rozhodně neměl chybu měl šťávu bavili jsme se celá rodina a na konec jsem musel zamáčknout i slzu.Klidně bych se nebál tento snímek dát do červených čísel.Bezva doják na vánoční dopoledne:)Přeji příjemnou zábavu :)75% ()

fanda_filmu

Tohle rozhodně není špatný film, ale je to velmi vzdáleně podobné mravenci z, což je jediný film který dokážu odříkat skoro celý zpaměti, ne neučil jsem se opakovaným sledováním :) a k Z to má asi tak daleko jako Vostok k Enterprise J xDDD což teda není málo :DDD ()

jawesy

Zpracování tématu hmyzí říše v kombinaci s poučením pro děti asi není jednoduché. Pokud to brali tvůrci jako výzvu pak ale příliš neuspěli. Můj dojem z filmu a co si odnáším, ohleduplnost k přírodě a hmyzu je správná. Ve výsledku jedna hvězda protože odpad mám pro horší případy ale jen o trochu. ()

JARDAHONDA

Poučný pohádkový animák se zajímavou myšlenkou : Vypráví příběh o mladém chlapci, který ubližoval mravencům a měl z toho ještě radost... Po určité proměně se sám stává mravencem. Ocitne se v mravenčí polepšovně aby si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je, když se někomu bezdůvodně ubližuje **** ()

Blizard ve filmu

Blizard ve filmu

10.05.2006

Resident Evil, Doom, Mortal Kombat, Alien vs. Predator, Street Fighter, Super Mario Bros, Wing Commander a Dvojitý drak mají něco společné s novým projektem v těchto chvílích dorážejícím na pracovní… (viac)