Když jste malý mravenec, svět vám připadá obrovský – a dobrodružství ještě větší! To se Lucas naučí v okamžiku, kdy namíří svoji vodní pistoli na zdánlivě bezbranné mravence. Mravenci ho pomocí tajného elixíru zmenší na svoji velikost a z mraveniště se stane hromada napětí, akce a hlavně smíchu! V původním znění poznáte hlasy Julie Roberts, Nicolase Cage, Meryl Streep a Paula Giamattiho, čeká Vás opravdová rodinná lahůdka. (oficiálny text distribútora)

Pajky3

Normální pohodová animovaná pohádka z mraveniště. Samozřejmě že Život brouka je mnohem lepší, ale i na tohle se nechá dívat a místy je to i vtipný, hlavně pro mladší generaci. ()

KajusaK

Jedna z těch nadprůměrných anime pohádek :)) .. Pobavilo, napínavé to bylo a animace úžasná..:)) 4* slabší .. podle mě ale mnohem lepší než mravenec z :)) ()

KatanaCZ

Soudě podle některých komentářu totální kravina......já asi viděl nějaký jiný film se stejným názvem, protože film, který jsem viděl já, je plný vtipu, akce, nádherného příběhu a místy jsem se cítil zas jak malej kluk! PARÁDA ()

tom88

Celkom podarený animák pre menších. Animácia nebola vždy veľmi vydarená, sem tam to vyzeralo dosť lacno. Pre menšie deti je to dosť poučné. Inak je to milé, zábavné a sem tam aj akčné a napínavé. Podobných animovaných filmov je v poslednej dobe až-až a toto je taký menší nenápadný prírastok, no len priemerný. Postavy nahovorila skupinka výrazných hollywoodskych mien. Ja som sa bavil pomerne dobre. 65% ()

3n3my

Oproti podobnému animáku Marvec Z lepšie len v animácii, inak najmä príbeh zaostáva. Takže len priemerná rozprávka hlavne pre najmenších. ()

otík

V celku přijatelný animák, který z počátku celkem nudí, jakmile však přibude pár akčních scén, už přeci jen je to lepší. Samozřejmě moralita čouhá ve filmu z každého druhého záberu, to však nic neubere na tom, že spíše malé děti to bavit bude. Hudba: John Debney ()

Tyny

Tohle je animák z toho slabšího soudku. Nápad možná dobrý, ale zpracování filmu je druhá věc a atmosféra filmu, to je třetí. Nuda. ()

Mrkvič

Celkem slušnej animák, co se dětem snaží vtípit to, že ikdyž jste malý můžete toho spojením hodně dokázat, a že si nikdy nemáte dovolovat na menší a slabší jen proto, že na to máte. Dobré je, že se prákrát zasměje i starší divák, ale kvalitu animace už ocení asi málokdo. ()

DivX

Roztomilý animák o tom, že se nevyplácí srát mravence. Na film MRAVENEC Z to určitě nemá ale mladší generace to asi kritizovat nebudou. Příjemně ztrávené nedělní dopoledne. 60% (děj: *** vtip: ** animace: ****) IMDb.com: 6,1/10 ()

DJ Rocco iNc

Nerobte iným to, čo nechcete aby iný robili vám. Najmä čo sa týka mravcov. V tomto prípade zmenšili chlapca menom Lucas, ktorý mravcom robil zle, hoci nemusel. Za trest musel podstúpiť zmenu svojho správania k lepšiemu. Celkom som sa pri tomto filme pobavil. Bolo to dokonca zaujímavé, hlavne keď to v niektorých miestach vyzeralo, že Lucas si nabalil sexy mravenčicu. Chlapec sa uvedomil, zmenil správanie, mravce ho zväčšili a všetci žili šťastne až do smti. ()

Ryuuhei

Humor jako takový pro mě není rozhodujícím faktorem. Vlastně vůbec nemám potřebu se smát. Stačí mi dobrý příběh (hlavně i dobrý nápad) a dostatečné množství sympatických postav. A zde je obojí. Už jen proto je Mravenčí polepšovna jedním z mých nejoblíbenějších animáků, na který se podívám vždycky rád. ()

lennyd

Lucas je obyčejný malý kluk, který má ale jedno velké trápení. Čas od času se k němu přiřítí banda starších kluků a pěkně mu nabančí. Aby vybil svůj vztek, nachází si Lucas také menšího soupeře - mravence v blízkém mraveništi. Těm ale brzy dojde trpělivost, a vyšlou svého čaroděje, aby vymyslel nějakou fintu, jak jej zastavit. A nejlepší fintou bude jej očarovat aby se zmenšil do mravenčí velikosti, a zkusil si pár dnů s mravenci žít, by viděl jaké to je. A tak Lucas vidí svět z úplně jiné perspektivy, a navíc se musí s mravenci (a okolním hmyzem) pokusit zastavit zákeřného deratizéra ... Asi nejsem tou pravou cílovou skupinou pro tuto "pohádku" (neb mravence jsem nidky neničil, takže mne film nikterak moc neoslovil. Nedá se říct, že by byl úplně špatnej - když toto pustíte svým dětem, tak budou určitě nadšeni - je to barevný, hejbou se tam postavičky a jakejs takejs příběh to taky má. Jenom si dejte bacha, aby vám pak děcka nezačali moc kamarádit s okolo letícím (plazícím, jdoucím) hmyzem, aby ste nemuseli volat deratizéry :) ()

T-pack

Proč tuhle kravinu někdo točil??? Originalita? Nikde. Scénář? Tsh. Postavy? Asi taky prostě špatně. Dvě hvězdičky za animaci - mohla dopadnout o moc hůř! Ale no tak dobře, dalo se na to koukat... ()

Jazzzz

Já myslím, že tento film není tak špatný... Jednouchá záminka, příjemná animace a hlavně myšlenka. Chápu, že mnozí vidí v mraveništi to co já a tudíž ideologii komunismu dohnanou k dokonalosti. Vyšším cílem je budování lepších zítřků nejen pro mě, ale pro nás všechny... Může to fungovat? Samozřejmě, že ne, ale hezky se na to kouká... Mravenec pomůže vždy jinému mravenci - proč, protože to tak má být..Člověk není mravenec- bohužel či bohudík. ()

terunka003

Dětské, animované, mravenčí, spratkovsky americké (americko-spratkovské), poučující. Poslední půlhodinu jsem prospala, takže se moc omlouvám, ale nevím jak to dopadlo. Ale i přesto si dovolím hodnotit. Děj trochu chudší na animovanou pohádku, ale i tak dobrý. Velký výbuch v trávě následovaný malým obláčkem dýmu na celé parcele trávníku byla asi nejvtipnější scéna. sladké kameny, šílená babka, čaroděj, malej Zip, naivní mravenečnice, to je jediný co mi utkvělo v paměti. poučné rozhodně v tom smyslu, jako "nečiň druhým co sám nemáš rád", a že mravenci jsou taky živý tvorové. ..ale stejně se mi zdálo o tom, jak zabíjím upíry, tak kde to jsme.. ()

oveckaoa

Kluka šikanují spolužáci a on je nasraný tak si to vybíjí na mravencích těm se to nelíbí tak ho zmenší a unesou.  Mají dvě možnosti buď ho zabijou nebo naučí chovat jako mravenec jelikož je to animák zvolí druhou možnost. Animák je to průměrný zvířata se ještě dají naopak lidské postavy vypadají podobně hnusně jako v animáku Mezi Námi Zvířaty co vyšel ten samý rok. Nebudu to srovnávat s Pixarem , protože to je jak srovnávat Hurvínka s Pinokiem. Za 2   vtipné scény (trávící ústrojí žáby a hlava člověka s mluvícími vši) 2 hvězdy. ()

Blizard ve filmu

Blizard ve filmu

10.05.2006

Resident Evil, Doom, Mortal Kombat, Alien vs. Predator, Street Fighter, Super Mario Bros, Wing Commander a Dvojitý drak mají něco společné s novým projektem v těchto chvílích dorážejícím na pracovní… (viac)